The Chedi Club Tanah Gajah Hotel Review, Ubud, Bali

Posted on

The Chedi Club Tanah Gajah Hotel Review, Ubud, Bali

The Chedi Club Tanah Gajah je vynikajúci hotel, ktorý vzdáva hold umenia Bali, bývanie súkromnú zbierku balijských malieb. Luxusne samote vily sú zastrčené do záhrady stromov, lotosové rybníky a jazierok. Krásny ostrov ústup.

The Chedi Club at Tanah Gajah je zasadený do vzácne a dramatické mieste v malebnej obci Tengkulak, s unikátne navrhnutý jedno-spálňových apartmánov a bazén vily šíriť out.Three 160sqm jednoizbové kúpeľné vily ponúkajú väčšie pohodlie pre kúpeľné-návštevníkov s každodenným 90 minút bezplatné kúpeľné procedúry v súkromnom liečbe room.A jedinečný 550sqm trojizbový realitné pomenoval Tanah Gajah zakladateľa a majiteľa, Hadiprana, ponúka jedny z najlepších obrazov, starožitností a artefaktov z jeho obrovské súkromné ​​collection.A 10 metrov dlhý bazén sedí vonku, obklopený tropickou gardens.Each vile je k dispozícii širokopásmové pripojenie k internetu, dokovacou stanicou pre iPod, TV s plochou obrazovkou televízie s uhlopriečkou 32 palcov a Bose domáceho kina zábavné systémy.

umiestnenia

Hoci je Chedi Club je len 10 minút jazdy od rušného centra Ubud, mier a pokoj, ktorý obklopuje hotel je to pocit, svet preč. Táto nehnuteľnosť stojí uprostred zelených ryžových polí, ktoré sú lemované vzdialenosti stromy, požičiavanie veľmi otvorený a pokojný pocit do hotela. The Chedi Club je takmer susedí s Goa Gajah, alebo Slonia jaskyňa, posvätný chrám a jaskyne, ktorá siaha až do deviateho storočia. Neďaleko tiež k hotelu je Yeh Pulu, rad panelov vytesaných do skaly okolo 14. storočia. The Chedi Club ponúka bezplatnú kyvadlovú dopravu do Ubud pred 6pm.

Štýl a charakter

Predtým to bol hotel, The Chedi Club bol rodinný dom architekta Hendra Hadiprana, jeden z indonézskych najrešpektovanejších zberateľov umenia. Pred takmer 30 rokmi, Hadiprana vytvoril pre svoju rodinu útočisko súkromných víl na päť hektárov, postavené okolo jazier a na rozľahlých trávnikov. S výraznými sedlovými strechami, silných drevených stĺpov a občas úhľadné kamenné múry, stavby na pozemku sú v balijskom štýle a ešte veľké presklené steny a okná dať im veľmi moderný pocit. Každý z 20 víl má niekoľko obrazov zo zbierky majiteľa o balijskej umenia, z ktorých niektoré boli vytvorené špeciálne pre vlastnosť.

rezervovať »

Služby a zariadenia

The Chedi Club chce hostia cítiť ako doma. Zamestnanci sú priateľskí napriek tomu diskrétne, a to vždy len zavolať. Všetci hostia majú svoje vlastné sluhu, môže mať každé ráno sprievodcom prechádzku poliach a sú vyzvané, aby sa pripojil k zapožičanie rannej jogy. Ďalšie bezplatné služby patrí práčovňa (šesť položiek na osobu a deň) a kyvadlovú dopravu do Ubud (pred 6pm). Niektoré izby ťažiť z vlastných súkromných bazénov, ale je tu aj spoločná pool, a tenisový kurt a telocvičňa, čo spolu s kúpele ponúkajú nádherný výhľad na ryžové polia.

izby

Vily v rozsahu od štandardného dvojlôžkovej apartmánu na kúpeľné vily, ktorá má vlastné liečebné centrum a bazén; bazén vily, ktoré majú tienistú denná časť, veľkú spálňu, šatňu a bazén v súkromnej záhrade; a ultra-luxusné six-spáč Hadiprana Villa. S jednou spálňou apartmány nemajú vlastnú záhradu, ale majú veľké terasy (ideálne miesto pre popoludňajší čaj), ktoré vyzerajú nad lotosové rybníky.

Apartmány sú priestranné a veľmi pohodlné, s kávovarom a dokovaciu stanicu, rovnako ako obývacia izba a semi-vonkajšie kúpeľňa s dostatkom vaňou a luxusné dažďovú sprchou. Každá izba má bezplatný minibar, ktorý je dopĺňaný denne.

pozri sadzbu Agoda »

Jedlo a pitie

restaurant The Chedi Club otvorené od 7 hodín ráno do 11pm, ponúka nádherné výhľady na priehľadom ryžové polia. Zhovievavý o štyroch chodoch raňajky – myslím, ovocie, jogurty, smoothies, pečivo koše, vajcia, palacinky – tu sa podáva každé ráno, a ázijskej kuchyne sa západným vplyvom je availabe zvyšok dňa.

V utorok a piatok večer, muži z miestnej obce vykonávať zaujímavú Kecak tanec, a to je nasledované kráľovskou balijskej večera, ktorý zahŕňa celý rad tradičných balijských pokrmov (výkonnostné a večere náklady Rp785,000 [£ 48] na osobu) , Bar pri bazéne, pri bazéne a slnečnou terasou, je otvorená od 9 do 7 hodín, kde sa podávajú ľahké jedlá, občerstvenie, popoludňajší čaj a koktaily (zdarma od 6-7pm).

Hodnota za peniaze

Dvojlôžkové apartmány od US $ 466 (379 £) mimo sezónu; a od US $ 545 v (£ 443) vo vysokej. Vrátane raňajok. Bezplatné Wi-Fi.

Prístup pre hostí so zdravotným postihnutím?

Väčšina z nehnuteľnosti je relatívne plochá a sú spojené hladkú, široký chodník, ktorý je vhodný pre bezbariérový prístup; tam sú vily vhodné pre hostí s príliš zdravotným postihnutím.

Priateľský k rodine?

Rodinnej vily sú k dispozícii, a zatiaľ čo tam je klub žiadny detský, môže hotel zabezpečiť stráženie detí, a zamestnanci často pobaví deti, hrať loptové hry s nimi na trávniku, učí ich, aby drakov a tak ďalej.

Jalan Goa Gajah, Tengkulak Kaja Ubud, Gianyar Bali 80571, Indonesia.

00 62 361 975 685

rezervovať »