Tanjungbenoa, Bali’nin En Aile Dostu Beach Seyahat Rehberi

Posted on

Tanjungbenoa, Bali'nin En Aile Dostu Beach Seyahat Rehberi

Bali’nin Tanjungbenoa sahil beldelerinden Nusa Dua yerleşim kuzeyini oturur – ünlü tee-off aralığında bir daha uygun mahalle tür (veya rezil bakış açınıza bağlı olarak) kapılı mülkiyet çare en seçkin isimlerinden bazıları ev sahipliği yaptığını iş.

Tanjungbenoa hiçbir yerde yakın Nusa Dua olarak antiseptik olarak, ama o kadar kabadayı hiçbir yerde yakın ne de olduğu gibi Downmarket Kuta olarak ya. Alan vibe daha olgun ve aile dostu olduğunu – sörfçü kayaklar, jetski’ler, parasailers ve muz tekneler için berrak sularına bırakarak Tanjung Benoa’daki oturaklı dalgaların sakınmak eğilimindedir. Grand Mirage plaj özellikle aktif bölümün önünde oturur; tesisi konumunda yararlanmak için su sporları faaliyetlerinin kendi yelpazesi sunar.

Tanjungbenoa, Bali ulaşım

Tanjungbenoa uzak asgari trafikte ancak bir saat kadar uzakta yoğun trafik koşullarında yirmi dakika uzaklıkta, havaalanına yakındır. otelinizin havaalanı transferleri (Grand Mirage Resort her şey dahil misafirler için havalimanı pikap sağlar ve oda-ve-kahvaltı misafirler için US $ 30 tek yönlü şarj eder) içerir olmadığını kontrol edin.

Her durumda, taksiler güney Bali bu bölümünde gelmek son derece kolaydır. Kuta Jalan Legian hakkında 30-45 dakika uzaklıktadır Jalan Pratama değil.

 • Bali taksi sürme hakkında daha fazlası için, okuyun: Bali, Endonezya bir taksi binmek nasıl.

Tanjungbenoa üzerinde Bulunduğunuz konum

Havaalanından geliyorsun Jl, Tanjungbenoa plaj astar tatil ve oteller hizmet ana yol, güney kuzey dikey çalışır. Yol (oranlarını karşılaştırın) gibi daha uygun fiyatlı seçenekler klas Conrad Bali arasında değişen caddenin batı tarafında ve doğu beldelerinden bir dizi restoran, kaplıcalar, sarraf ve giyim mağazaları bol seçimi ile kaplı Matahari Terbit (oranlarını karşılaştırın).

Jalan Pratama kuzey ucu halk tarafından doldurulan Backstreets içine Tanjung Benoa’daki turist streç geçiş, bir balıkçı köyü yol açar. batı Jalan Pratama sokaklarında kuzey ucunda bir tapınak ve yarımadanın batı kıyısı aşağı kalabalık bir bağlantı noktasına sahip, gelişen bir Balinese topluluk oluşturuyor.

Tanjungbenoa üzerinde Hotels & Resorts

Tanjung Benoa’daki oteller ve tatil köyleri plaj yükselen güneş yakalar yarımada, doğu tarafında ağırlıklı olarak konumlandırılmıştır. Tanjungbenoa sahilde uysal akımlar kıyı şeridi boyunca yukarı filizlenme işyerlerinin ayarı mükemmel tesisi oluşturmak; Birçoğu dalgalar için su sporları ve diğer aktiviteler son derece uygundur sunuyoruz.

: Burada küçük bir seçim yapalım – Tanjungbenoa hemen her ihtiyaca yönelik bir çare var

Aile dostu çare: Grand Mirage Resort içine çek (doğrudan satın), çocuk kulübü, masif yüzme havuzu ve her iki motorlu ve motorsuz su sporları erişimi olan yayılan dört katlı, 310 odalı sahil tesisi. Onların her şey dahil kalır olağan fiyata göre yaklaşık% 80 daha fazla, tesisin olanaklara neredeyse sınırsız erişim sağlar. Yere daha fazlası için, Mirage Resort, Tanjungbenoa, Bali bizim gözden okuyun.

Lüks konaklama: (doğrudan satın) Conrad Bali içine çek, okyanusun panoramik manzaralarına sahip 353 konuk odaları ile lüks bir sahil tesisi. Tropik bahçeler ve lagünün 6.8 dönüm içinde bulunan Conrad basamaklı şelaleler ve bir okyanus iskelesi yola bir sahil düğün şapel bulunmaktadır.

Bütçe seçeneği: Tanjung Sari Inn (doğrudan satın) bahçe manzaralı 21 oda bulunmaktadır. Tanjungbenoa plaja üç dakikalık yürüme mesafesindedir. Ücretsiz Wi-Fi tesis genelinde mevcuttur.

Tanjungbenoa içinde Barlar & Restoranlar

Jl her boyut ve bütçelerin restoranlar ile çevrilidir. Daha büyük oteller yabancı dikkati çekecek kadar belirgin bunlardan bazıları kendi yemek işyerlerinin var.

