Täielik juhend Pariisi lennujaamade

Posted on

 Täielik juhend Pariisi lennujaamade
Kas oleks lennata ühendusse või Pariisi oma järgmise puhkuse? Kui nii, siis on ilmselt hea mõte tutvuda linna peamiste lennujaamade. Töötlemine miljoneid külastajaid ning tuhanded lennud aastas, need on globaalse transpordi sõlmpunktide, mis võib olla stressirohke navigeerida kui sa ei ole tuttav.

Ärge muretsege: oleme võtnud palju mõistatama välja otsida. Loe edasi õppida kõike, mida pead teadma, et saavutada siledad muretut reisida või kolm peamist lennujaama Pariisis.

Esiteks: Kumb Airport valida?

Kui reisite Põhja-ja Lõuna-Ameerikas, Aasias või Austraalias, on tõenäoline, et teie lend töötab alates Charles de Gaulle’i lennujaam (CDG), suurim suurem Paris ala ja suur Euroopa sõlmpunkt pikkadel kandjad . Orly International Airport (ORY) tegeleb ka mõned suured rahvusvahelised lennud, sealhulgas Air France.

Kuid need, saabuvate reisijate või pealkirja välja teistesse sihtkohtadesse Prantsusmaal ja Euroopas, lend võib maanduda või startida Orly või palju väiksem Beauvais rahvusvaheline lennujaam (BVA). Viimane on piirkondlik keskus mitu odavat Euroopa lennufirmad, sealhulgas Ryanair.

Paris-Charles de Gaulle’i lennujaam: Massive Global Hub

Kõrvuti London Heathrow ja Saksamaa Frankfurt Airport, Paris-Charles de Gaulle’i lennujaama on üks Euroopa suurimaid jaoturid lennureiside ja Prantsusmaa kõige-laialivalguv kaugeltki. Rohkem kui 50 miljonit reisijat lennata ja sellest alati Tomera lennujaama igal aastal, ja seal on kokku kolm tohutu terminalide jaotunud üle miil, mis on ühendatud vaba bussid ja automatiseeritud rongid.

Soovitame enne maanduda või startida CDG, saad tuttavaks paigutus ja planeerida oma transiidi seal ette. See kehtib eriti juhul, kui teil on vaja vahetada lennukeid ja lüliti terminalid. Veidi planeerimisega oma visiidi tagab palju sujuvam.

Peamised Airlines & Routes CDG

CDG on sõlmpunkt enamik maailma suuremate lennuettevõtjate ja peamine kodus prantsuse rahvuslik lennufirma Air France . Rahvusvaheline kandjaid nagu KLM, Lufthansa, Delta, American Airlines, British Airways, Air China, Air India, Singapur Airlines ja kümneid teisi pakkuda igapäevast rahvusvaheliste ja kodumaiste teenust ja sellest lennujaamast.

Lisaks odavlennufirmade nagu Easyjet ja Iberia Express pakkuda mugav ja eelarve-sõbralik lennud ja alates Euroopa sihtkohtadesse.

Täielik loetelu rahvusvaheliste ja piirkondlikud lennuettevõtjad CDG, vt seda lehte ametlikul koduleheküljel. Loendi praegune lend, sihtkohtade ja ajakavad, külastage seda lehte .

Terminalide ja saamine ühest teise

Kuigi seal on ainult kolm terminale CDG, need on massiivne, uskumatult kiire kohti, mis saab valdav esmakordselt külastajatele. Vaata seda kaarti ametliku Paris lennujaamad kodulehel ülevaate sellest, kuidas nad ühendada. Võite alla laadida ka detailseid kaarte iga terminali samal lehel.

Veenduge, et ära tasuta shuttle ja metroo rongiliikluse veoks vahel iga terminal. Jälgi märke vaba “CDGVal” metro rongide või süstikbussid pargitud väljaspool väljumised salongides.

Terminal 1 on vanim terminalid, tohutu, ümmarguse ruumi “kaheksajalg-like” käed jagatakse viie korruse. Enamik sisse- alad asuvad kolmandal korrusel, samas maksuvabad kauplused, restoranid ja muud mugavused on enamasti asub neljandal korrusel. Saabuv reisijate ja pagasi nõuete on koondunud viimasel korrusel.

CDGVal metroo rong klemmid 2 ja 3 asub teisel korrusel, lisaks veel kauplused ja restoranid.

Terminal 2 on koht, kus enamik Air France ja partner lennufirmad kalduda. See on suurim terminalide ja on jagatud mitmeks osaks, 2A läbi 2G. Saad vahel 2a-2f kasutades inter-terminali kõnniteed, kuid 2G on satelliit terminal, mis tuleb saavutada liinibuss või vaba metroo rong.

Iga osa terminal 2 pakub järgmisi mugavusi restoranid, wifi ja palveruume. Siit terminal, võite püüda CDGVAL inter-terminali metroo rong, samuti RER ja TGV rongide Pariisi kesklinna ja teiste sihtkohtade Prantsusmaal. TGV jaama võib leida terminalide vahel 2C ja 2E.

Terminal 3 CDG on väikseim terminalid, mis koosneb ühes hoones ja ei mahajätmise väravad. Reisijad, kes väljuvad või saabuvad Terminal 3 automaatselt kaudu transporditud liinibuss väljumis- või saabumisaja väravad mujal lennujaamas.

CDGVal metroo rong on tasuta ja tõhus viis saada vahel Terminal 3 ja teisi Charles de Gaulle.

Lisateavet kontrollides saabumised ja teenuseid iga terminalid, saab külastada ametlikul kodulehel või alla Paris Aérports rakendus oma nutitelefoni (midagi soovitame liikumisvahend ilma stress).

Leiate Pariisi Charles de Gaulle

Kodu laialivalguv ja muljetavaldav kompleks restoranid, tollimaksuvaba ja high-end kauplused, CDG pakub kogenud hulka, mis võimaldavad teil jääda hõivatud mitu tundi. Alates kiirtoit kõrge kokakunsti ja eelarve shopping disaineri butiigid, seal on igaühele midagi selles tohutu kaubanduskeskused ja meelelahutus-kompleksi.

Täieliku nimekirja restoranid, baarid ja kohvikud, mida terminal leiate veebilehelt . Tollivaba poed ja butiigid asuvad iga terminali külastage seda lehte.

Teised peamised teenuste ja mugavuste küllust CDG on tasuta wifi, telefon-laadimisjaamade, ilu ja heaolu teenused ja palveruume.

Lisateavet teiste teenuste kättesaadavaks CDG, sealhulgas saabumise ja abi saatjata alaealiste ja reisijate puuetega näha seda lehekülge.

Orly lennujaam: Riigisisesed ja rahvusvahelised lennud

Asub vaid kaheksa miili lõuna Pariisi ja kergesti kättesaadav linnalähirongide (RER) Line B, Orly International Airport on paljude reisijate, vähem-stressirohke võimalus saada Pariisi lennukiga. Ta töötleb miljoneid reisijaid aastas, kuid kuidagi tundub vähem meeletu keskmiselt päevas kui CDG teeb. Ja see võtab oluliselt vähem aega, et saada ja Pariisi kesklinnast Orly-mistõttu on atraktiivne valik neile, kes leiavad, maatranspordi olla keeruline ja suur.

Peamised Airlines ja Routes

Orly on sekundaarne sõlmpunkt Air France, mis tegutseb paljudes oma kodu- ja Euroopa lendude sellest lennujaamast, samuti rahvusvaheliste lendude New Yorgi JFK lennujaam ja sealt Pariisi.

Muud tegutsevad lennuettevõtjad Orly on British Airways, Iberia, Icelandair, Alitalia ja Transavia ja Royal Air Maroc (lennud ja Maroko). Teised lennufirmad pakuvad lende Ida-Euroopas, Venemaal ja Skandinaavias.

Odavlennufirmad pakuvad lende ja teistest Euroopa sihtkohtade hulgas Vuelingin ja Easyjet.

Täieliku nimekirja lendude ja tegutsevatele lennuettevõtjatele Orly, leiate veebilehelt . Täieliku sõiduplaanid ja praegune lend, külastage seda lehte ametlikul koduleheküljel.

Orly (Ja Liikumine)

On kaks Orly, Lõuna ja Lääne vahel. Air France lendab nii; kontrollida, millised terminal, mida vajate oma lennu, kontrollida oma lennufirma ja / või  ametlikul koduleheküljel.

Sest lihtne ja tasuta transport terminalide vahel ja RER rongijaam Antony (mis viib teid Pariisi kesklinna kaudu line B), kasutage Orlyval automatiseeritud rongi. Jälgi, et Orlyval kas terminal. Võite kasutada ka tasuta parkla süstikud väljaspool nii Orly Ida ja Orly West.

Teenused Orly

Kuigi Orly ostu- ja restoran pakub vähem olulisi kui üks asuvas CDG, see on ikka väga suur. Kas soovite kiire võileib või ametliku istumapainotteiseksi sööki koos veini sidumised, lennujaama mitmed baarid, restoranid ja söögikohad pakuvad mitmesuguseid võimalusi.

Täielik loetelu kauplusi ja butiike, sealhulgas maksuvabad kauplused ja ajalehelett seda lehte näha .

Lisateavet reisijate jaoks Orly alates wifi abi reisijatele piiratud liikuvusega, külastage seda lehte ametliku Paris lennujaamad kodulehel .

Hotellid Umbes Orly

Seal on palju hotelle asub naabruses kohta Orly lennujaam, kuid Paris vaid mõne minuti kaugusel, see on vähem tõenäoline, peate viibida lennujaama hotellis. Siiski on palju hotelle lähedal, mis on järjekindlalt hinnatud kõrgelt kaasteelisi.

Beauvais Airport: Shorter & Eelarve Euroopa Piletid

Asub umbes 50 miili loodes Pariisi linna Tillé, Beauvais (BVA) on väikseim Pariisi piirkondlike lennujaamade ja kaugemal kaugusel kesklinnast. Paljud reisijad lendavad välismaalt kunagi nägema seda üldse, aga see on populaarne valik eelarve sise- ja Euroopa lendude odavlennufirmad. Siiski, see on ikka hõivatud lennujaamas: 10. suurim Prantsusmaal vastavalt lendude maanduda ja startida siin.

Peamised Airlines & Routes

Paris-Beauvais Airport pakub lende lähtekohast kokku kuus Euroopa, peamiselt madalate hindade ja ei Põhi lennufirmad: Ryanair, Air Moldova, Blue Air, Laudamotion, Volotea ja Wizz Air. Piletid kalduda Terminal 1 või 2. terminali.

Sihtkohad teenindab nende lennuettevõtjate hulka Suurbritannias ja Iirimaal, Saksamaal ja Austrias, Hispaanias ja Portugalis, ning enamikus riikides Ida-Euroopas.

Leiate Beauvais

Võimalused selles lennujaamas on oluliselt vähem kui Charles de Gaulle ja Orly, kuid kui teil on vaja haarata hammustada, jõuda globaalse uudis, ostke kingituste või leida head raamatut oma lendu, seal on palju, et hoida teid hõivatud.

Mõlemad terminalid Beauvais hulka maksuvabad kauplused, rahvusvahelise ajalehelett, restoranid ja müügiautomaadid. Seal on ka tasuta WiFi-ühendus.

Saate vaadata loendit muude teenuste Beauvais siin (sh need, reisijatele piiratud liikumisvõimega või puudega.)

Hotellid Ümber Airport

Kuna see lennujaama ei ole eriti tihe Pariisi kesklinna, soovitame jääda hotelli lähedal ainult siis, kui teil on vaja jõuda lennu varahommikul või keset ööd Beauvais. Kuna paljud odavat operaatorid lennata madala nõudluse korda, see võib nii olla.

Puuetega järjekindlalt suurepärane reisija hinnangust ümber selle lennujaama sisaldama  Hotel Ibis Beauvais Aeroport ja Inter-City Hotel (mõlemad 3 tärni ja pakub mõistliku üleööintressimäärasid.)

Kuidas saada lennujaamast kesklinna

Täielikku teavet saada ja sealt Pariisi kesklinn Charles de Gaulle ja Orly, sealhulgas metroo ja buss, vaadake meie täielikku juhend lennujaama maapealse transpordi. Võite kasutada seda mugav marsruudi kontrollija Pariisi lennujaamad saidi leida kiireim ja kõige ökonoomsem viis saada linna lennujaama vajate, ja vastupidi.

Kui olete reisil või Beauvais ja vajavad teavet maismaatranspordi bussi või rongi, vt seda lehte lennujaamas ametlikul kodulehel. See lennujaam on umbes tund ja pool kaugusel kesklinnast ühistranspordiga; sõiduaegu võib olla veidi vähem või rohkem sõltuvalt liikluse tingimustes.