Tabacchi sklepy tytoniowe we Włoszech

Posted on

 Tabacchi sklepy tytoniowe we Włoszech
Tabacchi oznacza sklep z tytoniem lub wyrobami tytoniowymi w języku włoskim. Tabacchi jest bardzo ważnym miejscem dla turystów do Włoch.

Wymowy słowa Tabacchi: Tabacchi jest wyraźniejszy TA-BAK-ee

Co kupić w Tabacchi sklepu we Włoszech

Dlaczego musisz sklep tytoniowy, jeśli nie palisz? Tabacchi jest, gdzie można go kupić lokalne bilety autobusowe (bigletti). Często można kupić bilety autobusowe w kiosku News dostawcy, jak również czy w biglietteria pobliżu punktu początkowego autobusów, takich jak na zewnątrz stacji kolejowej.

Wiele sklepów Tabacchi nosić karty telefoniczne ( scheda Telefonica ), które są zazwyczaj najtańszym sposobem telefonu poza granicami kraju, Włoch, i można doładować (zasilić) istniejący włoskiej karty telefonicznej. Można również znaleźć znaczków pocztowych ( francobolli ) w Tabacchi. Duży sklep Tabacchi często sprzedaje długopisy, materiały piśmienne, zegarki i biżuterię, słodycze, jak również. Jeśli chcesz wysłać faks, zazwyczaj można to zrobić w Tabacchi.

Niektórzy mogą mieć przedmioty higieny osobistej, takich jak grzebienie czy szczoteczki, więc jeśli zapomniałeś je, sprawdzić w sklepie Tabacchi. Sklepy Tabacchi sprzedać także kupon ( gioco del lotto ) i będziesz często zobaczyć Włosi zatrzymując się, aby kupić.

I tak, można dostać papierosy, zapalniczki i inne wyroby tytoniowe na rzecz Tabacchi we Włoszech. Niektóre Tabacchi mieć automat na zewnątrz, dzięki czemu można kupić papierosy przez 24 godziny na dobę.

Nawiasem mówiąc, palenie jest zabronione w pomieszczeniach wszędzie we Włoszech.

Jak znaleźć Tabacchi we Włoszech

Tabacchi we Włoszech wyświetlić znak widoczny z prawej strony, z dużym białym „T” na ciemnym niebieskim lub czarnym tle. Zauważ, że znak mówi „Sali e Tabacchi”, który odnosi się do dwóch produktów, które były kontrolowane przez rząd, sól (S) i tytoniu (ów). Chociaż sól niegdyś monopol rządu, został niedawno usunięty z kontroli cen rząd. Znaki nie uległy zmianie, jednak.

Wszystkie Tabacchi muszą być licencjonowane. W przeszłości miasto w Sali licencja e Tabacchi się często do słabej członka społeczności, tak aby mogły uruchomić sklep i zarobić trochę pieniędzy. Była to forma opieki społecznej.

W pewnych bardzo małych miasteczkach, sklep Tabacchi może być częścią baru.

Tabacchi może być również znany jako Tabacchino lub sklepiku tytoniowego.