Skip to main content

Tax-Free Shopping Singapūrā

Izpirkt samaksāto nodokļu savā Singapūra Shopping uzdzīve

Tax-Free Shopping Singapūrā

Beznodokļu iepirkšanās var būt izgudrots citur, bet Singapūra pilnveidoja koncepciju. Sala stāvoklis tiek burtiski riddled ar iepirkšanās centri (daudzi centri ir saistīti ar gaisa kondicionieri pazemes eju); virsū, ka 7% preču un pakalpojumu nodokli (PVN), kurus piemēro iepirkšanās Singapūrā var tikt atmaksāts ne Changi lidostā pirms atceļa lidojumam.

Singapūras Elektronisko Tourist atmaksāšana shēma (ETRS) samazina par vairākiem pasākumiem, kas vajadzīgi, lai pieprasītu kompensāciju. Vecais darbu sistēma paliks vietā mazumtirgotājiem, kas nav parakstījušas līdz ETRS sistēmai.

Par ETRS pirkumiem, jums tiks lūgts norādīt vienu kredītkarti vai debetkarti, lai kalpotu kā “simbolisku” Jūsu beznodokļu pirkumiem. Jūs joprojām varat veikt pirkumus, izmantojot citus kredīta vai debeta kartēm, bet “marķiera” tiks izmantots vēlāk atmaksas procesa.

Step One: Pie veikala

Meklējiet veikalos zilo “beznodokļu Shopping” vai “Premier Tax-Free” uzlīmes uz augšu priekšā, un iepirkties tur.

Jums ir iegādāties vismaz SGD100 (US $ 64) vērtu preču (PVN iekļauts) jebkurā veikalā. Tas var būt vai nu viena saņemšanu, vai arī ne vairāk kā trīs vienas dienas izmaksas no tā paša veikala.

Ja veikals ir uz ETRS platformas, veikals sniegs ETRS biļeti par pirkumiem pēc izrakstīšanās. Saglabājiet visus čekus un atbilstošās ETRS biļetes; tie tiks izmantoti vēlāk atmaksas procesa.

Ja veikals ir nevis par ETRS platformas, uzrādīt pasi pēc izrakstīšanās un lūgt Global atmaksas čeks vai Premier Atmaksa kuponu (atkarībā no iesaistītās atmaksas aģentūra – skatīt zemāk). Šī veidlapa tiks aizpildīta ar mazumtirgotāja. Saglabājiet to kopā ar saņemšanas, iesniegšanai muitā jūsu izlidošanas.

Step Divi: lidostā

Par ETRS-iespējots pirkumiem , dodieties uz ETRS pašpalīdzības kiosks lidostā. Ir divi kioski lidostā – viens pirms reģistrēšanās (lai preces, kas jāpārbauda kopā ar savu bagāžu), un vēl pie izlidošanas lounge (par rokām veikta posteņiem).

Kioskā, jūs zvēliens pasi, tad nu pārvelciet jūsu “marķiera” vai skenēt ETRS biļetes. Pēc tam Jūs varat izvēlēties savas atmaksas iespējas: vai nu ir atlikums ieskaitīts jūsu “marķiera” karti vai saņemt naudas atmaksu pie izbraukšanas tranzīta atpūtas telpā.

Jūs saņemsiet paziņojumu saņemšanai slīdēšanas izdruku gultnis jūsu atmaksas informāciju. Parādiet šo kvīti pie muitas letes kopā ar precēm un sākotnējās saņemšanas.

Ja jums nav iepirkties ETRS iespējoti veikalos, jums vispirms ir čeku vai kvīti apstiprinātu pie Singapūras Muitas letes. Parādiet savu pasi un ceļošanas dokumentus (iekāpšanas caurlaidi, apstiprināts izejošo biļeti). Vai preces un kvīti gatavi identifikācijai.

Ņemot nepilnīgus dokumentus vai nespēja parādīt preces būs diskvalificēt jums saņemt kompensāciju.

Step Three: Pie Atmaksas Counter

Pēc pārbaudes, jūs varat pieprasīt savu GST atmaksu vai nu centrālajā Atmaksas Counter (par ETRS), pie Global Atmaksas letes, vai Premier Tax Free letes izlidošanas lounge (kompensācijas par pēdējo divu būs atkarīgs no iesaistītās atmaksas aģentūra – Skatīt zemāk).

Kompensācijas var tikt pieprasīta naudas formā, tiešu pārskaitījumu uz savu kredītkarti vai lidostas iepirkšanās kuponus. Pārkraušanas maksa tiks ieturēta no summas.

GST Atmaksas aģentūras Singapūra

Lielākā daļa veikalu Singapūra ir saistīts ar vienu no divām centrālajām atmaksas aģentūras – Global Blue Singapūrā (+ 65-6225-6238, www.global-blue.com ) un Premier Tax Free (+ 65-6293-3811; www.premiertaxfree.com ), no kuriem abi ir norādīta minimālā iegādi SGD100 lai pretendētu uz kompensāciju.

Veikali nav saistīts vai nu ar aģentūru pārvaldīt savas GST atmaksas shēmām. Minimālā pirkuma summa GST kompensāciju svārstās starp ANO saistītas mazumtirgotājiem, tāpēc pārliecinieties, ka lūgt specifiku, pirms pirkuma.

GST Atmaksas Izņēmumi un diskvalifikācijām

Jebkura juridiska apmeklētājs no 16 gadu vecuma, var pieprasīt kompensāciju par savu iepirkšanos, ar šādiem izņēmumiem:

 • Apmeklētājs nedrīkst būt pilsonim Singapūras Citizen, nedz turēt Pastāvīgā iedzīvotāja statusu Singapūrā (izņēmumi pieteikties Studentu abonementa īpašniekiem – skatīt zemāk)
 • Apmeklētājs nedrīkst būt iztērēti vairāk nekā 365 dienas Singapūrā iepriekšējos 24 mēnešos pirms pirkuma
 • Apmeklētājs nedrīkst būt strādājuši Singapūrā sešu mēnešu laikā pirms iegādes
 • Apmeklētājs nedrīkst būt loceklis lidojuma apkalpe vai stjuarti plaknes izlidojošo Singapūra

Singapūras apmeklētāji ar Student caurlaides ir atļauts pieprasīt atmaksāt tikai tad, ja tie atbilst iepriekš minētajiem kritērijiem, un, ja:

 • Pirkumi ir jābūt veiktam 4 mēnešus vai mazāk pirms Studentu Pass beidzas
 • Preces ir izvestas no Singapūras 2 mēnešu laikā pēc iegādes
 • Studentu Pass turētājam ir jāatstāj Singapūru un uzturēties ārā vismaz 12 mēnešus

Noteiktas preces nevar pretendēt uz nodokļu izpirkšanai:

 • Vienumi, kas pilnīgi vai daļēji patērēti Singapūrā (ti, jūs nevarat pieprasīt nodokļa atmaksu par atvērta un daļēji patērētā pudeli skotu)
 • Preces, kas paredzētas darījumu vai komerciālos nolūkos
 • Preces jāeksportē ar kravu
 • Naktsmītnes (viesnīca izdevumi)

Ne vairāk kā SGD500 (US $ 320), kas nodokļus var atmaksāt vienai personai. Preces ir izvestas no Singapūras divu mēnešu laikā pēc iegādes.

GST atmaksu nevar izpirkt, ja jūs aizejat Singapūra pa sauszemi vai ar kruīza.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet šīs vietnes:

Lai uzzinātu vairāk par iepirkšanās Singapūrā, izlasiet šos rakstus:

 • Liels Singapūra Sale – viens mēnesis samazinātas likmes iepirkšanās Singapūrā
 • Nauda Singapūrā
 • Galerija tirdzniecības centriem Singapūrā

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *