Tarih ve Giriş – Londra Kulesi

Posted on

Tarih ve Giriş - Londra Kulesi

Londra Kulesi uzun yıllar İngiltere kral ve kraliçeleri eviydi. (Buckingham Sarayı 1837 yılından bu yana İngiltere’nin egemen resmi Londra ikamet olmuştur)

Londra Kulesi bir hapishane oldu ve birçok ünlü mahkumlar Sir Walter Raleigh dahil orada yapıldı – o 13 yıldır Kanlı Kulesi yapıldı ancak yazarak zamanının kullanmış Dünya Tarihi (1614 yılında yayınlanmıştır) ve büyüyen tütün Kule Green. Hiçbir zindan var bu yüzden Londra Kulesi orta ve üst sınıflardan mahkumları düzenledi.

Anne Boleyn ve Catherine Howard: Kamu infaz Henry VIII eşlerinden ikisi de dahil olmak üzere, Kule Green gerçekleşti.

Londra Kulesi kez savunma duvarları ve bir hendek ile çevrili idi. Hendek şimdi boşaltılır ve yaz aylarında burada düzenlenen etkinlikleri ve konserler vardır ve kışın Londra Buz Pateni kule.

Beyaz Kule Londra orijinal Kulesi ve şimdi silah ve cephaneliğe bir ekran barındırıyor. Bu 1100. için 1080 civarında William Fatih’in yaptırdığı edildi O Kulesi inşa etmek Fransa’dan kendi ikinci taş getirdi.

Beefeaters

Tower of London tur rehberleri Tower yaşayan Yeoman Warders vardır. Onlar daha iyi biz onların işi zehirlenmiş değildi kontrol etmek kralın gıda tat iken geldiğini düşünüyorlar Beefeaters, olarak bilinir. Yeoman Warders Tower konusunda uzman olan ve sorularınızı yanıtlamak için mutluyuz. Onlar da sizin biletiyle birlikte ücretsiz rehberli turlar, sağlarlar.

Ravens

Ravens biri Londra Kulesi bir gezi için ‘zorunluluk görür’ vardır. Efsane kuzgunlar o günden bırakırsanız monarşi, Londra Kulesi’nde Beyaz Kule yıkılacak düşecek ve büyük bir felaket İngiltere isabet edecektir söylüyor. Hiç batıl, herhangi şansa bırakma ve Charles II bu masalı söylendi beri Ravens Tower yaşadılar. Hatta bir kraliyet kararnamesi ile korunmaktadır. kuzgunlar her renk kodlu bacak bandı vardır. İsimlerini kontrol edebilirsiniz Raven kimlik broşürü alın.

Londra Açılış Saatleri Kulesi

1 Mart – 31 Ekim

 • Salı – Cumartesi: 9:00-05:30
 • Pazar ve Pazartesi: 10:00-05:30
 • (Son başvuru: 17:00)

1 Kasım-28 Şubat

 • Salı – Cumartesi: 9:00-04:30
 • Pazar ve Pazartesi: 10:00-04:30
 • (Son başvuru: 16:00)

24-26 Aralık ve 1 Ocak hariç her gün açın.

Ziyaretiniz için 2-3 saat izin verin.

Nasıl Londra Kulesi için Get

Adres:  Londra Kulesi, Londra EC3N 4AB

Telefon numarası:
0844 482 7799 (İngiltere’den) (09:00-05:00)
+44 (0) 3166 6000 20 (İngiltere dışından)

Web: www.hrp.org.uk

En yakın metro istasyonu: Tower Hill.

Kullanım Yolculuk Planlayıcısı’nı toplu taşıma araçları ile rotanızı planlamak için.

Otobüs: 15, 42, 78, 100 ve RV1.
Riverboat : Kule iskele Cross, Westminster veya Greenwich itibaren.

Daha fazla taşıma seçenekleri için resmi sitesine bakın.

Londra Biletleri Kulesi

Sen www.hrp.org.uk bilet satın alabilirsiniz ama Londra Kulesi giriş içeren Londra Geçiş öneriyoruz. hepsi tek bir ücret karşılığında – Londra Pass tarihi binaları, galeriler, müzeler ve çok daha fazlası erişim sağlar. Sadece size geçişi gerekmediğini ve çok Londra ulaşım için bir kombine geçiş satın almak için bir seçenek bile yoktur gün sayısını seçin.

Londra Kulesi Biletleri tasarruf Nasıl

 • Size Hampton Court Sarayı, Kensington Sarayı ve Londra Kulesi de dahil olmak üzere üst Londra cazibe yükleri sınırsız giriş verir Londra Pass satın. Online Londra Pass hakkında daha fazla bilgi edinin.
 • Hampton Court Sarayı, Kensington Sarayı ve Londra Kulesi için Kraliyet Sarayları Geçiş satın alın.
 • iskontolar mevcuttur bazen olarak resmi web sitesinde online önceden rezervasyon yaptırın.

Bir rezervasyon incelemek ister  Londra ve Tower Bridge Tower Özel Yürüyüş Turu .

Ayrıca denemek isteyeceğini Londra Kulesi, St Paul Katedrali ve Kırıkta özel erişim VIP tur.

Londra Ziyaretçi Tesisleri Kulesi

Hediyelik Eşya Mağazaları

Sen Crown Jewels, Kulesi ve onun sakinleri esinlenerek özel ürünler de dahil olmak üzere Londra Kulesi beş mağazalardan hediyeler satın alabilirsiniz: Kuzgunlara ve Beefeaters. Ziyaret bile hediyelik eşya alışveriş yapabilirsiniz böylece Kule Dükkanı ana girişinde amiral gemisi mağaza.

Yeni Armouries Restoran

Yeni Armouries o 1663 yılında inşa ama şimdi Tower’ın ana restoranı olan bir depo olarak hayata başladı. Menü Londra tarihinin 1000 yılı kapsıyor ve başkentin zengin ve çeşitli gıda pazarlarının bir kutlama. hızlı sokması için self-servis Brick Lane sayacı, Covent Garden’a Eğer şef seçtiğiniz salata oluşturmak izleyebilirsiniz veya peynirler ve Borough Market pişmiş davranır var. Eski Billingsgate sıcak balık yemekleri vardır ve Smithfield rosto vardır. makarna ve vejetaryen seçenekleri ile Leadenhall bırakarak. Sadece Londra’nın piyasalar gibi, herkes çocuk yemekleri dahil olmak üzere bir şey var.

Kesme işareti Kiosk

Kule Wharf, London gerekçesiyle Kulesi dışında yer alan nehir tarafından, kiosk hamur işleri, sağlıklı kahvaltı ısırıkları, gurme sandviçler, sıcak içecekler ve ustalıkla yapılmış kahveler sunulmaktadır.

Döviz değişimi

Bureau de Change ana girişine yakın olup 10:00 açık – yaz aylarında 18:00 ve 10:00 – kışın 05:00.

Londra Ses turları ve Kılavuzunun Kulesi

Küçük bir ek ücret karşılığında, mevcut dört ses kılavuzlar vardır:

 • ingilizce
 • Fransızca
 • Almanca
 • İtalyan
 • Japonca
 • Rusça
 • İspanyol
 • Flemenkçe
 • Portekizce
 • Koreli
 • Çin mandalinası)

Tower’ın mağazada satılmaktadır Kule Londra’nın resmi rehber, Crown Jewels ve Londra Kulesi hakkında daha fazla bilgi sağlar.

Londra Kulesi’nde Aile Etkinlikleri

Ziyaretiniz sırasında meydana gelen günlük olaylar üzerine Karşılama Merkezi’nde bir broşür alın.

Çocuğunuzun engebeli parke taşları ile başa çıkabilir Kulesi, Puset içinde çocuklar için uygun olduğu ileri sürülmektedir. Aslında nedeniyle merdiven ve dar yürüyüş yollarına binalar çok erişmek olamaz gibi kule arabasından çocuklar için uygun değildir söyleyebilirim. Islak yüzden etrafında çalıştırmak için değil küçük çocukları uyarmak zaman kaldırım taşı da kaygan olsun.

Mücevher Evi arkasında yer Tuğla Kule tuvaletlerde bebek değişen tesisleri bulunmaktadır.

Bebek maması ve çocuklar için özel bir beslenme çantası Yeni Armouries Restaurant’ta mevcuttur.

