Skip to main content

Tax-Free Shopping в Сінгапурі

Погасити податки, що сплачуються на вашому Singapore Shopping Spree

Tax-Free Shopping в Сінгапурі

Tax-Free Shopping , можливо, був винайдений в іншому місці, але Сінгапур удосконалив концепцію. Острів-держава буквально пронизане торгові центри (багато центрів пов’язані між собою через кондиціоновані підземні переходи); на вершині цього, 7% Товари та послуги Tax (GST) , що стягується по магазинам в Сінгапурі можуть бути відшкодовані в аеропорту Чангі до вашого вихідного польоту.

Електронний Турист Повернення Схема Сінгапуру (ETRS) скорочує кількість кроків, необхідних, щоб вимагати повернення грошей. Система стара папір буде залишатися на місці роздрібної торгівлі, які не є зареєстрованим користувачем в системі ETRS.

Для ETRS покупок, вам буде запропоновано вказати один кредитну або дебетову карту, щоб служити в якості «маркера» для безподаткових покупок. Ви все ще можете здійснювати покупки за допомогою інших кредитних або дебетових карт, але «маркер» буде використовуватися в подальшому в процесі повернення.

Крок перший: В магазині

Шукайте магазини з блакитним «Tax-Free Shopping» або «Premier Tax-Free» наклейкою фронту, і магазин там.

Ви повинні купити принаймні SGD100 (US $ 64) на суму товарів (GST включений) в будь-якому магазині. Це може приймати форму або єдиною квитанцією, або максимум трьох одноденних надходжень від того ж магазину.

Якщо магазин знаходиться на платформі ETRS, магазин надасть ETRS квиток для покупки по касі. Зберігайте всі квитанції і відповідні ETRS квитки; вони будуть використовуватися в подальшому в процесі повернення.

Якщо магазин НЕ на платформі ETRS, пред’явити паспорт на касу і попросити чек Global Refund або повернення ваучері Premier ( в залежності від бере участь повернення агентства – см нижче). Ця форма буде заповнена роздрібною торгівлею. Збережіть його разом з чеком, для подання митниці Вашого від’їзду.

Крок другий: В аеропорту

Для ETRS з підтримкою покупок , перейти до ETRS самодопомоги кіоску в аеропорту. Є два кіоски в аеропорту – один до реєстрації заїзду (для деталей , які будуть перевірені в разом з багажем), а інший в залі вильоту (для ручних переносних предметів).

У кіоску, ви красти ваш паспорт, то або проведіть Ваш «маркер» або сканувати ETRS квитки. Ви можете вибрати варіанти повернення: або мати баланс зараховується на вашу «лексему» карту або отримати грошовий повернення на виїзд транзитного залу.

Після цього ви отримаєте повідомлення ковзання роздруківки підшипника ваших деталей повернення. Показати цей промах в Митному прилавка, разом з товаром і оригінал квитанції.

Якщо ви не ходите по магазинам на ETRS з підтримкою магазинів, ви повинні спочатку мати чек або ваучер перевірений в Сінгапурі митного прилавка. Покажіть свій паспорт та проїзні документи (посадковий талон, підтверджений вихідний квиток). Є товари і отримання готових до ідентифікації.

Наявність неповних документів або відмова показати товар буде дискваліфікувати вас від отримання відшкодування.

Крок третій: На лічильнику Refund

Після перевірки, ви можете вимагати GST повернення або в Центральному повернення лічильнику (для ETRS), на Глобальному прилавку повернення або Premier Tax Free прилавку в залі вильоті (повернення для двох останніх будуть залежати від бере участь повернення агентства – Дивись нижче).

Повернення можуть бути заявлені в грошовій формі, прямий передачі вашої кредитної картки або торгові ваучери аеропорту. Плата за обробку вантажу буде відніматися із суми.

GST Refund агентства в Сінгапурі

Більшість магазинів в Сінгапурі пов’язані з однією з двох центральних повернення агентств – Global Blue Сінгапур (+ 65-6225-6238; www.global-blue.com ) і Premier Tax Free (+ 65-6293-3811; www.premiertaxfree.com ), обидва з яких вказати мінімальну покупку SGD100 , щоб претендувати на повернення грошей.

Магазини, які пов’язані ні з агентством адмініструвати свої власні схеми GST повернення. Мінімальна сума покупки для GST повернення варіюється між ООН-афілійованими підприємствами роздрібної торгівлею, так що не забудьте попросити специфіку, перш ніж зробити покупку.

GST Refund Винятки та Дискваліфікація

Будь-юридичний відвідувач старше 16 років може зажадати відшкодування від їх покупки, з наступними виключеннями:

 • Відвідувач не повинен бути громадянином Сінгапуру Citizen, а також займати статус постійного резидента в Сінгапурі (застосовуються виключення для власників Student Pass – дивись нижче)
 • Відвідувач не повинно бути витрачено більше 365 днів в Сінгапурі в попередні 24 місяців, перш ніж зробити покупку
 • Відвідувач не повинен працював в Сінгапурі протягом шести місяців до покупки
 • Відвідувач не повинен бути членом льотного або кабінного екіпажу літака вилітають Сінгапур

Сінгапур відвідувачів з Студентських перевалів мають право вимагати відшкодування, тільки якщо вони відповідають зазначеним вище критеріям, і якщо:

 • Придбання має бути зроблено 4-менш місяців до того, як студент Pass закінчується
 • Товар повинен бути виведений з Сінгапуру протягом 2-х місяців з моменту покупки
 • Тримач Student Pass повинен покинути Сінгапур і залишатися протягом не менше 12 місяців

Деякі товари не можуть претендувати на податкові погашення:

 • Предмети, які були повністю або частково споживаються в Сінгапурі (тобто ви не можете претендувати на повернення податку на відкриту і частково спожиту пляшці віскі)
 • Предмети, призначені для ділових або комерційних цілей
 • Пункти для експортованих вантажів
 • Проживання (готельні витрати)

Не більше SGD500 ($ 320 США) у вигляді податків не може бути повернутий на людину. Товар повинен бути виведений з Сінгапуру протягом двох місяців з моменту покупки.

Повернення GST не може бути погашений , якщо ви їдете з Сінгапуру по суші або круїз.

Для отримання більш докладної інформації, зверніться до цих сайтів:

Більш докладної інформації про здійсненні покупок в Сінгапурі, читати ці статті:

 • Great Singapore Sale – Один Місяць Cut-Rate Шопінг в Сінгапурі
 • Гроші в Сінгапурі
 • Галерея торгових центрів в Сінгапурі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *