Skip to main content

The Tailandas pilnatis Šalis

Jūsų vadovas Tailando liūdnai Beach Šalies Haad Rin, Koh Phangan

Jūsų vadovas Tailando liūdnai Beach Šalies Haad Rin, Koh Phangan
Pirmame Vibrating, chaotiškas triukšmas ir sumišimas, įstaigos išsibarsčiusios ant smėlio, ugnies visur …

Geologinė nelaimė? Apokalipsės? Ne visai. Tūkstančiai keliautojų savanoriškai ateiti liudininkai garsiąją pilnatis Šaliai Tailandas, be abejo, vienas iš drąsiausias paplūdimio šalių pasaulyje!

Šokiai su 10 – 30.000 keliautojų paplūdimyje pagal mėnulio pilnaties yra gana patirtis. Tačiau ne visi naudojasi hedonizmas ir pasileidimas. Vaistai, vagystės, ir traumos yra įprastas. Daugelis turistų išvengti chaosas sąmoningai. Meilė tai ar neapykanta ji, mėnesinis Beach Party apie Koh Phangan saloje yra tokia didelė, kad jis tiesiog daro įtaką turistinius keliautojus Tailando srautą!

Ar ne gauti sugauti nežino; Transportas ir apgyvendinimas tapo labai užimtas salų. Paimkite mėnulio fazes į kai planuojant savo Tailandas atostogas. Jei jūs nesate domina pilnatį partijos, apsvarstyti išvengti Haad Rin-ar saleles aplink Koh Samui-per savaitę iki pilnaties.

Kas yra Koh Phangan pilnatis Šalis?

Taip, tai skamba kaip tikra pagonių susibūrimo dėl atogrąžų saloje. Epas įvykis prasidėjo kaip nedidelis rinkimo draugais 80s ir išaugo į vieną iš didžiausių ir žinomiausių šalių planetoje. Dabar daugiau nei 30,000 partygoers-kai dėvėti šiek tiek daugiau nei kūno dažai-Hit paplūdimio į Haad Rin pasidalinti prakaito ir kibiras gėrimų su žmonėmis iš viso pasaulio. Partijos viršūnės saulei ir galiausiai žvakutės išjungti vėlai kitą popietę, paliekant skerdynės ir šiukšlių sceną atsilieka nuo paplūdimio.

Daugelis iškylautojai tiesiog miegoti, kur jie patenka, dar clutching savo kibirus!

Kai kurie keliautojai vadina pilnaties šalies scenos daroma spręsti, teigdamas, kad šalis tapo pernelyg komercializuotas nuo jo nežymiai ištakų 1985 Nepaisant to, patiria vieną iš Tailando pilnatis Šalių visų jų chaotiškas, pirmykštis šlovės pagal karšto mėnulio laikomas plaukimo apeigos už Backpackers bananų Pancake takas.

Patarimai Dalyvavimas Koh Phangan pilnatis Šaliai

 • Full Moon Party datos pakoreguotos aplink budistų šventes; ne tik daryti prielaidą, kad šalis yra faktinis naktį mėnulio pilnaties.
 • Nebent jūs užsakyti kažką ar atvykstate dienas iš anksto, ieškant būsto metu darbymetis yra sunku. Nenuostabu, apgyvendinimo kainos trigubai laiku už pilnatį partijos. Daugelis žmonių pasirinkti likti Koh Samui, tada keltu į šalis. Per darbymetis, keliautojai dažnai pasidalinti kambarių, miegoti ant grindų, miego paplūdimyje, ar nemiega ne visi!
 • Nebent jūsų planas yra linksmintis visą naktį, rasti būstą nuo Sunrise Beach ir pagrindinio kelio dėl bet kokios miego vilties.
 • Kai iniciatyvus vietiniai gyventojai blokavo pagrindinius prieigos kelius į paplūdimį imti stojamąjį mokestį. Jūs iš esmės prašoma pirkti brangių apyrankę, kuri tarnauja kaip savo “bilietas”. Mokėti neoficialų mokestį yra neprivalomas; rasite daug takai į paplūdimį. Kai kurie keliautojai nori apyrankė dėvėti kaip atmintį mėnesius po to.
 • Danijos paleisti Tas-pats Guesthouse šalia paplūdimio yra populiarus dėl epic įšilimo partijų ir laisvos kūno dažais prieš pilnatį partijos.

Saugos patarimai pilnatį partijos

Pilnatį Šalis yra ir turėtų būti įdomus patirties. Nesupraskite klaidingą įspūdį: Jis paprastai yra geraširdis įvykis. Bet išleisti dešimtis tūkstančių apsvaigusių žmonių į vieną vietą privalo generuoti blogų situacijų.

Deja, Koh Phangan Full Moon Šalis teigia kelis gyvenimus kasmet-daugiausia dėl drownings ir perdozavimo. Mėnulis veikia potvynius ir sukuria stiprias sroves; nereikia plaukti apsvaigus.

Narkotikai visų rūšių yra visur. Kokybė ir etiketės negalima pasitikėti. Jūs akivaizdžiai neturėtų priimti paslaptis tabletes iš visiems, nepriklausomai nuo šaltinio ar pretenzijų. Net salos vaistinės parduoti netikrą ir nepatikimas receptinių vaistų keliautojams, kurie nori mokėti.

Klinikos užpildyti šalis su revellers kurie Kaulai iš nušokti dalykų metu. Kiti gėrė per daug arba mišrių alkoholio ir receptinių tabletes. Nudegimai yra bendri. Gaisras Šokdynė yra populiari atrakcija partijos metu ir neišvengiamai keletas žmonių baigti su rimtų nudegimų, kai kimba kojomis.

Laimei, būna iš bėdų yra lengva su trupučiu budrumo.

 • Nevartokite nieko į šalis, kad jums rūpi. Ši taisyklė taikoma ir pinigų, telefonai, fotoaparatai, akiniai nuo saulės ir avalynės.
 • Prieš paliekant savo namelyje arba Svečių namai, apsaugoti savo vertybes registratūroje. Svečių namai ir nakvynės namai vagystės yra problema per pilnatį partijos.
 • Nors lengvai prieinama, narkotikai yra nelegalus Tailande. Policija krekingo žemyn ant pilnatis Šalių; paprasto aprengė slaptieji pareigūnai patruliuos šalis.
 • Viešnagės iš vandens! Dauguma mirčių, įvykusių per pilnatį Šalių yra dėl skendimo.
 • Pasirinkimo gėrimas pilnatis Šalių yra žinomas tajų kibiras. Užmesti akį į savo gėrimą kaip kibiras druggings nėra neįprasta. Jas pirkti iš patikimų vietų yra saugiau nei iš daugelio lūšnos su juokingas pavardes paplūdimyje.
 • Jei manote, kad turite katastrofos paplūdimio, padaryti viduje nuo paskirtosios “miegančių vietovėse su juostele aplink juos.

Kelionė į Full Moon Šalis

Pilnatį Šalis vyksta Koh Phangan saloje Tailando įlankoje. Transportas galima rezervuoti autobusų valtis ir traukinio valčių Combo paketus, ar jūs galite padaryti savo kelią į salą.

Pradžia imant vienos nakties autobusu arba traukiniu iš Bankoko į Surat Thani mieste. Skrydžiai iš Bankokas trukti mažiau nei dvi valandas, ir gauti į Koh Phangan nuo Chiang Mai yra pakankamai lengva. Surat Thani (oro uosto kodas: URT) yra persirungimas taškas saloje.

Kai Surat Thani, galite užsisakyti keturių valandų keltu arba greitaeigiu kateriu greičiau į salą. Koh Phangan, daug songthaew (raudonos pikapas taksi) vairuotojai bus laukia kelto atvykimo. Sugavimo važiuoti į Haad Rin-kur dauguma žmonių vyks-a pusiasalio pietinėje saloje.

Partija Pasipylė kartu Haad Rin Nok- “Sunrise Beach”. Haad Rin yra pakankamai siauras vaikščioti tarp Sunrise Beach ir Sunset Beach (Haad Rin Nai). Negalima tikėtis, kad gauti daug miego, jei jūs likti netoli Sunrise Beach ar rytinėje pusėje pusiasalyje! Triukšmas tęsiasi visą naktį ir per kitą rytą.

Įperkamos Apgyvendinimas saloje užpildo pajėgumų. Kai kurie žmonės pasirenka likti netoliese Koh Tao arba Koh Samui ir tada ateiti per šalies naktį.

Kitos vietos Koh Phangan

Nors daugelis keliautojų nereikia nuklysti toli nuo šalies scena Haad Rin, Koh Phangan iš tikrųjų yra didelis, gražus sala su daug įlankų ir paplūdimiai. Salos šiaurėje yra padengtas prieinamas tik laivu arba neapdoroti džiunglių takai privačių įlankų.

Pilnatį Šalis hitai Haad Rin pusiasalio pietinėje salos dalyje. Nevengia Koh Phangan visiškai baimės kažkam dažyti veidą ir rankas jums romo ir Redbull kibirą!

Įsikūręs Haad Tien Bay, The Sanctuary yra gražus sveikatos trauktis tik 15 minučių kelio taksi laivu iš Haad Rin. Jūs galite gauti nuo šalies scenos keletą dienų, detox, ir sutikti įdomių žmonių iš daugelio seminarų ten. Kaimyninių Haad Yuan Paplūdimys yra kita gera alternatyva gauti nuo Haad Rin kelias dienas.

Kada eiti

Koh Phangan pilnatis Šalis maxes metu Tailando darbymetis tarp lapkričio ir balandžio mėn. Gruodžio, sausio, ir vasario dažnai didžiausi mėnesių. Šalis paprastai patiria didžiausią lankomumą Naujųjų Metų išvakarės.

Kadangi daug svarbių budistų šventės remiantis mėnulio įvykius ir atsiranda per pilnatį, kartais pilnatis Šalis per dieną prieš ar po faktinio pilnatį.

Didėjimas į Full Moon Šalis yra kaip laukiniai ir malonus, kaip šalis. Žmonės renkasi didesnių ir didesnių skaičių per savaitę veda į pilnatį.

Iš mėnulio pilnaties partijos ateitis Tailande

Tailando valdančioji karinė vyriausybė tapo aišku, jie yra ne iš padūkęs atveju Koh Phangan ventiliatorius. Daugybė pastangos numalšinti daug kitų mėnulio fazių šalis saloje (Half Moon, jaunatis, Šiva Mėnulis, ir tt) buvo iš dalies sėkmingas. Pilnatį šalis gyvena tik todėl, kad daugelio salų gyventojų pragyvenimo šaltinis priklauso nuo renginio.

Kaip valdžia bando susitvarkyti chaoso ir komercializacija toliau slinkti, iš mėnulio pilnaties partijos ateitis Tailande yra neaiški, geriausiu atveju.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *