The Top 30 דברים לעשות בפריז, צרפת

Posted on

ביקורים ראשית לפריז יכול להיות מרתיע ומבלבל כפי שהם קסומים. זה לעתים קרובות קשה לדעת איפה להתחיל: מה כדאי להיות עדיף על הימים הראשונים שלכם של טיול ולחקור בעיר הבירה? זה פשוט כל כך קל להישאב למטה רחובות ומעברים ישנים מרוצפים קטנים ומקסימים, או מרגיש מאוים על ידי הרשימה האינסופית של מוזיאונים בעיר ומונומנטים הציעו בספרי ההדרכה שלכם.

רוב העיר הוא, כמובן, שווה לראות ולחקור. אבל  במיוחד  אם אתה מבקר לראשונה לבירה הצרפתית, יש כמה אטרקציות תיירותיות כי סביר להניח שתרצה להתמקד כאשר אתם מגיעים.

בלי שהיות, הנה הבחירות שלנו עבור האתרים והאטרקציות הנשכחים ביותר 22 של העיר, בחרו לצאת הפופולריות שלהם המונית, חשיבות הסטורית, וגם גורם “וואו” טהור. וכן, ניחשתם נכון: אחד מהם הוא קתדרלת נוטרדאם הנשגב, בתמונה למעלה.

1. בקר מוזיאון הלובר העתיק פאלאס

כדי ללמוד הלובר מבפנים ומבחוץ, ייתכן שיהיה עליך מחצית מחייו. ובכל זאת, אחד צריך להתחיל איפשהו. האתר של האוסף הנרחב ביותר בעולם המגוון של ציור מראש של המאה ה -20, פיסול, וחפצי נוי, הלובר הוא drawcard תיירותי עולמי. ואין לשכוח את  המונה ליזה  ואת  ונוס ממילו , לוודא לבקר כנפיים פחות צפוף, כדי להתחמם יצירות של ורמיר, קרוואג’יו, רמברנדט, ועוד אין ספור. הארמון בן מאות השנים עוצמה הוא עדות היסטוריה עשירה פורשת מתקופת ימי הביניים ועד ימינו.

2. עיין קתדרלת נוטרדאם, פלא גותי

לא הטיול הראשון לפריז אינו שלם בלי ביקור פלא זה של אדריכלות גותית, המתוארכים למאה ה -12. אחת הקתדרלות הייחודיות והיפות ביותר של אירופה, המגדלים הדרמטי של קתדרלת נוטרדאם, צריח, ויטראז ופםלוני מובטחים לקחת ממני את נשימה.

במו עיניו את המקום שהיה פעם את הדופק של פריז מימי הביניים, וכי השתלט 100 שנים של עבודת פרך כדי להשלים. טיפוס על המגדל הצפוני לראות בפריז מן גיבנת התצפית של קווזימודו חיונית, מדי. תבין בקרוב למה נוטרדאם הוא אחד ממוקדי המשיכה העיקרית של פריז.

3. עלו לראש של מגדל אייפל

יותר מכל אתר אחר, מגדל אייפל בא לייצג אלגנטית ועכשווית פריז-אבל זה לא תמיד היה כך. מגדל הברזל, אשר נבנה עבור התערוכה העולמית 1889 על ידי גוסטב אייפל, היה מאוד לא אהוד עם הפריזאים כשזה הוסר לוט נהרס כמעט.

זה מאז משכה מעל 220 מיליון מבקרים, וזה יהיה קשה לדמיין בפריז עכשיו בלעדיו. המגדל מכתיר את שמי הלילה בפריז עם האור החגיגי שלה שנוצץ סערה בכל שעה. גם הוא לאחרונה בתקיפות נכנסו למאה עשרים ואחת, retrofitted עם פנלים סולאריים אמצעי תצפית מרוצפת זכוכית, לשמחתם של כמה לבין ורטיגו של אחרים. קלישאה? כן אולי. אבל חיוני.

4. אמנות אימפרסיוניסטיות מרהיב לראות במבט מוזיאון ד’אורסה

לכו על גשר מהלובר ועד אורסיי ולחזות גשר מילולי פיגורטיבי בין אמנות קלאסית ומודרנית. שיכון את האוסף החשוב ביותר בעולם של ציור אימפרסיוניסטי ופוסט-אימפרסיוניסטים, את האור של אורסיי, חדרים אווריריים מזמזמים אותך בשלוש קומות של פלאות מודרניים, מן הרקדנים האווריריים הדגה כדי חבצלות המים של המונה, כל הדרך אל הג’ונגלים הירוקים של גוגן. עבודות חשובות של ואן גוך, דלקרואה, מאנה, ואחרים מחכים לכם, מדי.

Walk 5. בסביבות הסורבון הרובע הלטיני

מאוניברסיטת סורבון היא הנשמה ההיסטורי של הרובע הלטיני, שבו להשכלה גבוהה שגשגה במשך מאות שנים. נוסדה בשנת 1257 עבור קבוצה קטנה של סטודנטים לתיאולוגיה, הסורבון הוא אחד האוניברסיטאות העתיקות באירופה. הוא אירח הוגים ספור נהדר, כולל הפילוסופים רנה דקארט, ז’אן-פול סארטר, וסימון דה בובואר. תוכל ליהנות ממשקה על מרפסת בית הקפה מול המכללה לפני סיורים בסמטאות הקטנות המתפתלות של הלטיני מאחוריו.

6. להתפעל שער הניצחון בשאנז אליזה

164 מטרים שער הניצחון הוזמן על ידי הקיסר נפוליון הראשון עושה בדיוק מה שהוא היה עשוי לעשות: לעורר כוח צבאי גרידא וניצחון. הוא נבנה בעידן שבו מנהיגים הקימו מצבות לכבוד משלהם, ובקנה מידה האגו שלהם. הפסלים ותבליטים היפים של הקשת להנציח גנרלים והחיילים של נפוליאון. בקר שער הניצחון להתחיל או לפסגה הליכה במורד שדרת שאנז אליזה גרנדיוזיות לא פחות. אתה לא יכול שלא להרגיש גרנד עצמך.

7. מרכז פומפידו בקר ואת שכונה ביובורג

הפריזאים לשקול את פומפידו המרכז להיות הדופק התרבותי של העיר. מוזיאון לאמנות מודרני זו ומרכז תרבות, הממוקם בשכונת המדובב בחיבה ביובורג ידי מקומי, נפתחו בשנת 1977 לכבוד הנשיא פומפידו.

עיצוב שלד החתימה של המרכז, אשר מעורר עצמות וכלי דם, הוא גם אהב או מושמץ-אין ב- betweens. אם עיצוב ומטורף הוא לא כוס התה שלך, באוסף הקבע במוזיאון הלאומי לאמנות מודרנית הוא חובה כולל עבודות של מודליאני מאטיס. נופי גג של העיר נמצאים גם בסדר.

8. חקור את הלב הקדוש ואת מונמארטר

עם כיפה לבנה שאין לטעות בו כי חלק להשוות מרנג שעיטרו את העיר, סקרה Coeursits בנקודה הגבוהה ביותר של פריז על התל מונמארטר, או  ביוט . בסיליקה זה, אשר נחנכה בשנת 1909, הוא ידוע ביותר עבור פן פסיפס זהב הצעקניים שלה ועל המרפסת הדרמטית שלה, שממנה ניתן לצפות בנוף מרהיב של פריז ביום בהיר.

קחו את הרכבל עם כרטיס מטרו לעצור ליד הלב הקדוש לפני חקר הרחובות המתפתלים, כפר-כמו של מונמארטר. ואחרי משקיע את כל האנרגיה שלך טיפוס הגבעות והמדרגות האימתניות של מונמארטר, לשקול לבלות ערב בבית קברט פריזאי מסורתי כגון מולן רוז ‘האגדי או Au Lapin Agile אולטרה-העממי.

9. קחו סירת סיור של נהר הסיין

כשראה כמה מן האתרים היפים ביותר של פריז להחליק בקלילות כפי שאתה להיסחף במורד נהר הסיין הוא חוויה בלתי נשכחת וחיונית. חברות כגון Bateaux-Mouches ו Bateaux Parisiens מציעים סיורים בני שעה של השנה הסיין במשך כ 10 יורו. אתה יכול לקפוץ על ליד נוטרדאם או מגדל אייפל. לכו בלילה כדי ליהנות מהצגת האור בוהקת על פני המים, ואת השמלה בחום-הרוח מן מהסן יכול להיות קריר. אתה יכול גם לקחת סיורים של כמה תעלות פריז ותעלות המים, אשר יאפשר לכם לראות צד נסתר-למחצה של עיר האורות.

10. לטייל דרך פר לשז

פריז סופרת בין כתליו רבים מבתי הקברות פיוטי ביותר בעולם, אבל Père-Lachaise outdoes את כולם. דמויות מפורסמות אינספור קבורות כאן: הפופולרי ביותר להיות  The Doors  סולן ג’ים מוריסון, שקבר נשמר משמר באופן קבוע על ידי אוהדים. מולייר המחזאי הצרפתי, אוסקר ויילד, אדית פיאף, וריצ’רד רייט כמה אחרים. ביום שמש, מטפסים אל פסגת הקברים ומסתכלים למטה על המאורות מעוצבים בפאר יכול להיות מאושר במפתיע.

11. מעריץ פסלים בבית מוזיאון רודן

סיור בסטודיו של פסל גדול באווירה רומנטית בבית המוזיאון הרודן, משופץ לחלוטין ופתחו מחדש למבקרים בנובמבר 2015. שוכן באחוזה מהמאה ה -18, המוזיאון הוא ביתם של יותר מ 6000 יצירות מאת רודן, כולל “האדם החושב ו  “ הנשיקה “.  ישנם גם 15 פסלים באוסף הקבוע של הפסל הצרפתי קמיל קלודל, אמן אחר.

אחרי שראיתי את הפסלים, הקפד להקדיש זמן מתפעל האוסף הנרחב של ציורי תבניות גבס על תצוגה. העילות השופעות הן ביתם של ורד גן, בית קפה ומזרקות. פסלי אייקוני מ- רודן חסד הגינות, כולל “אורפיאוס” ומחקרי ברונזה עבור “שועי העיר קאלה”.

12. ראה ברמה עולמית לאמנות עכשווית בבית ויטון קרן לואיס

קרן חדשה מהממת זה שתכנן פרנק גרי מציעה מופעים עכשווי אומנויות ברמה עולמית אחת התוספת הייחודית ביותר קו הרקיע של פריז בשנים האחרונות. עבודת בתי האוסף בבעלות ברנרד ארנו, יו”ר ומנכ”ל LVMH. תראה הכל החל ציורי ענק גרהרד ריכטר למתקנים אינטראקטיבי על ידי האמן הדני אולאפור אליאסון. לאחר מכן, לעשות פיקניק או טיול בפארק ועץ השרוע המכונה יער בולון.

חנות 13. (או להסתכל בחלונות ראווה) על Rue du Faubourg Saint-Honoré

אם אתה רוצה לעשות קניות כמו להעמיד פנים פריזאי מהמרים כבדים-או לפחות אל ראש Rue du Faubourg Saint-Honoré ומחוז שמסביב. הצטרפות 1 ו -8 רובעים (מחוזות) , ברחוב עטור השמות הגדולים אופנה יוקרתית, החל תוויות קוטור מאסכולה ישנה כמו Goyard, הרמס, גוצ’י ופראדה, כמו גם עכשוויים, בתים נחשקים ומעצבים (אפוסטרוף יוני Ashida). בנוסף, תוכל למצוא בושם העיד, תכשיטים יוקרתיים, מאפים טעימים ואפילו של עולם ישן, מטען בסדר. אין פלא שהוא כלול במדריך שלנו כדי מרובעי הקניות הטובים ביותר בבירה הצרפתית.

14. מצא וינטג אוצר בבית Marché aux Puces דה קליניוקור / St Ouen

זה קל לקבל מוצפים בשוק הפשפשים פריזאי השרוע הזה. אחרי הכל, בן 150 puces – פשוטו כמשמעו, “פרעושים” – הוא בין הגדולים בעולם. אבל עם קצת פוקוס והתמדה, אתה יכול למצוא אוצר בתוך המבוך של דוכנים, ללא קשר אם אתה מחפש סכו”ם מכסף עתיק או אופנת שאנל בציר. השוק ממוקם על שפת בצפון פריז, שבו ברובע ה -18 פוגש בפרבר של סנט אואן.

הדרך הקלה ביותר להגיע לשם?  קחו מטרו קו 4 ל “Porte de קליניוקור” לפי השילוט אל השוק. אתה יכול גם לקחת קו 13 לתחנת Porte de St Ouen (ו לצד של “puces” הנמתחים אל פרבר).

15. לשוטט Marais District

אם יש שכונה צרפתית טובה יותר עבור מטיילים, סיור, קניות, טעימות וצפייה בעוברים כולם במארז יחיד הבוקר או אחר הצהריים, לא מצאנו אותו. המארה, אשר משתרעת על פני 3 ו -4 רובעים, יש היסטוריה עשירה בפריז: זהו ביתם של הרובע היהודי ההסטורי של העיר ( pletzl ), וכן משמש גם את פעימות הלב של קהילת הלהט”ב התוססת של העיר.

בתוך תמיד-הומה, אתה גם תמצא מהממת  Hôtel  particuliers  (ארמונות מאסכולה ישנה), אתרי ימי ביניים רבים ציוניות, שפע של בוטיקים יוקרתיים ומעצב, ורבים מן המוזיאונים הטובים ביותר של העיר, כולל פיקאסו Musée.

16. Relax & טיילו ליד גני לוקסמבורג

גם אם אתה יודע מעט מאוד על בירת צרפת, שאולי יש לך תמונה מנטלית של הפריזאים מרגיעים בכיסאות-נוח על טרסות להתעלם מצועצעות, מדשאות וברכות מטופחות. זהו דימוי איקוני אתה יכול לשחק בעצמך על ידי ביקור בגני לוקסמבורג, מפלט איטלקית וצרפתית בסגנון שהיה פעם לשדה הציד של משפחת מדיצ’י המלכה מארי דה.

למרות שזה מקום אהוב להירגע עם פיקניק, הגנים רשמית מתקופת הרנסנס הם פופולריים בקרב רצים ו הליכונים, וילדים אשר לגזע סירות המפרש שלהם מאחורי הסנאט. כמו כן הקפד להעריץ את האוסף של פסלים: חלק המועדפים שלנו כולל תמונות מפוסלות מפוארות של קווינס השונה ונשי מלוכה אחרות של צרפת לאורך ההיסטוריה.

17. ראו את האוסף הציבורי הגדול של העבודה של פיקאסו

לאחר הסגירה במשך כמעט חמש שנים, פיקאסו המוזיאון בפריז נפתח מחדש בסוף 2014, טרי מחוץ שיפוץ יקר. עכשיו, מוזיאון ברמה עולמי זה משתרע על פני יותר מ 50,000 רגל מרובע ובתי אלף עבודות של האמן הספרדי האחד והיחיד. הבניין הראשי, אחוזה מהמאה ה -17 ברובע המארה (ראה # 15), וכולל ריהוט מעוצב על ידי ג’אקומטי דייגו האגדי.

