Skip to main content

Taizemes Full Moon puse

Tavs ceļvedis Taizemes draņķīgs Beach Party in Haad Rin, Koh Phangan

Tavs ceļvedis Taizemes draņķīgs Beach Party in Haad Rin, Koh Phangan
Zemes Vibrācijas, haotiska troksnis un apjukums, iestādes izkaisīti smilšu, uguns visur …

Ăeoloăisku katastrofa? Apokalipse? Ne īsti. Tūkstošiem ceļotāju brīvprātīgi nāk liecinieks slaveno Full Moon Pusei Taizemē, neapšaubāmi viens no neprātīgākajiem pludmales pusēm visā pasaulē!

Dejo ar 10 – 30000 ceļotājiem uz pludmali zem pilnmēness ir diezgan pieredze. Bet ne visi bauda hedonisms un izlaidība. Narkotikas, zādzība, un traumas ir ikdienišķa parādība. Daudzi ceļotāji izvairīties mayhem apzināti. Love to vai naida tā, ikmēneša pludmales puse salas Koh Phangan ir tik liels, ka tas burtiski ietekmē plūsmu backpacking ceļotājus Taizemē!

Vai nav get nozvejotas nezināt; transporta un izmitināšanas kļūt ļoti aizņemts salās. Ņemt mēness fāzes vērā, plānojot savu Taizeme brīvdienas. Ja neesat ieinteresēti Full Moon Pusei apsvērt izvairoties Haad Rin-vai salām ap Koh Samui-laikā nedēļā pirms pilnmēness.

Kas Vai Koh Phangan Full Moon puse?

Jā, tas izklausās daži pagānu vākšana uz tropu salas. Episkā Pasākums sākās kā neliels pulcēšanās draugiem 80. un kļuva par vienu no lielākajiem un visvairāk pazīstami pusēm planētas. Tagad vairāk nekā 30000 partygoers-daži valkā nedaudz vairāk nekā ķermeņa krāsu-hit pludmali Haad Rin dalīties sviedru un kausu dzērienus ar cilvēkiem no visas pasaules. Partiju virsotnes pēc saullēkta un galu galā vaska off vēlu nākamajā pēcpusdienā, atstājot ainu asinspirts un trash aiz pludmalē.

Daudzi revelers burtiski gulēt, kur tie samazināsies, joprojām clutching savus spaiņus!

Daži ceļotāji izsauktu Full Moon puse ainas veikts darījums, apgalvojot, ka puse ir ieslēgts pārāk komercializēti, jo tā kalsns pirmsākumiem 1985. Neatkarīgi, piedzīvo vienu no Taizemes Pilnmēness pusēm visā to haotiskā, Primal krāšņumā ar karstu mēness tiek uzskatīts rituāls no caurbraukšanas backpackers par banānu Pankūku Trail.

Padomi Apmeklējot Koh Phangan Full Moon puse

 • Pilna Mēness puses datumi ir pielāgoti ap budistu brīvdienas; ne tikai pieņemt, ka puse ir uz faktisko naktī pilnmēness.
 • Ja jūs pasūtīt kaut vai ierodas dienas iepriekš, meklējot apmešanās aizņemts sezonā ir grūti. Nepārsteidz, naktsmītnes cenas trīskāršosies laikā pilnmēness puse. Daudzi cilvēki izvēlas palikt Koh Samui, tad ar prāmi uz pusi. aizņemts sezonā ceļotāji bieži dalīties telpas, gulēt uz grīdas, gulēt pludmalē, vai ne gulēt vispār!
 • Ja jūsu plāns ir ballēties visu nakti, atrast naktsmītni prom no Sunrise Beach un galveno ceļu jebkura cerību miega.
 • Daži uzņēmīgs vietējie iedzīvotāji bloķēja galvenos piekļuves ceļus uz pludmali iekasēt ieejas maksu. Jūs būtībā lūdza iegādāties dārgu rokassprādzi, kas kalpo kā jūsu “biļeti.” Maksājot neoficiālo maksa nav obligāta; jūs atradīsiet daudzus ceļus uz pludmali. Daži ceļotāji vēlas aproce valkāt kā piemiņai mēnešiem pēc tam.
 • Dānijas palaist Vienas Same Viesu nams netālu no pludmales ir populāra episkā iesildīšanās partiju un ķermeņa krāsu pirms pilnmēness puse.

Drošības Padomi Full Moon puse

Full Moon Puse ir un būtu jautri pieredzi. Do not get nepareizu priekšstatu: Tas parasti ir labsirdīgs notikums. Bet liekot desmitiem tūkstošu apreibuša cilvēku vienā vietā, ir pienākums radīt dažas sliktas situācijas.

Diemžēl, Koh Phangan Full Moon puse apgalvo dažas dzīvību katru gadu galvenokārt dēļ drownings un pārdozēšana. Mēness ietekmē paisumu un rada spēcīgas straumes; nav peldēt reibumā.

Narkotikas visu veidu ir visur. Kvalitāte un etiķetes nevar uzticēties. Jūs, protams, nevajadzētu pieņemt noslēpums tableti no ikviens, neatkarīgi no avota vai prasījumiem. Pat salu aptiekas pārdot viltotas un neuzticamus recepšu zāles, lai ceļotājiem, kuri ir gatavi maksāt.

Klīnikas aizbērt puse ar revelers, kuri ir sadalīti kaulus lekt nost no lietas laikā. Citi dzēra pārāk daudz vai jauktu alkohola un recepšu tabletes. Burns ir kopīgas. Uguns lecamaukla ir populārs apskates objekts puses laikā, un nenovēršami daži cilvēki galu galā ar nopietniem apdegumiem, kad tas wraps ap savām kājām.

Par laimi, uzturas no nepatikšanām ir viegli ar nelielu modrību.

 • Nelietojiet neko uz pusi, kas jums rūp. Šis noteikums attiecas uz naudas, telefoniem, kamerām, saulesbrilles un apavus.
 • Pirms neizejot bungalo vai viesu namu, nodrošināt savas vērtslietas reģistratūrā. Viesu nams un hostelis zādzība ir problēma Full Moon Puse laikā.
 • Lai gan viegli pieejami, narkotikas ir nelikumīga Taizemē. Policija ir sašķelts leju pilnmēness pusēm; plain-apģērbts slepenpolicistiem patrulē pusi.
 • Palieciet ārā no ūdens! Lielākā daļa nāves gadījumu, kas ir notikuši pilnmēness pusēm laikā, ir saistīti ar noslīkt.
 • Izvēles dzēriens Pilnmēness pusēm ir slavenā Taizemes spainis. Sekojiet acu par savu dzērienu, kā spainis druggings nav retums. Tos pērk no cienījamiem vietām ir drošāk, nekā no daudziem shacks ar smieklīgu nosaukumu uz pludmali.
 • Ja jūs domājat, ka jums ir crash uz pludmali, darīt iekšpusē no no “izraudzīto” guļamistabas zonu ar lentu ap tiem.

Nokļūšana uz Full Moon puse

Full Moon Puse notiek uz salas Koh Phangan līcī Taizemē. Transportēšana var rezervēt autobusu laivu un vilcienu, laivu Combo paketes, vai arī jūs varat padarīt savu ceļu uz salu.

Uzsākt ņemot kādu nakti autobusu vai vilcienu no Bangkokas uz pilsētas Surat Thani. Lidojumi no Bangkokas veikt mazāk nekā divas stundas, un panākt, lai Koh Phangan no Chiang Mai ir pietiekami viegli. Surat Thani (lidostas kods: URT) ir jump-off punkts salā.

Kad Surat Thani, jūs varat pasūtīt četru stundu prāmi vai ātrāks motorlaivu uz salu. Koh Phangan, daudz songthaew (sarkans pikaps taksometri) vadītājiem gaidīs ierašanās prāmja. Catch braukt uz Haad Rin-, kur lielākā daļa cilvēku būs iet-pussalas dienvidu galu salas.

Puse ir izmētāts pa Haad Rin NOK “Sunrise Beach”. Haad Rin ir pietiekami šaurs staigāt starp Sunrise Beach un Sunset Beach (Haad Rin Nai). Nelietojiet gaidīt, lai saņemtu daudz gulēt, ja jūs palikt pie Sunrise Beach vai austrumu pusē pussalas! Troksnis turpinās visu nakti, un caur nākamajā rītā.

Affordable izmitināšanu uz salas aizpilda ar jaudu. Daži cilvēki izvēlas palikt uz blakus Koh Tao vai Koh Samui, un tad nāk pār nakts puse.

Citas vietas Koh Phangan

Lai gan daudzi ceļotāji nav nomaldījies tālu no partijas skatuves Haad Rin, Koh Phangan faktiski ir liela, skaista sala ar lielu līčiem un pludmalēm. Salas ziemeļu ir klāta ar privātiem līčiem pieejama tikai ar laivu vai neapstrādātu džungļu takas.

Full Moon Puse hits pussalu Haad Rin uz dienvidu beigām, salu. Nelietojiet izvairīties Koh Phangan pilnībā, baidoties kāds būs apglezno savu seju un rokas jums spaini ruma un RedBull!

Atrodas Haad Tien Bay, Sanctuary ir skaista veselības patvērums tikai 15 minūtes ar taksometru laivas no Haad Rin. Jūs varat saņemt prom no partijas ainu par dažām dienām, Detox, un satikt interesantus cilvēkus daudzās darbnīcās tur. Kaimiņu Haad Yuan Beach ir vēl viena laba alternatīva, lai iegūtu prom no Haad Rin uz dažām dienām.

Kad Go

Koh Phangan Full Moon Puse maxes veic Taizemes aizņemts sezonā no novembra līdz aprīlim. Decembrī, janvārī, un februāris bieži lielākie mēneši. Persona, kas parasti piedzīvo maksimumu apmeklēšanu Jaungada.

Tā kā daudzi svarīgi budistu brīvdienas balstās uz mēness notikumiem un notiek pilnmēness laikā, dažreiz Full Moon Puse ir dienu pirms vai pēc faktiskās pilnmēness.

Palielinājums uz Full Moon puse ir tikpat savvaļas un patīkams, kā puse. Cilvēki pulcējas lielākos un lielākos numurus nedēļu ved uz pilnmēness.

Nākotne pilnmēness puse Taizemē

Taizemes valdošā militārā valdība ir skaidri tie nav ventilatoru no trakulīgs notikumu Koh Phangan. Daudzi centieni apspiest daudzas citas mēness fāzes personām uz salas (Half Moon, Jauns Mēness, Šiva Moon, utt), ir daļēji veiksmīgi. Full Moon puse dzīvo uz tikai tāpēc iztikas līdzekļus daudzu salu iedzīvotājiem atkarīgs no notikumu.

Tā kā valdība cenšas iegūt rokturi par haosu, un komercializācijas turpina rāpot, nākotne pilnmēness partijas Taizemē ir neskaidra vislabāk.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *