Tarptautiniuose kino festivaliuose Italijoje

Posted on

 Tarptautiniuose kino festivaliuose Italijoje

Venecijos kino festivalis yra svarbiausias Italijos kino festivalis, bet keletas kitų tarptautinių kino festivalių vyko Italijoje, taip pat. Čia yra Italijos pagrindinės tarptautiniuose kino festivaliuose. Net jei esate nesiruošia kino festivalyje, tai puiki proga įžymybių tepimas.

La bienalė di Venezia – Venecija tarptautinis kino festivalis

Venecija tarptautinis kino festivalis, “La Biennale di Venezia , prasideda rugsėjo pradžioje Venecijos Lido. Venecijos kino festivalis yra seniausias kino festivalis Italijoje ir 2018 m pažymėtas jos 75 metų. Kasmet viršų kino kūrėjai varžysis dėl prestižinį “Golden Lion apdovanojimą. Demonstravimas yra tik tų metų amžiaus 18 metų ir vyresnių ir diskonto leidimai yra prieinami tiems, pagal 26 ar vyresnis 60. Išsiaiškink viską apie perdavimus ir atskirų bilietus festivalio svetainėje.

Vaporetti ar vandens autobusais keleivius tarp Venecijos ir Lido. Norėdami patekti į Lido nuo Piazza San Marco, galite imtis numeriu 1 Vaporetto.

Salento tarptautinis kino festivalis

Salento kino festivalis, vyks rugsėjo pradžioje, yra vienas iš svarbiausių pietų Italija filmas Fest ir aptariami dabartiniai tokias temas, kaip taikos ir kelių kultūros klausimais. Kategorijos įtraukti pasaulio kino, nepriklausomą italų kino ir specialūs skyriai. Salento kino šventė vyksta Tricase į Lečė provincijoje Apulijos, įkrovos kojų. Birželį, jie turi Salento Fear Fest tiems, kurie mėgsta baisi filmus.

Milano kino šventė

Milano kino šventė, po Venecijos festivalyje, vyksta 10 dienų rugsėjį. Konkursai apima trumpus filmus ir vaidybinius filmus ir yra specialia plėvele Kategorijos kiekvienais metais. Kamuolį gera visiems festivalio renginius galima įsigyti svetainėje.

Festivalis Internazionale del Film di Roma – Roma tarptautinis kino šventė

Kitas linija yra Romos kino šventė, palyginti naujas festivalis, kuris prasideda spalio viduryje. Festivalis apima tarptautinius kino premjeras, geriausia nepriklausomą kiną ir filmus, ir jaunų žmonių.

Turinas filmų festivalis

Turino arba Turinas, kino festivalis vyksta lapkričio pabaigoje. Turino kino festivalis tarnauja kaip susitikimo vieta šiuolaikinėje tarptautinėje kino ir suteiks galimybę aptarti naujausius meninius tendencijas. Jis susideda iš 4 konkursai ir keletas nekonkurencinguose skyriuose ir ypatingą dėmesį skiria naujos kino ir jaunų kino kūrėjų.

Bolcanas trumpametražių filmų festivalis

Bolcanas, netoli šiaurės Italijoje Alpėse, turi tarptautinį festivalį trumpų filmų lapkritį. Ji taip pat apima Žodžiai nėra šventė featuring filmus, bendrauti be jokių žodžių vartojimo.

Upės River – Florencija Indijos kino festivalyje

Upės upės yra pirmasis kino festivalis pasaulyje, skirta filmų ir apie Indiją. Jis vyksta Florencijoje gruodžio mėn.