Tiesa apie Tailando lietingą sezoną

Posted on

 Tiesa apie Tailando lietingą sezoną

Galite keliauti į Tailandą per lietingą sezoną ir yra tikimybė, kad jūs turite puikią atostogas, bet būti pasirengę debesys, liūčių ir, blogiausiu atveju, galimų sunkių sutrikimų savo kelionės planus. Dauguma Tailande ir Pietryčių Azijoje yra šlapias beveik pusę metų nuo birželio iki spalio.

Kaip dažnai It Rain ir Kas Lietus Kaip?

Bankokas, Phuket ir Chiang Mai, lyja labai dažnai (beveik kiekvieną dieną) per lietingą sezoną, nors jis retai lyja visą dieną. Audros šioje pasaulio dalyje gali būti intensyvus, labai sunkių liūčių ir garsiai griaustinio ir daug žaibo. Liūtys paprastai pasitaiko vėlyvą popietę arba anksti vakare, nors ji kartais daro lietus ryte, per daug. Net tada, kai ji yra ne lietus, dangus dažnai debesuota ir oras gali būti labai drėgnas.

Ar Potvynis bendro?

Taip. Potvynis atsitinka Tailande kasmet, nors ir ne visada tose srityse, kurios yra populiarios turistų. Dalys Bankokas visada kenčia bent nepilnametis per potvynį lietingą sezoną. Pietų Tailande išgyvena pakankamai didelių potvynių, kad gyventojai dažnai išsiskiriantiems iš savo namų.

Kas yra Monsoon?

Tailando lietaus sezonas sutampa su regiono šlapio musonas sezono ir dažnai išgirsite žmonių kreiptis į lietingą sezoną ir musonas sezoną pakaitomis. Nors žodis musonas asocijuosis vaizdai intensyvių liūčių, terminas iš tikrųjų reiškia sezoninio vėjo modelio, kuris pritraukia drėgmę iš Indijos vandenyno į Azijos žemyno, o ne drėgnas oras, kuris dažnai lydi ją.

Ar Kelionės metu lietaus sezonas pigiau?

Taip. Tai tikrai pigiau nei keliaujant sezono metu, ir priklausomai nuo savo maršrutą, galite sutaupyti net 50% nuolaida kietas sezono viešbučių kainas. Taip pat matysite mažiau kitų keliautojų.

Bus lietaus sezonas įtakos mano kelionės planus?

Tai galėtų. Priklausomai nuo to, kur jūs lankotės, lietaus sezonas gali turėti jokios įtakos jūsų kelionių planams ne visi. Bet tai taip pat galėtų visiškai sugadinti jūsų atostogas. Sezoninis potvyniai ir kai ypač intensyvus audrų pastaraisiais metais sukėlė didelių problemų ne tik turistams, bet ir tiems, kurie gyvena šalyje, taip pat. Kovo 2011, Koh Tao ir Koh Pha Ngan buvo evakuoti, nes intensyvių liūčių (ir tai buvo net ne per lietingą sezoną). Gyventojai ir turistai buvo gabenami per lėktuvnešio į žemyną, o tuo tarpu gali būti įdomus nuotykių ir pati, nėra nieko smagiau apie Spąstai saloje laukdami, kol kas nors ateis išgelbėti jus.

Spalio 2011, dalys Tailandas patyrė kai blogiausias potvynių per pastaruosius dešimtmečius. Daug iš Ayutthaya provincijoje buvo po vandeniu, ir nors pagrindinio turistų traukos įtaką provincijoje, griuvėsiai buvusios sostinės, daugiausia buvo nepakitę, daug apylinkes buvo užtvindytas ir transportavimo maršrutų taip pat buvo uždarytas dienų. Net kai kurie pagrindinių automagistralių ruožų į šiaurę nuo Bankoko buvo uždarytas.

Nepaisant šių įvykių, tūkstančiai turistų kasmet keliauti į Tailandą per lietingą sezoną, o didžioji dauguma nerasite patys gelbėjo jūroje arba brendantis per kelio giliai vandenyje, o žiūrint artefaktus. Jei galite būti lankstus ir norite pasinaudoti mažesnėmis kainomis, ir mažesnių minios, ji gali būti verta rizikos. Jei planuojate kartą gyvenime atostogų, ar jūs keliaujate į Tailandą praleidžia didžiąją dalį savo laiko į paplūdimį, jums tikriausiai bus laimingesni ateina arba per karšto sezono metu arba vėsaus sezono metu.

Cool sezoną nėra “kietas” tiek daug, kaip tik ne despotiškiausiose karšta ir, kalbant apie oro, tai absoliutus geriausias laikas aplankyti Tailandą. Nors didžiąją metų visa šalis jaučiasi lipni ir karšta, per vėsioje sezono tai tik malonus ir patogus, bet vis dar pakankamai šilta mėgautis paplūdimiai ir salos. Jei tai svarbu jums, planuoti atostogas Tailande nuo lapkričio pabaigoje ir vasario pradžioje.

Ar yra kur nors galiu aplankyti per lietingą sezoną?

Taip. Galvutė Samui, Koh Pha Ngan arba Koh Tao. Tai nebus visiškai sausas, bet jis gauna gerokai mažiau lietaus sezono metu lietaus nei likusioje šalies dalyje. Nors Tailando laikai yra linkę būti nuoseklūs visoje šalyje, Samui salynas, į vakarinėje Tailando įlankos, turi šiek tiek kitokį lietingą sezoną ir labiausiai kritulių įvyksta tarp spalio ir sausio mėn. Taigi, jei norite keliauti į Tailandą nuo birželio iki spalio, regiono salos yra gera alternatyva.

Samui nėra visiškai sausas metu šalies lietingą sezoną poilsio, nors, todėl galite susidurti dangus apsiniaukęs, kritulių ir teisingą bitų drėgmės. Žinoma, salose greta Samui buvo kai kurių blogiausių ne sezono liūčių sceną ir potvynių šalį matė, o 2011 metais, todėl nėra garantijos, kai jis ateina į oro!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *