Tabacchi’le Poed ja Tubakas Itaalias

Posted on

 Tabacchi'le Poed ja Tubakas Itaalias
Tabacchi’le tähistab tubaka pood või tubakapoest Itaalia. Tabacchi’le on väga tähtis koht turistidele Itaaliasse.

Hääldab sõna Tabacchi’le: Tabacchi’le on väljendunud ta-BAK-ee

Mida osta on Tabacchi’le Shop Itaalias

Miks sa vajad tubakakauplus kui te ei suitseta? Tabacchi’le on koht, kus võid minna osta kohalike bussipiletid (bigletti). Saad sageli osta bussipileteid pressikonverentsil müüja kiosk kui hästi või juures biglietteria lähtepunkti lähedale bussid, nagu väljaspool raudteejaama.

Paljud tabacchi poed läbi telefoni kaardid ( scheda Telefonica ), mis on üldiselt kõige soodsam viis telefoni väljaspool riiki Itaalia ja saate laadida (lisada raha) oma olemasolevaid Itaalia telefonikaart. Samuti võite leida postmargid ( francobolli ) juures Tabacchi’le. Suur Tabacchi’le poes sageli müüb kirjutusvahendid, kirjatarbed, kellad, kommid ja ehteid samuti. Kui teil on vaja saata faksi, saate tavaliselt seda juures Tabacchi’le.

Mõned võivad olla ihuhooldustooteid nagu kärjed või hambaharjad nii et kui olete unustanud sinu kontrollige oma Tabacchi’le kauplus. Tabacchi’le poed müüvad ka loteriipileteid ( gioco del loto ) ja saate sageli näha itaallased seiskumise osta.

Ja jah, saad sigaretid, tulemasinad ja muude tubakatoodete juures Tabacchi’le Itaalias. Mõned tabacchi on müügiautomaadid väljaspool, nii et saate osta sigarette 24 tundi ööpäevas.

Muide, suitsetamine siseruumides on keelatud kõikjal Itaalias.

Kuidas leida Tabacchi’le Itaalias

Tabacchi’le Itaalia kuvada märk näed paremal, suure valge “T” on tumesinine või must taust. Pange tähele, et silt “Sall e tabacchi”, mis viitab kahe toote, mis olid valitsuse kontrolli all, sool (s) ja tubakas (s). Kuigi sool oli kord valitsuse monopol, see on hiljuti eemaldatud valitsuse hinnakontrolli. Märgid ei ole muutunud, aga.

Kõik tabacchi olema litsentseeritud. In the past, linna Sall e tabacchi litsentsi oli sageli esitatud kehva kogukonna liige, nii et nad võiksid minna poodi ja teenida raha. See oli kujul sotsiaalhoolekande.

Mõnel väga väikestes linnades, et tabacchi poes võib olla osa ka baar.

Tabacchi’le võib olla tuntud ka Tabacchino või vähe tubaka pood.