Svinot uzvaru labas pār ļaunumu Bali pie Galungan

Posted on

Svinot uzvaru labas pār ļaunumu Bali pie Galungan

Galungan ir svarīgākais svētki Bali hinduisti. Festivāls ir svinības par godu veidotājam Visuma ( Ida Sang Hyang Widi ) un stiprie alkoholiskie dzērieni, kas izpildījuši senči. Tā simbolizē uzvaru labu ( Dharmas ) pār ļaunumu ( Adharma ), un mudina baliešu, lai parādītu savu pateicību ar piedāvājumiem, lūgšanu un dejas.

Piedāvājumu, lai senči

Galungan notiek divreiz gadā uz 210 dienu cikla Bali kalendāra un iezīmē gadalaikā, kad gari senčiem ir domājams apmeklēt zemi. Bali Hinduisti veikt rituālus, kas ir paredzēti, lai uzņemt un izklaidēt šos atgriežas garus.

Māja savienojumi, kas veido kodolu Bali sabiedrības nāk dzīvs ar ko ģimenēm, kas dzīvo teritorijā piedāvā pielūgsmē. Ģimenēm piedāvā Bountiful upurus pārtikas un ziedi pie senču gariem, izsakot pateicību un cerības uz aizsardzību. Šie ziedojumi tiek piedāvāta arī vietējā tempļi, kas ir pildīta ar bhaktām.

Visu salu kāposti garš bambusa stabi, vai  penjor , kas parasti rotā ar augļiem, kokosriekstu palmu, puķēm un izveidot par ikvienas uzturēšanās ieejas. Katrā vārtiem, jūs atradīsiet arī nelielu bambusa altārus, kas izveidota speciāli svētkiem, katrs nesošās austi palmu lapiņu piedāvājumus attiecībā uz gariem.

Intensīva preparāti

Par Galungan preparāti jāsāk vairākas dienas pirms faktiskās svētku dienā.

  • Penyekeban:  Trīs dienas pirms Galungan, ģimenēm uzsākt sagatavošanās darbus ar “Penyekeban.” Penyekeban burtiski nozīmē “dienu, lai segtu up”, jo šī ir diena, kad zaļie banāni attiecas augšu milzīgas māla podos, lai paātrinātu to nogatavošanās.
  • Penyajahan: Divas dienas iepriekš iezīmē laiku pašanalīze uz Bali un vairāk prozaiski, laiks, lai veiktu Bali kūkas sauc par jaja . Šie krāsainas kūkas izgatavoti no ceptas rīsu mīklas izmanto piedāvājumu un arī ēst, jo īpaši uz Galungan. Šī gada laikā atrod pārpilnība jaja katrā ciematā tirgū.
  • Penampahan:  Dienu pirms ir kaušanas dienu. Šajā dienā, Bali nokaut upurēšanas dzīvnieki, kas stāsies tempļa vai altāra piedāvājumu. Galungan ir atzīmēta ar pēkšņu pārpalikums tradicionālo Bali ēdienu, piemēram, lawar (pikantās cūkgaļas un kokosriekstu mērci trauku) un sataja.
  • Galungan diena: Bali bhaktas lūgties pie deniņiem un padarīt savu piedāvājumu uz gariem. Sievietes ir redzams, kas par piedāvājumu uz galvas, bet vīrieši dot palmu dzinumi.
  • Diena Pēc Galungan: Bali apmeklēt viņu piederīgajiem un tuvākajiem draugiem.
  • Kuningan: desmitajā dienā pēc tam, kad Galungan diena iezīmē beigas Galungan un, domājams, ir diena, kad gari pacelties atpakaļ debesīs. Šajā dienā, Bali veikt īpašus piedāvājumus no dzeltenā rīsu.

Deja Barong

Galungan laikā ceremonija pazīstams kā Ngelawang tiek veikta ciematos. Ngelawang ir eksorcisms ceremonija ar Barong, dievišķu aizsargs veidā mītiskā zvērs veikta.

Barong tiek aicināti uz mājām, kā viņš veic savu ceļu caur ciematu. Viņa klātbūtne ir paredzēts, lai atjaunotu labā un ļaunā līdzsvaru mājā. No nama iedzīvotāji lūgties pirms deju Barong, kurš pēc tam dotu gabalu viņa kažokādu kā piemiņai.

Pēc Barong maksā vizīte, ir svarīgi veikt piedāvāšanu canang sari , kas satur naudu.

Ārstēt, lai sajūtas

Lai gan faktiskie svētki ir atvērti Bali tikai tūristiem, kas apmeklē Bali šo svētku laikā iegūtu eyeful vietējā krāsu. Tas nav katru dienu, jūs redzat bagātīgi ģērbti sievietes šķērsojot ielu izdarīt pārtikas piedāvājumu, lai vietējā tempļa, un tur ir kaut kas svētku par penjor šūpojas vējā visur jūs izskatu!

Galungan laikā, daži vietējie restorāni braukt augošo pieprasījumu pēc Bali ēdienu ar piedāvājiet uz visu veidu vietējiem ēdieniem. Tas ir lielisks laiks, lai mēģinātu Bali ēdienu pirmo reizi! Par negatīvie, daudzviet būs slēgts Galungan, jo viņu dievbijīgi Bali darbinieki, iespējams, dodas uz to attiecīgajiem ciematiem svinēt.

Kā Bali kalendārs seko 210 dienu periodu, Galungan notiek divas reizes gadā, apmēram ik pēc sešiem mēnešiem. Pārbaudiet, lai redzētu, vai jūsu ceļojums sakritīs ar Galungan būtu labāk sagatavoti. Jūs varētu vēlēties, lai rezervētu viesnīcas Bali agri šiem datumiem, kā brīvdienu cienītāji no visas pasaules, ir padarīt Galungan plāni paši.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *