Sylwester w Londynie: Fajerwerki, imprezy i Cruises

Posted on

 Sylwester w Londynie: Fajerwerki, imprezy i Cruises
Świętować Sylwestra w Londynie to doświadczenie raz-w-życiu. Oczekiwać fajerwerków, sell-out klub nocy, nocnych imprez bar i mnóstwo zabawy na ulicach. Trafalgar Square kiedyś centralnym punktem obchodów Londyn NYE ale nic się nie dzieje tam już w przeszłości zwykle dużym ekranie, aby zobaczyć fajerwerki dzieje się na South Bank . London Eye został skradziony grzmot Nawet tradycyjne noworoczne na Trafalgar Square i jest obecnie miejscem.

Darmowe rurka podróży jest zazwyczaj dostępne od 11:45 pm do 4:30 Korzystanie z Transport for London Journey Planner lub Citymapper aplikacji, aby zaplanować trasę komunikacją miejską.

pokazy sztucznych ogni

Dużym wydarzeniem jest fajerwerki przez London Eye . Jest to wydarzenie ticketed a bilety kosztują 10 £. 100000 bilety są dostępne dla ogółu społeczeństwa we wrześniu tylko cztery pozwoliło na nabywcę.

Impreza rozpoczyna się w poniedziałek 31 grudnia 2018 o godzinie 8:00 pm i kończy się oficjalnie na 12:45 rano na pierwszym. Wyświetlacz fajerwerki rozpoczyna się po Big Ben kuranty na północy, a na wyświetlaczu trwa około 10 minut.

Jeśli szukasz do oglądania fajerwerków, ale nie masz biletu, pod pozycją Westminster Bridge i północnym nabrzeżu Tamizy, naprzeciwko London Eye . Obszary te są na zewnątrz strefy biletowe. Fajerwerki są widoczne z całej centrum Londynu, a także transmitowane na żywo na BBC1 .

Kluby i bary

Jak można się spodziewać, bilety na londyńskich klubach są droższe na Sylwestra. Również należy pamiętać, że puby często pobierają opłaty za wstęp do wypróbowania i kontrolowania liczby. Najlepiej jest planować i dostać bilety z wyprzedzeniem i walcz gdzie chcesz dzwonić w nowym roku.

river Cruises

Luksusowy rejs wzdłuż rzeki Tamizy może być romantyczny sposób, aby doprowadzić w nowym roku. Większość łodzi zaplanować cumować w oczach fajerwerki London Eye na północy więc dostaniesz najlepszy widok. Firmy, które mają rejsy noworocznych m.in.  Srebrnym Floty ,   Bateaux London  i chociaż na stałe zacumowany The  RSHispaniola jest na Victoria Embankment z widokiem fajerwerków i oferuje doskonałe obiad, taniec i szampana.

Posiłki na Sylwestra

Można zjeść obiad z króla Henryka VIII w obecności na średniowiecznej Banquet w St Katherine Dock, w pobliżu Tower of London. Ciesz się bankiet z muzyką na żywo od dworu Henry’ego. Plus masz się ubrać też!

Restauracje jak Duck & Wafel i Sushisamba często umieścić na specjalne imprezy sylwestrowe z muzyką na żywo, DJ-ów i pięknymi widokami Londynu. Jeśli naprawdę chce zrobić go duży, Ritz gospodarzem dwie kolacje black-tie z muzyką na żywo w tym zespole marszowym i tradycyjną piper o północy.

Muzyka

Ogromna Sylwester Party odbywa się w Southbank Centre. Jest to ekstrawagancja muzyki, fajerwerki, restauracji i koktajli. Na jedną noc, światowej sławy Royal Festival Hall jest przekształcony zestaw ubrany spektakularny: pięć pięter tematycznych klubowych nocy, siedem barów, dwa akty żywo, dwanaście DJs, osiem lekcje tańca i na zewnątrz pomieszczeń, oferując doskonały widok na największy brytyjski wyświetlacz roczne fajerwerki.

Barbakan miał tradycję Gala wiedeńskim noworocznego od ponad 25 lat. Zapraszają do spędzania wieczorów z ulubionych rodzin z rodziny Straussa i przyjaciół. Jest zarówno gala dzień dla rodziny i wieczornej gali.