יצירות מופת השיכון וכן עבודות מתקופות פחות ידועים בעבודה של פיקאסו, המוזיאון מציע גם תערוכות מתחלפות לראווה עבודות של אמנים כגון ג’קומטי. זוהי חובה לראות לכל מי שמתעניין בהיסטוריה של האמנות במאה ה -20.

18. לאכול קצת גלידה פריסאית מפורסמת

חבוי על איל סן לואי, אתה תמצא כמעט 100 טעמים של גלידה בבית המפורסם Berthillon . בהתאם לעונה, אתה יכול לנסות כל דבר, החל תות-יער כדי אפרסק, אגוזים, פיסטוק ושוקולד לבן. אידילית של חנות הגדרה-מתרפק על אי קטן הסיין, מול וקתדרלת נוטרדאם-עושה את זה ביקור-חובה. אתם יכולים לטייל ברחובות, מרופדת ארמונות מהמאה ה -17, בזמן שאתה נהנה חרוט שלך.

19. לספק טבעי קוריוזים על Deyrolle

Seeking קצת המיושן ואת מוזר? Deyrolle הוא בוטיק פריזאי ישן (פתוח מאז 1831) המתמחה בעיקר אצל בעלי חיים מפוחלצים (ללא הנם אחרונים, אם כי, נקודת מרגיע פוטנציאלי עבור אלה העוסקים בזכויות בעלי החיים).

ממוקם ברובע ה -7, ארון אמיתי זה של קוריוזים מאכלס נמרים, בגודל טבעי, דובים, ציפורים, ועוד, כמו גם מגירות אינספור מלאים כל פרפר אפשרי, באג, או חרקים שאתה יכול לדמיין. רבים מן הנושאים של בוטיק שימשו במחקר הבוטניקה, אנטומולוגיה, וזואולוגיה. זוהי בהחלט אחת החנויות הכי המוזרות Paris– והוא בהחלט שווה ביקור, אם אתה יכול להתמודד עם הפחלוץ.

חנות 20. בכל שוק מזון צרפתי

הצרפתים לוקחים את האוכל שלהם מאוד ברצינות ואין דרך טובה יותר לחוות כי ממקור ראשון מ לבקר באחד השווקים האוכל באוויר הפתוח הרבים של העיר . שווקים אלו בדרך כלל מתקיימים מספר פעמים במהלך השבוע, ויש אחד כמעט בכל שכונה. גם אם אתה שוהה במלון, תוכל להצטייד של למעלה על פרות טריים, גבינות, נקניקים, חטיפים-מושלמים אחרים לוקחים לפיקניק לאורך הסיין.

ראה גם המדריך מעורר התיאבון שלנו Marché d’Aligre, שוק איכרים מועדפים בקרב מקומי בעיר.

21. לאיבוד בתוך חנות הכלבו צרפתי העולם ישנה

בנוסף להיות מאסטרים של כל מאכלי הדברים וגסטרונומיה, הפריזאים הם גם קונים מומחים. עדות לכך הוא רחב-הידות שלהם, חנויות כלבו אלגנטיות.

ענקים רב קומות אלה – רבים שנבנו בתקופת תור-of-the-המאה עשרים האלגנטית המכונית “בל אפוק” – הכל מניות מן היין כדי הוט קוטור לאספקת חומרה הביתה. בין המועדפים שלנו: BHV, ב Le Marais, גלרי לאפייט , ואת Le Bon Marche , חנות הכלבו הראשונה אי פעם המודרנית.

22. מסתובבים ברובע הלטיני

שום דבר לא ממש אומר פריז כמו היום בסיור דרך הרובע הלטיני, אחד המחוזות קומות והאהובים ביותר של העיר. התחל על ידי הגולשים ספרים על שייקספיר חנות ספרים אנגלית האהובה ואת החברה, לפני היציאה אל הכיכר אוניברסיטת סורבון כדי לשתות קפה. לאחר מכן בדוק את אוצרות ימי הביניים בבית המוזיאון קלוני, לגלוש ספרים ועתיקים נדירים ליד גני לוקסמבורג, ורוח ברחובות הקטנים הצרים מאחורי הפנתיאון אל Place de la Contrescarpe.

