Skip to main content

The Best Markets v Paříži (pro každý typ cestovatel)

 The Best Markets v Paříži (pro každý typ cestovatel)

Milovníci trhu budou potěšeni zjištěním, že tyto nejsou v žádném nedostatkovým zbožím ve francouzském hlavním městě. To je koneckonců, město známé pro své náročné potravin kultury, nemluvě o módě a historii. V důsledku toho, a také vzhledem k lokální odolnosti vůči obchodů nijaký řetězců převzetí ulicích, Paříž nabízí ohromující řadu trzích. Pop-up potravinové trhy, bleší trhy a starožitnosti prodejců, starosvětské „bazary“, permanentní ulice trhu a gurmánské specializovaných obchodů všechna oplývají ve městě. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše chutě, přání či zájmů, tam je trh volá vaše jméno. Přečtěte si o to doma v rychle na to nejlepší – v každé kategorii.

Globálních měst jít, Paris má pravděpodobně jedním z největším počtem na obyvatele pod širým nebem, pop-up farmářských trzích, milované strany místních obyvatel, kteří se hrnou do nich na týdenní bázi, aby zásobili vysoce kvalitních produktů, sýry, ryby a maso, chléb, olivy a čerstvé řezané květiny, mimo jiné předměty. Chcete-li opravdu ponořit do pařížské kultuře trhu, návštěva jednoho z těchto Shangri-Las čerstvých kusů potravin je určitě v pořádku. Na vrcholu potravin, můžete očekávat, že buskers broukala z klasických melodií v naději, že za pár mincí, příležitostné žonglér nebo pantomimy a další pouliční umělci, všech známých štamgastů na týdenních trzích, kde zřídil obchod.

Nyní, když jste připraveni se ponořit, můžete se zeptat, které trhy jsou nejlepší. Nejvíce, jestliže ne všichni, z nich jsou příjemná místa na procházku, chuť a poď s lahodnou, vysoce kvalitních předmětů – za předpokladu, že nejste klaustrofobii, samozřejmě. Zejména o víkendech, nejpopulárnější mezi těmito místními trhy dostat velmi přeplněné.

místní Oblíbené

Marché Aligre nedaleko Bastily je považován Pařížané (a my) za jeden z nejlepších týdenních trzích ve městě; kvalita produktu, masa a ryb, které nabízí prodejci více než 20 je všechno výborné, a atmosféra je téměř bez výjimky charming.The pouliční trh je méně pop-up záležitost než stálé jeden, otevřeno denně kromě pondělí , Se tam dostat brzy – většina prodejců zavřít své stánky od 1:00 hodin ve všední dny a 2:00 hod o víkendech. K dispozici je také krytá tržnice, Marché Beauveau, přilehlé venkovní ten, který je otevřený po celý týden. (Metro: Ledru-Rollin nebo Faidherbe-Chaligny – linka 8)

Bastille Trh: Další vysoce vyhledávaný trh je ten, který vyroste každý víkend podél rušné Boulevard Richard Lenoir v blízkosti Place de la Bastille (Metro: Bastille). Kromě vynikajících produkují, sýrem a květinových stánků, zkuste Středního východu stojí v blízkosti středu pro čerstvé olivy a chutné sendviče, od falafel na Tabouleh a hummus– polední favorita, který bude dobře sedět s vegetariány mezi vámi.

„Les Puces de Paris“ – doslovně, blechy Paříže – jsou považovány za semi-posvátné instituce, Francouzi, kteří celkově zůstávají poměrně odolné vůči firemním sil globalizace a nechtějí jejich město, aby se stal (stejně jako většina Londýna ) moře obchodů homogenních řetězců. Bleší trhy nejsou nijak zvlášť snadné se orientovat a najít vzácný drahokam je opravdu výzva. Ale to je přesně to zábava to.

