Tabacchi Магазини та тютюн в Італії

Posted on

 Tabacchi Магазини та тютюн в Італії
Tabacchi позначає тютюновий магазин або тютюновий на італійській мові. Tabacchi є дуже важливим місцем для туристів в Італію.

Вимова Слово Tabacchi: Tabacchi вимовляється та-BAK-ЕІ

Що купити в Tabacchi магазин в Італії

Навіщо вам потрібен тютюновий магазин, якщо ви не курите? Tabacchi, де ви можете піти, щоб купити місцеві автобусні квитки (bigletti). Часто Ви можете купити квитки на автобус в кіоску газетного постачальника, а також і на biglietteria поблизу початкової точки автобусів, такі як поза залізничної станції.

Багато Tabacchi магазини нести телефонні картки ( Scheda Telefonica ), які , як правило , найдешевший спосіб телефону за межами країни Італії, і ви можете поповнити (додати гроші в) існуючий італійський телефонну картку. Ви також можете знайти поштову марку ( francobolli ) на Tabacchi. Великий Tabacchi магазин часто продає ручки, канцелярські приналежності , годинник, цукерки та ювелірні вироби , а також. Якщо вам потрібно відправити факс, ви можете зробити це , як правило , на Tabacchi.

Деякі з них можуть мати предмети особистої гігієни , такі як гребені або зубні щітки , так що якщо ви забули ваш, перевірити в магазині Tabacchi. Tabacchi магазини також продають лотерейні квитки ( Gioco – дель – лото ) , і ви будете часто бачити італійці зупинки , щоб купити один.

І так, ви можете отримати сигарети, запальнички та інші тютюнові вироби в Tabacchi в Італії. Деякий Tabacchi є торговий автомат зовні, так що ви можете купити сигарети 24 години на добу.

До речі, куріння в приміщенні заборонено скрізь в Італії.

Як знайти Tabacchi в Італії

Tabacchi в Італії відображається знак, який ви бачите праворуч, з великим білим «Т» на темно-синьому або чорному тлі. Зверніть увагу на те, що знак каже «Салі е Tabacchi», який відноситься до двох продуктів, які контролюються урядом, сіль () і тютюнові вироби (ів). У той час як сіль колись була державною монополією, вона недавно була видалена з контролю уряду цін. Знаки не змінилися, проте.

Все Tabacchi повинні мати ліцензію. У минулому Салі ліцензія е Tabacchi міста була часто віддавалися бідним членом спільноти, з тим щоб вони могли працювати в магазин і заробити трохи грошей. Це була форма соціального забезпечення.

У деяких дуже маленьких містах, Tabacchi магазин може бути частиною бару.

Tabacchi також може бути відомий як Tabacchino або невеликий магазин тютюнових виробів.