Beyaz Kule, üçüncü katta (üstte) gençlerin zevk için etkileşimli materyaller sürü vardır. Ayrıca, egzotik hayvanlar Tower yaşardım sen keşfedebilirsiniz Kraliyet Beasts sergisi için dışarı bakmak.

onların aile ya da grup tekrar bir araya gelebilmesi kadar Kayıp çocuklar genellikle Byward Kulesi’ne Yeoman Warder tarafından alınır. çocukların kayıp olursam onlar yardım için bir üniformalı Warder sormak gerektiğini anladıklarından emin etmeyin.

Londra Engelli Ziyaretçi Erişim Bilgisi Kulesi

Londra Kulesi, tarihi bir yapıdır ve düzensiz zemin ve birçok merdiven vardır. Bu, çoğu tekerlekli sandalye kullananlar için uygun hale getirir. Jewel House, tüm ziyaretçilere tamamen erişilebilir ve kolay rampalı erişimi olan tuvaletler Jewel Evi arkasında yer almaktadır.

Sen düzenli olarak güncellenen Londra Erişim Kılavuz Kulesi kopyasını indirebilirsiniz.

Sağır ve ziyaretçileri işitme güçlüğü için imkanlar :
simgeyi gördüğünüz yerde İndüksiyon döngüler Kulesi’nde çeşitli noktalarda verilmektedir. Ses kılavuzları T-anahtarı vardır işitme cihazı ile birlikte kullanılabilir.

Tarihi Kraliyet Sarayları için Sınırsız Erişim

Bir yıllık kaydolarak beş kraliyet sarayları sınırsız erişim keyfini üyelik . Eğer ziyaret gününde bir üyelik alırsanız Londra Kulesi İçin giriş ücreti iade edilir.

Tarihi Kraliyet Sarayları yönetmek:

 • Londra kulesi
 • Kensington Sarayı
 • Banqueting House
 • Hampton Court Palace
 • Kew Sarayı

Tarihi saraylarda Üyeliginiz tüm Tarihi Kraliyet Sarayları sınırsız giriş artı daha indirim ve Perks içerecektir.

saray mücevherleri

Londra Kulesi dünyaca ünlü İngiliz Crown Jewels ev sahipliği yapmaktadır ve onlar değerli taşlar ve altın çok daha Temsil son 1661 de beri Tower sergileniyor olmuştur Kraliyet Mücevherleri İngiliz tarihinin yüzlerce yıl sembolize ve hala birçok Devlet vesilelerle bugün kullanılan bir çalışma koleksiyonu.

2012 yılında, Kraliçe’nin Elmas Jubilee için, Kraliyet Mücevherleri yeniden sunuldu ve yeni şimdi Jewel House tanıtım sergisinde gösterilen 2 Haziran 1953 tarihinde Kraliçe Elizabeth’in taç giyme görüntüleri restore.

mücevherler dünyanın en büyük en kaliteli kesim elmas (530 karat), Kraliçe’nin Asasına üstüne oturur Cullinan I (Afrika’nın Büyük Yıldız) içerir.

Koleksiyondaki en eski parçası ampullası yanında görüntülenen gümüş yaldızlı ortaçağ taç giyme kaşık vardır. Muhtemelen 12. yüzyılda Henry II ya da I. Richard için yapılmış ve günümüze kadar gelmiş kraliyet kuyumcu çalışmalarının tek parça oldu.

Muhtemelen dünyanın en ünlü elmas Koh-i-Nur (Işık Dağı) ‘dir. Bu 105,6 karat ağırlığında ve halen George VI’nın taç giyme töreni için 1937 yılında yapılan ve 2800 elmas vardır edildi Majesteleri Kraliçe Elizabeth Ana Kraliçe, taç oturur. Efsane sadece kadınlara şans getirecek ve onu olunan her kim olursa dünyayı yönetmek söyledi has it.

ülke dışına çıkmasına izin sadece taç Hindistan Imperial Crown olduğunu. 6000’den fazla elmas ile alan otel, George V Emperor of India taç zaman 1911 yılında Delhi Durbar için özellikle yapılmıştır.

Şu ana kadar sadece hiç Kraliyet Mücevherleri çalmak için bir girişimde olmuştur – 1671 yılında Albay Blood tarafından ve evet, başarısız oldu.

Tahmin edeceğiniz gibi, Kraliyet Mücevherleri paha biçilmez.