İnce Bali yemek deneyimi için, gidin Bumbu Bali (Kind Villa Bintang Resort karşısında Jalan Pratama – Google Maps ; Telefon: 62 361 774 502; http://www.balifoods.com ). Bumbu Bali’nin baharatlı yerel mutfağı onların 2009-2010 baskısında onun en iyi beş Endonezya restoranlarından biri olarak Miele Guide tarafından tanındı. Bumbu Bali’nin Rijsttafel yanlış gidemez.

Daha çağdaş bir bar ve parti deneyimi için gidin Sakala (Jalan Pratama 88, Tanjungbenoa – Google Maps ; telefonu: 62 361 774 499; www.sakalabali.com ) , içecek ve deniz ürünleri Tanjungbenoa üzerinde hoş modern bir yer.

Deneyin Surya Café (Jalan Segara Lor 21 Tanjung Benoa – Google Maps ; telefon: 62 361 772 016; suryacafebali.blogspot.com ) ucuza taze deniz deneyimi için. Tanjungbenoa yarımadasının kuzey ucunda bulunan, Surya Café harborfront ve komşu Serangan Adası büyük bir görünümü ile taze pişmiş yemekler sunmaktadır.

Tanjungbenoa Para Değiştiriciler

Jl para değiştiriciler ile kaplı; hepsi değil ama, güveninize layık. Bali para birimini değiştirme (ve hileleri kaçınarak) hakkında daha fazla bilgi için okuyun: Para ve Bali Para Değiştiriciler.

Endişe, gerçekten dürüst para değiştiriciler bir dizi aslında Jalan Pratama üzerinde iş yapmak değil. Senin Rehberimiz’ın kişisel deneyim, PT Merkez Kuta ( www.centralkutabali.com gerçek döviz kuru IDR 9150 gibi bir şey iken onlar ABD dolarına IDR 9145 işlem gören ve oteller IDR 8900 için değişiyordu:) ince bir üne hak ediyor.

Merkez Kuta sadece Taman Bhagawan’a (önce bulunabilir www.tamanbhagawan.com Kodak Photo Central içinde), Jalan Pratama ( Google Maps ).

Jalan Pratama Diğer yetkili para değiştiriciler:

 • PT Jania Sedana Graha
  • Jl 89; telefon: 62 361 773 975
 • PT Trus Valasindo
  • Jl 93; telefon: 62 361 775 493, 62 361 773 580
 • PT Endonezya Partha Sari Valuta
  • Jl 99; telefon: 62 361 776 326

Tanjungbenoa üzerinde Turistik Yerler

Tanjungbenoa en iyi şekilde su sporları için bilinir. Eğer Tanjungbenoa bir çare kalmıyor musun, kendiniz için suları test etmek için bu su sporları sağlayıcılarından biri kiralayabilirsiniz:

 • Wibisana Deniz Maceraları
 • Jl, Margi Pemuunan, Tanjungbenoa
 • Telefon: +62 361 778713, +62 361 785444, www.wibisana.com
 • Bali Jet Set Dive ve Deniz Sporları
 • Jl. Pratama 89 Tanjungbenoa
 • Telefon: 62 361 772 518, www.jetsetmarine.com

plaj ötesinde, Tanjungbenoa özellikle de turistik tanınan, ancak görülmeye değer yarımada üzerinde yerel renk adil biraz orada değil. yarımadanın kuzey sonunda, birbirinden yürüme mesafesinde bulunan iki tapınak bulabilirsiniz:

 • Pura Taman Beji deniz, yerel bir kraliyet ailesinin maddi olarak kullanılan bir tapınak görüş alanı içinde olduğunu. Sen düzgün giyimli değilseniz girmesine izin verilmeyecek, ancak heykel dışında görülmeye değerdir. ( Google Maps )
 • Klenteng Caow Müh Bio Tanjung Benoa’daki eski Çin tapınağı olduğunu ve Çin Yeni Yılı ve Waisak tatillerinde en ilginç yer almaktadır. ( Google Maps )

Bir Kaplumbağa Adası turu yarımadanın batı kıyılarındaki bir kaplumbağa kutsal ziyaretçi alır. Kaplumbağa kutsal deniz altında mercan manzaralı bir cam alt tekne ile ulaşılabilir. Kutsal kendisi yumurtalara büyük tutma tanklarda tam olgun kaplumbağaları dışında, tehlike altındaki deniz kaplumbağalarının bir dizi barındıran.

Tanjungbenoa Alışveriş

Tanjungbenoa, alışveriş sahne için özellikle ünlü değil – sokak sanatı pazarları ve giyim mağazaları adil sayıda sahipken, Jalan Legian’ın alışveriş çok daha çeşitli ve değer sunar. Caddenin batı tarafında yürürken denemek ve sanat, takı onların seçimi keşfetmek ve giysi (hakiki ve sahte ikisi) etmeyin.

Tanjungbenoa en yakın alışveriş merkezi Güney Bali alışveriş merkezleri bizim listesinin bir parçası Nusa Dua, Bali Koleksiyonu olduğunu. alışveriş olanağı ile kapatmak için, Güney Bali’de alışveriş ilgili makalemize göz atın; veya Bali, alışveriş sahnenin bizim özetini okuyun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *