The Ultimate Student Travel Guide to London

Posted on

The Ultimate Student Travel Guide to London
London on üks meie lemmik linnu maailmas ja üks, mida me soovitame iga reisija külastada.

Kui oled üliõpilane pealkirja London esmakordselt ja tahad teada, mida oodata, see artikkel on teie jaoks. Seal me jagada mõningaid meie lemmik hangoutse kuidas säästa majutus ja kuidas säästa raha, noh, päris palju kõike.

Basic Traveller Info

  • Sa pead passi reisida Inglismaale.
  • Sa ei pea turistiviisaga Londonis.
  • Sa ei pea kaadrid enne reisi Inglismaale.
  • Sa peaksid broneerida Londonis.

Mida Paki

Mõtle Ühendkuningriigis kui Pacific Northwest Euroopas. Sajab palju.

Üks pakkimine oluline, siis on väike vihmavari ja kerge vihma jope, mida saab rullitakse väike pall sobiks sees oma seljakoti. Pea meeles, et tuua reisiadapteriga koos pingemuundur ehitatud nii, et sa ei jõua plahvatav oma fööniga hostel Dorm. Teine hea mõte on paari mugav jala. London on tohutu linna ja saate tõenäoliselt kulutada oma aega jalgsi ühest turismimagnet järgmisele.

Muud kui, et UK on väga sarnane USA, nii et sa peaksid pakkima iganes sa võtaks kodumaise reisi. Kui juhtub, et unustada midagi olulist, on sul võimalik asendada see Londonis ilma probleemi.

Kuidas sinna saada

Leiad parim lennupiletite Londonis üliõpilane lennupiletite asutused nagu STA Travel. Vaata eripakkumist ja võid kergesti kiirenemist tulu umbes 500 $. Ärge laske end petta poolt mõned lennuettevõtjad “” õpilane Lennuhindade “- üliõpilane lennupiletite ametitel reaalne asi. Lennupileti müük ei juhtu, kuigi – kontrollige õpilane lennupiletite vastu lugeja Roundup regulaarselt piletihindu.

Kui ma peaksin Jääge? Kui palju see maksma läheb?

Üks kõige odavama valdkondades London on linnaosade ida ja lõuna pool linna. Paar lemmikute hulka Hackney, Shoreditch ja Brixton – nad kõik hipster valdkondades fantastiline toit, baarid ja kohvikud. Nad veidi maad väljaspool peamisi vaatamisväärsusi, kuid enamik asju on veel jalutuskäigu kaugusel, ja kasutades maa on lihtne.

Kuigi seal on odavam linnaosadest, London on endiselt üks kallist kohti külastada. Lubage jääda Dorm tuba ühiselamus, et säästa raha, kuid saate siiski vaadata $ 20-30 öösel, kui te seda teete.

Ringi liikuma

Londoni toru on suur ime kaasaegse transpordi ja saate tõenäoliselt kulutada palju aega ta. Kuigi see on maailma vanim, Londoni metroo on puhas, turvaline ja tõhus. Kuigi kallis, sest … London. Kui toru ei võta teid lähedal oma London sihtkohta ukse, bussi (võibolla kahekordse!) Hakkab.

Rikkalik must London kabiinid on fikseeritud hinnad ja Uber on kõikjal linnas. Lühidalt, sa iial ei vaeva, et saada, kus sa pead minema Londonis.

Briti Raha ja loomine realistlik eelarve

Inglismaa valuuta on nael ja sa ei saa kulutada muid valuuta riigis. Tänu katastroofi, mis on Brexit praegune vahetuskurss on parim see on olnud ameeriklased, mis muudab Londoni odavam kui see on olnud aastaid.

London on endiselt kallis, kuigi, nii et sa peaksid plaani kulutada umbes $ 55 / päevas. Toit ja voodid on kallis, kuid muuseumid on tasuta. Saate Otse läbi toidu stseen odavalt toiduvalmistamisel hostel köök, aga sa kindlasti ei tohiks jääda toiduainete turgude nagu Brixton Village, Borough Turg ja Broadway Market kui üldse võimalik.

Asjad, mida teha

Londoni ajalugu on pikk ja sügav – ei Tour Tower of London jaoks sissejuhatav ülevaade see. Laena kellegi koopia Time Out muusika / film / sündmuse laadida või vaadata Time Out Internetis väga põhjalik nimekiri, mis toimub Londonis, kui oled seal.

Kaaluge osta ühepäevane Original Bus Tour pass hop ja välja suurte alade.

Kuluta kogu päeva poomise läbi kohtades nagu Piccadilly Circus või Covent Garden ja kontrollige top tasuta asju teha Londonis.

Ohutus, Crime ja Travel Healthcare

Riukalik dodger ei varitsevad London toru. Võite tunda füüsiliselt ohutu kõigis Londoni eeldusel, et kasutate põhi reisi ohutusnõudeid. Terrorism ei ole suur mure, vaatamata mõnede USA hüsteeria üle ’05 toru pommitamiste.

USA reisijatele tasuta traumapunkti hoolt Londonis; kõik muu on maksma lähete, kuigi oma USA tervisekindlustus ilmselt hõlmab teid. Toit ja kraanivesi on täiesti ohutu Londonis.

Mail, Internet ja Telefonikõned

Sa võid osta kohaliku SIM kaardi helistamisel ja andmeid kasutades Inglismaal umbes $ 20 USD (1 GB andmeid ja mõned kõned ja tekstid) Suurbritannias mugavuse kauplustes ja telefon kauplustes, nagu Vodafone või EE.

London on tasuta WiFi-ühendus üle kogu linna, nii et kui sul ei ole lukustamata telefoni või ei taha osta kohaliku SIM-kaardi, siis ei tohiks olla mingi probleem saada ühendatud. Hostels ja hotellid tavaliselt pakuvad tasuta WiFi-nende külalised, samuti.

Tour grupid

Külastavad London on nii kallis, et läheb koos tour grupp on suurepärane idee – see võib olla odavam ja palju lihtsam kui külastate ise. Mitmed ettevõtted on spetsialiseerunud üliõpilaste rühmareise – proovige EF Tours väga korralik kogemus.

Lähedal sihtkohad

Iirimaa on koduks odav Euroopa õhu Champ Ryanair, mis väljub palju Londoni lennujaamad ja saab teid kogu Euroopas ja Iirimaal. Võtke Eurostar Pariis, Brüssel, või Amsterdami jõuda Euroopa rongi koos Rail Europe pass. Ferries olemas ka.