Tayland’da Herşey Dahil Balaylarının

Posted on

 Tayland'da Herşey Dahil Balaylarının
Şeker-yumuşak kum, gür, tropik yağmur ormanları ve yayılan Okyanus kıyısında villa Tayland ideal balayı yeri haline getirir. Ancak, gezginler genellikle Karayipler ve Meksika aksine, Tayland birçok her şey dahil tatil yok bulmak için şaşırırlar. Ama bu romantik bir kaçamak olarak seçerek sizi engellememelidir. Aslında nedeni Tayland seyahat için böyle kolay bir yer olduğu için birçok tüm inclusives var ve sadece kendi başınıza böylece kolayca bir araya koyabilirsiniz paketlenmiş, ön ödemeli tatil için gerek yoktur bu plan yapmaz. alakart ödeme kıyasla burada her şey dahil herhangi bir tasarruf değildir bu yüzden Artı, Tayland her şey, (özellikle Amerikalılar için) çok uygun olduğunu.

Tayland olasılıkla keşfetmek isteyeceksiniz çok güvenli bir yer ve bir ülkedir. tek bileşik tüm gıda, içecek ve faaliyetleri olması her zaman yaban hayatı ile iç içedir ormanlarda için süslü tapınaklarından görmek heyecan verici bir şey yoktur bu ülkede eğlenceli olmazdı.

Hala her şey dahil balayı ayarlanmışsa, seçim Tayland tatil küçük avuç vardır.

Club Med Phuket

Popüler, aile dostu Kata Beach üzerinde yer alan bu Tayland, Club Med tek özelliktir. Engin, bakımlı zeminler Kata Körfezi’ne bakan ve sahile almak için yol boyunca sadece kısa bir yürüyüş var. Odalar bazı ayrık Tay tasarım öğeleri ile, konforlu ve modern. Diğer Club Med özelliği gibi, Club Med Phuket yiyecek kadar bol ve ucuz (ve yemek için güvenli) Phuket, çünkü siz de tesisi dışında bazı yemekler tatmak istiyorum olsa, içecekler tam pansiyon olanağı sunmaktadır.

Evason Six Senses

Tayland’da Evason Six Senses beldelerinden Bazı Bangkok ulaşım, konaklama ve yemek dahil her şey dahil paketler sunuyoruz. Phuket üzerinde Six Senses Sanctuary onun beğenilen yemekler, sağlıklı yaşam sınıfları ve spa uygulamaları bulunmaktadır paketleri vardır. Bu arada, Six Senses Soneva Kiri Koh Kut-one en high-end (okuyun: pahalı) üzerine Bangkok’un uluslararası havaalanı, gıda, içecek, çamaşır yıkama ve çoğu faaliyetlerinden özel uçakla transferi dahil Tayland özellikleri-teklifler paketler. Hem tatil Eğer savurganlık sakıncası yoksa bir balayı için onları mükemmel, çarpıcı seçkin ve çok pahalıdır.

Village Coconut Island

Village Coconut Island Phang Nga Bay bakan Puket’in doğu kıyısı açıklarında gözlerden uzak bir adada uzak bir tesistir. Her şey dahil tatil ulaşmak için, konuklar 24/7 çalışan bir su taksi, almalıdır. Oraya vardıklarında, bazı yaşayan odaları, mini mutfak ve özel dalma havuzları, özel kum streç, sonsuzluk yüzme havuzları, üç restoran, hidroterapi havuzu ile bünyesinde bir spa ve yayılan villalar tadını çıkarabilir. Her şey dahil paket tüm tesisi içecek ve yiyecek kapsar.

Vogue Resort & Spa Hua Hin

Centara Grand Beach Resort Kulübü düzey oda ve villalar kitap Konuklar açık büfe kahvaltı, hafif bir öğle yemeği, ikindi çayı, artı happy hour kokteylleri ve kanepe olarak her şey dahil olanaklar ve Club lounge yemek, erişebilecektir. Tesiste ayrıca üç havuzları-biri yetişkin-yanısıra sakin spa için çocuklar için ve iki tane.