Tabacchi Veikali un tabakas Itālijā

Posted on

 Tabacchi Veikali un tabakas Itālijā
Tabacchi apzīmē tabakas veikala vai tabakas fabrikā itāļu. Tabacchi ir ļoti nozīmīga vieta tūristiem uz Itāliju.

Izruna no Word Tabacchi: Tabacchi tiek izrunāts ta-BAK-ee

Ko nopirkt kādā Tabacchi Shop Itālijā

Kāpēc jums ir nepieciešams tabakas veikalu, ja jums nav dūmu? Tabacchi ir vieta, kur jūs varat doties iegādāties vietējo autobusu biļetes (bigletti). Jūs bieži vien var iegādāties autobusu biļetes ziņu pārdevēja kioskā, kā arī, vai pie biglietteria pie sākumpunkta autobusu, piemēram, ārpus dzelzceļa stacijas.

Daudzi Tabacchi veikali veikt sarunu kartes ( scheda Telefónica ), kas parasti lētākais veids, tālruni ārpus valsts, Itālijas, un jūs varat uzlādēt (pievienot naudu) jūsu esošās itāļu tālruņa karti. Jūs varētu arī atrast pastmarkas ( francobolli ) pie Tabacchi. Liels Tabacchi veikals bieži pārdod pildspalvas, kancelejas preces, pulksteņi, konfektes un rotaslietas, kā labi. Ja jums ir nepieciešams, lai nosūtītu faksu, jūs parasti var darīt to pie Tabacchi.

Daži var būt personīgās higiēnas priekšmetus, piemēram, kārēs vai zobu sukas, tādēļ, ja esat aizmirsis jūsu, pārbaudīt ar Tabacchi veikalā. Tabacchi veikali arī pārdot loterijas biļetes ( gioco del loto ), un jūs bieži redzēt itāļi apstāšanās nopirkt vienu.

Un jā, jūs varat saņemt cigaretes, šķiltavas un citus tabakas izstrādājumus pie Tabacchi Itālijā. Daži Tabacchi ir tirdzniecības automātu ārā, lai jūs varētu nopirkt cigaretes 24 stundas diennaktī.

Starp citu, smēķēšana telpās ir aizliegta visur Itālijā.

Kā atrast Tabacchi Itālijā

Tabacchi Itālijā parādītu zīmi redzat pa labi, ar lielu baltu “T” uz tumši zila vai melna fona. Ievērojiet, ka apzīmējums saka “sali e Tabacchi”, kas attiecas uz diviem produktiem, kas bija, ko kontrolē valdība, sāls (-i) un tabaku (-iem). Kamēr sāls reiz bija valdības monopols, tā ir nesen noņemts no valdības cenu kontroli. Šīs pazīmes nav mainījušās, tomēr.

Visiem Tabacchi ir licencēta. Agrāk, pilsēta ir sali e tabacchi licence tika bieži dota sliktu loceklis sabiedrībā, lai viņi varētu vadīt veikalu un pelnīt naudu. Tas bija veids sociālās labklājības.

Dažās Ļoti mazpilsētās A tabacchi veikalam var būt daļa no bāra.

Tabacchi var arī pazīstams kā Tabacchino, vai maz tabakas veikalā.