או פשוט לשוטט ולעשות כל מספר של תגליות משלך: אור הבוקר להכות את צמרות הבניינים; השמחה של טעימות לחם, עוגות ופירות טריים על Mouffetard Rue ממוקדת בשוק או מקום Monge … האפשרויות הן כמעט אינסופיות.

23. חקור את תעלת סנט מרטין & Shops היפ שלה, מסעדות

מי שרוצה להבין עכשווית בפריז צריך להקדיש זמן לטייל מעלה סביב מרטין סנט התעלה, אחד האזורים ביותר של העיר התוססות וחדשניים. לך למרכז אחד החינני, הגשרים הירוקים מטאלי לצפות סירות הצפות במורד התעלה (ולבוא דרך מערכות נעילה מורכבות).

תוכלו ליהנות מכוס יין ועוד כמה צלחות קטנות בבר יין, או זלילה על המטבח האקלקטי באחת המסעדות החדשות הירך לחלוטין, אין ספור של האזור. עיון בוטיקים וחנויות ספרי אמנות עבור האחרונה סגנון ועיצוב. אתה אפילו יכול לקבל זכות פיקניק ידי water– בילוי המקומי האהוב.

24. ראו חלק מהעבודה היפה ביותר של המונה על זה מוזיאון קטן

מבקרים רבים לפריז לחלוטין להתעלם אוסף קטן בקצה המערבי של הגנים טיולרי כי נמלים אחת העבודות המרהיבות ביותר של אמן האימפרסיוניסטי קלוד מונה אמנות. אבל הם לא צריכים.

בקר במוזיאון Orangerie ולחזות את היופי הגורף, פואטי של Nymphéas , סדרה של ציורי לצלול לך לתוך העולם הייחודי של מונה צבע, אור ונופים דומעים. נימפאות שלו היא סמל לשלום עולם, צבוע לאחר סיום מלחמת העולם הראשונה כמחווה של תקווה ופיוס.

בנוסף המופת המדהימה של המונה, במוזיאון Orangerie מארח גם את ז’אן וולטר – אוסף פול גיום, עם יצירות מדהימות מפני טיפוסי סזאן, רנואר, פיקאסו, סיסלי, מאטיס מודיליאני. אחרי שראית את אורסיי ואת אוספי המרכז פומפידו, אחר הצהריים כאן מציע עוד מנה של inspiration– וחינוך האמנותיים.

25. לקחת יום טיול לארמון ורסאי

ורסאי המפורסם בעולם הארמון והגנים שלה הם טיול של שעה מהיר מחוץ לעיר, מה שהופך אותו יום טיול חיוני וקל מפריז.

היה ארמון מהמאה ה -17 התחלה צנועה כמו בקתת ציד לפני שפנה אל ארמון מפואר תחת שלטונו של לואי ארבעה עשר, המכונה גם “מלך השמש”. היום, טיילה בגנים פורמלית הענפה וביקור בהיכל המדהים של מראות הוא חוויה שלא תשכח סביר. כמו כן יש לוודא לשריין כמה זמן שקט, פחות ידועים בניינים וגנים, כולל פטי טריאנון והמלכה של המלט, שבו מארי אנטואנט בדימוס מהלחצים של חיי החצר ואף העמיד פנים בזמנים להיות רועת צאן או חולבת צנוע.

26. תחתית להיכנס הקטקומבות

זה לא חייב להיות כל קדושים בשבילך כדי ליהנות מהחוויה המפחידה ביסודיות ללכת רחוק מחתרת לראות את הקטקומבות של פריז. ישנם עשרות קילומטרים של מנהרות שנחפרו הדרך מתחת למפלס הרחוב, אך רק חלק קטן מהם יכול (באופן חוקי) לביקורים.

הנה, לאחר רכישת כרטיס ויורדי מדרגות לולייניות ארוכות, אתה תהיה צללת לתוך עולם מוזר של מוות. מ’עצמות וגולגלות אדם נערמים בצורה מסודרת (ב סקרן, אופנה צרפתית מאוד) לצד נשמות pathways– שהועברו קברות צפופים במאות ה -18 וה -19. חלקם ימצאו אטרקציה זו בהחלט מצמררת, בעוד שאחרים ייהנו זה כקוריוז ארכיאולוגי וחברתי. כך או כך, זה שווה כמה שעות.

27. לאכול לחם & מאפים טעימים צרפתית

טיול בבירת צרפת יהיה שלם בלי חומק אל כמה חם, מזמינים מאפיות מאפים (קונדיטוריות) כדי לטעום את היצירות המפתות שלהם. מכל-חמאת קרואסונים כאב au Chocolat כי להתפאר את האיזון האידיאלי בין פְּתִיתִיוּת ורכות, כדי פריך, באגטים אפויים ללא דופי, לימון שמנת מינית-טארטים ו פחזניים רך, יש עולם גורמה כולו לגלות בחוץ.

עם זאת אתה לא צריך להיות מאוים. בעוד מדהים, מוצרים אלה הם חלק בלתי נפרד מחיי היומיום בפריז.

בקר 28. Operahouse העתיק פריז לבלט יש

מבלבל מספיק, אופרת גרנייה פאלה לא ממש לארח מופעי אופרת days– אלה כי זה התפקיד של הבסטיליה האופרה החדשה. אבל האתר ההיסטורי הזה, עכשיו הביתה הבלט הלאומי הצרפתי, הוא מקום מדהים לבקר, מבפנים ומבחוץ.

יכול להיות נערץ שלה בעיצוב מפואר, אלגנטי מרחוק לאורך Avenue de l’Opéra– ריגל פחות מחזה סמלי בהחלט שווה לחפש. בפנים, גרם המדרגות המפוארות בתיאטרון הכניסה ראשי, עטורות ציור תקרה נע צייר הצרפתי מארק שאגאל, הן פשוט נשגבות.

29. תהנה אוויר צח יער בולון

לפעמים, חדר מאורך נשימה הרחק מהלחץ והרעש של העיר הוא בסדר. כשאתה לא למעלה לטיול יום שלם, אבל לא היה אכפת לי אוויר ירוק ורענן מעט, מעל הראש כדי Boulogne– Bois de ופארק מיוער עצום מפוסלות יער עתיק.

מדשאות ירוקות ענקיות, שבילי הליכה עצים, בריכות מיושב על ידי ברווזים ועופות בר, תיאטרון באוויר הפתוח, תיאטרון בובות לילדים ואפילו מסלול horceracing מיושן (ההיפודרום) מחכים כאן. ארוז לפיקניק, לנעול נעליים להליכה שלך, להביא מצלמה ליהנות מיום הרחק ימינה city– על קצה מאוד שלה.

טוסט 30. כמו הצרפתים בבר יין מקומי

כפי שאפשר לצפות, פריז מתגאה במספר מדהים של ברי יין מעולים. לכו ליהנות מכוס פשוטה או שניים בכל אחד מאלה ברים נינוחים, שבו אתה יכול גם לתחוב לתוך צלחת של גבינות צרפתיות ריחניות, שמנת או פרוס מתובל. חלק מאותם שגרמו ברשימה שלנו של המיטב מתמחה גם צלחות קטנות שמתאימות להגדרה של גורמה.

אם טעימות אור, בוז’ולה נובו הטרי לעונת הקציר או מנסים יותר מורכבים, “מאתגר” יינות אדומים ולבנים מ בורגונדי או בורדו, יש משהו לכל אחד בברים אלה. אחרי הכל, בצרפת, יין אינו סנובי affair– זה משהו שרוב האנשים נהנים.