Z Puces de Clignancourt , Paris’ nejstarší, největší – a jistě nejvíce chaotické – bleší trh zaklíněný na pásu poblíž ponurého severním okraji města, na Puces des Vanves na opačném konci na jihu, tyto tradiční trhy jsou nejlépe přistupovat s duch spontánnost a zvědavost. Především klesnout očekávání, co byste mohli objevit. V mnoha stánků, budete pravděpodobně muset prosít přes hromady podivné staré harampádí než najít položky stojí za to domů; v jiných, ceněné starožitnosti jsou v prodeji, ale rozhodně mimo dosah pro většinu z nás – pokud se cítíte připraveni dostat své směňovat rukavice, samozřejmě.

Jak se tam dostat a orientace: 

Puces de Clignancourt lze přistupovat z metra Porte de Clignancourt (sledovat ukazatele na trhu od výjezdu metra). Otevřené v sobotu od 9:00 do 6:00 hod; Neděle a pondělí od 10:00 do 5:00 hod.

Pro Puces de Vanves: vystupte na zastávce metra Porte des Vanves. Vanves trh je otevřen každý víkend od 7.00 do 2; poledne.

Pop-Up Attic Sales

Kromě semipermanentní trhů v Clignancourt a Vanves, zkuste praskání do jedné z prodeje víkend podkrovních města. Tyto jarní periodicky –  zda tyto stránky (pouze ve francouzštině, bohužel)  a vyberte si z okolí během vaší návštěvy.

Kromě pop-up trzích prýštící až týdenní kolem francouzského hlavního města, Paris počítá také neobvykle vysoký počet vynikajících trvalých ulic trhu: Jedná se většinou pěší nebo jen pěší příjemný ulice lemované s tradičními zelinářů, sýr obchody, řeznictví , květinářství, pekařství, restaurace a kavárny (druhý za vítanou přestávku od nakupování a odběr vzorků).

Od Rue Mouffetard v Latinské čtvrti na Rue Montorgueil plácnutí v centru města, tyto ulice jsou ideální, pokud se chcete dostat do nějaké tržní prostředí, ale nechtějí muset vyhradit určitý čas v týdnu. Rue Cler v západní Paříži v blízkosti Eiffelovy věže, je také vynikající trh ulice; zatímco Rue des Martyrs v 9. je asi nejmódnější s foodies v tuto chvíli.

Jak se tam dostat a orientace: 

Pro Rue Mouffetard trh, vzít metro do Censier-Daubenton nebo Place Monge (oba linka 7), a chodí dva bloky na rušné ulici.

Chcete-li získat na Rue Montorgueil, nasednout na metro linky 4 až Etienne-Marcel a cross de zaneprázdněn Rue Turbigo na Rue Etienne-Marcel; odbočit vpravo na Rue Montorgueil.

Pro Rue Cler trh, metrem na La Tour-Maubourg nebo Ecole-Militaire (obě linie 8); živá ulice je pět až deset minut pěšky.

A konečně, na Rue des Martyrs trhu , vaše  nejlepší volba je vystoupit na metra Notre-Dame de Lorette (linka 9) a ubírat up módní ulici směrem k jeho výšce v Montmartru.

Ne každý má možnost strávit Vánoce nebo Hannukah v Paříži -, ale je to určitě zážitek stojí za to usilovat o. To platí zejména proto, že z teplých veselých vlčák stylu domků, které se objevují každý rok po celém městě, a prodával vše od perníku na ručně vyrobené šperky, kořeněné svařené víno, které pomohou udržet vaše ruce v teple a jemné vánoční ozdoby na stromeček zpět doma.

Populární Rekreační Markets

Nepochybně nejpopulárnější a největší každoroční svátek trh je koncentrován na rozléhající Avenue des Champs-Elysées. Kromě hostování velké množství prodejců, tam je obecně kluziště a oblast „Santova vesnička“, které jsou ideální pro udržení mladší členové rodiny obsazené.

Ostatní tolik očekávané trhy jsou po jednom St-Germain-des-Prés, V blízkosti Trocadero / Eiffelova věž, a ten, který je zvláště vyhledávaný pro své řemeslné alsaských potravinami na nádraží Gare de l’Est, městské východním nádraží.

Pokud město je tradiční trhy s potravinami jsou fantastické přístavy pro čerstvé položky zejména četné gurmánské potravinářské obchody a trhy, které obývají francouzského hlavního města jsou obzvláště vhodné pro skladování kufr před návratem domů. Z francouzské hořčice, confits, omáček a paštik na Gourmet čokoláda, sušené houby a koření, a francouzských vín, tyto high-end epiceries  to všechno.

Nejpopulárnější mezi nimi se může pochlubit nejrozsáhlejší uličky a produkty v nabídce jsou Lafayette Gourmet (u Galeries Lafayette Department Store, Metro / RER dojíždějící linka: Haussmann St-Lazare nebo Opera) a Grande Epicerie u obchodního domu Bon Marché na levém břehu (Metro: Sevres-Babylone).

Oba tyto trhy mají obrovský sekci věnovanou konzervy dobré, sušené výrobky, čokoládu, koláče, macarons a jiné sladkosti, stejně jako působivý výběr kvalitních vín, piva a lihovin.

Oni také prodávají výborné čerstvé produkty, pečivo, sýr a meats– ale pozor na strmé cenovky. Je to asi nejlepší na hlavu jednoho z výše uvedených týdenních pop-up trhy pro čerstvé předměty, pokud se chcete vyhnout větvení out malé jmění.

Gourmet potravinové řetězce s velmi dobrou kvalitou patří Fauchon a Hediard; pro speciální francouzské čaje, které potěší i ty mlsný chuťové buňky, zkuste Mariage Frères nebo Kusmi Tea .

V neposlední řadě je na našem seznamu jsou ročník výstavy věnoval speciální zboží, od potravin a vína na módu a módní doplňky. Zatímco většina turistů nikdy dělat to na nich – po tom všem, jen málo z nás opravdu přemýšlet o tom, tráví dny dovolené v přeplněném zábavním centrem – mohou být velké přístavy, pokud jste doufal, že pocházejí od svého pařížského útěk se zvláštní, těžko -to najít položky. Řemeslníci a speciálních značek z celé země a svět zřídit stánků na těchto ročních událostí, prodával oblečení a doplňky, krajové gastronomické speciality, domácí výzdobu a dokonce těžko rytmu dovolenkové balíčky. Tyto výroční přehlídky patří mezi nejoblíbenější a nabízejí nejširší výběr pod jednou střechou:

Foire de Paris:  Obecně se konala v časném létě, tento populární akce je pravděpodobně francouzského hlavního města premiéře speciální-zboží a služby fér. Chlouba výrobků a značek z obou zavedených a řemeslnických značek v kategoriích jak různorodý jak módy, jídla a vína a cestovního ruchu, je to dobré místo k cíli, pokud si nejste zcela jisti, co hledáte, nebo mají mnoho konkurenčních zájmy.

A Taste of Paris:  Tato každoroční gastronomická událost v Grand Palais roste ohromně v popularitě v posledních několika letech jako nová generace mladých foodies a ucházejí restauratéři či vlastníci potravinářské kamionu změnit město je jednou usedlý kulinářskou kulturu. Hlavně zábava jsou příležitostí poznat Horní a rostoucí-hvězdičkové kuchaře na území města, a dokonce i chuť své výtvory.

Umělců Otevřené ateliéry v Belleville: Živé, kosmopolitní a východní sousedství Belleville ožije ještě větší aktivitě každoročně desítky místních umělců a řemeslníků otevřených dveří pro širokou veřejnost po celé tři days– obvykle během dlouhého víkendu období. To je fantastické akce vyzkoušet, pokud jste na trhu najít speciální maloformátových malířství, sochařství nebo kus řemeslníka šperků; budete mít možnost vidět zajímavé, off-the-biti-track strany Paříži, když už jsme u toho.

Doporučujeme, abyste si drink v  Aux Folies baru poté, co studoval studia několik umělců v této oblasti: od vašeho stolu (pokud se vám podaří ulovit jednu, to je), můžete obdivovat, nebo nenávidět komplikované street art zdobit stěny na straně přilehlé postranní ulice.

You may also like