Tabacchi Mağazalar ve İtalya’da Tütün

Posted on

 Tabacchi Mağazalar ve İtalya'da Tütün
Tabacchi İtalyan bir tütün dükkanı veya Tütüncü belirtir. Bir Tabacchi İtalya’ya turistler için çok önemli bir yerdir.

Kelime Tabacchi okunuşu: Tabacchi belirgin olduğu ta-BAK-ee

İtalya’da bir Tabacchi Shop’ta Ne Alınır

Eğer sigara içmem, neden bir tütün dükkanı gerekiyor? Yerel otobüs bileti (bigletti) satın gidebileceğiniz bir Tabacchi olduğunu. Sık sık bir haber satıcısının büfede yanı veya böyle bir tren istasyonunun dışında olarak otobüs, başlangıç ​​noktasına yakın bir biglietteria otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Birçok tabacchi dükkan telefon kartları (taşımak scheda telefonica genellikle İtalya’nın ülke dışında telefona en ucuz yoldur), ve tekrar şarj Mevcut İtalyan telefon kartı (para eklemek) olabilir. Ayrıca posta pulları (bulabileceği francobolli bir Tabacchi at). Büyük Tabacchi dükkanı genellikle de kalem, kırtasiye, saat, şekerleme ve takı satıyor. Eğer faks göndermek gerekiyorsa, genellikle Tabacchi de bunu yapabilir.

Bu tür bazı taraklar ya sen kendi unuttuysanız, bir Tabacchi dükkanda kontrol böylece diş fırçası gibi kişisel bakım öğesi bulunabilir. Tabacchi dükkanlar da piyango bileti (satmak jeu del loto ) ve sık sık İtalyanlar satın almak durdurma göreceksiniz.

Ve evet, İtalya’da bir Tabacchi de sigara, çakmak ve diğer tütün ürünlerini alabilirsiniz. Eğer sigaralar günde 24 saat satın alabilirsiniz Bazı tabacchi dışında bir otomat makinesi var.

Bu arada, sigara kapalı İtalya’da her yerde yasaktır.

İtalya’da bir Tabacchi Bulma

İtalya’da Tabacchi koyu mavi veya siyah arka plan üzerinde büyük beyaz “T” ile, sağ tarafta bkz işaretini görüntüler. işareti hükümet, tuz (lar) ve tütün (ler) tarafından kontrol edilen iki ürünlere ifade eder “sali e tabacchi” diyor dikkat edin. Tuz kez bir hükümet tekeli iken, son zamanlarda hükümet fiyat kontrolleri kaldırılmıştır. işaretler ancak, değişmemiştir.

Tüm tabacchi lisanslı gerekir. Onlar alışveriş çalıştırmak ve biraz para kazanmak diye Geçmişte, bir kasabanın sali E tabacchi lisansı genellikle toplumun fakir üyesine verildi. Bu sosyal refah bir biçimiydi.

Bazı çok küçük kasabalarda, bir tabacchi dükkanı bir barda bir parçası olabilir.

Tabacchi da Tabacchino, ya da çok az tütün alışveriş olarak bilinen olabilir.