Tipy pre prvá návšteva Louvru

Posted on

Tipy pre prvá návšteva Louvru

Návšteve múzea Louvre v Paríži môže byť ohromujúca a vyvolať určitý druh zmyslové a intelektuálne preťaženie, ak sa pokúsite, aby sa príliš veľa.

Najmä na prvej návšteve, turisti skončiť robiť niektoré veľmi časté chyby a skončiť pocit vypustiť alebo klaustrofóbiu. To je dôvod, prečo vo svojej knihe, je to tak dôležité naučiť sa, ako to priblížiť exkurziu do svetoznámeho múzea. Postupujte podľa týchto tipov, ako vziať na seba túto mamuta z múzea, a môžeme všetci ale záruku, že budete odnášať s oveľa viac obohacujúce a uspokojujúce zážitok.

Je to všetko až príliš jednoduché trpia náhly záchvat vyhorenia pri návšteve Louvre. To sa môže zdať nevyhnutné vzhľadom k múzejnej zbierke 35.000 umeleckých diel a osem masívnych kurátorský oddelenia.

Aj keď je to lákavé, aby sa pokúsili dobyť zbierok v jedinom dni, a tak zarábať vychvaľovanie práva, keď sa dostanete domov, to je pravdepodobné, že to najhoršie stratégie, kto môže mať. Namiesto toho, začať  prechádzanie zbierok on-line  pred návštevou (alebo nahliadnite do brožúr môžete vyzdvihnúť pri vchode do zbierok) a usadil na jednom alebo dvoch krídiel v nich zamerať. Môžete tiež  zvoliť tematickú stopu  , ak chcete zamerať na určité obdobie dejín alebo umeleckých škôl. Budete pravdepodobne nájsť skúsenosť oveľa zábavnejšie a obohacujúce tým, že tento prístup.

Louvre v súčasnej dobe ponúka v priemere o viac ako osem miliónov návštevníkov ročne – čo je celkom jasné, prečo sa vyhnúť špičkách je to nevyhnutne potrebné, ak chcete zažiť zbierok vo viac ako povrchným spôsobom. Vyhnúť sa vo všedné dni a prvú nedeľu v mesiaci, kedy je vstup zdarma pre všetkých návštevníkov. Možnosť voľného vstupné môže znieť ako lákavá tvrdenie, ale ak máte väčší záujem o maliarstvo a sochárstvo, než ramien, lakťov a hlavy, odporúčame vyhnúť.

zbierok Louvru sú head-spinningly bohaté a zložité. Skôr než o seba postarať sami, rezerváciu prehliadka môže byť dobrou voľbou, najmä pokiaľ ide o prvú návštevu. Louvre ponúka celý rad prehliadok, ktoré by mohli vyhovovať väčšinu potrieb a stredísk záujmu návštevníkov, vrátane prehliadky pre deti a rodiny s deťmi, zdravotne postihnutých jedincov alebo skupín, a tematických galérie rozhovorov zameraných na konkrétne umelecké hnutie alebo kolekcia highlights– ako je Dutch obraz majstrov ako Vermeer.

Na prvej návšteve Louvru, mnoho, ak nie väčšina ľudí namieriť si to priamo na Mona Lisa a Venuša de Milo. To je úplne pochopiteľné, ale dajte pozor, aby ste prehliadnuť niektoré menej dobre propagoval poklady umiestnených v múzeu.

Niekoľko z nich patrí skúmanie Louvru je stredoveké základy , majstrovské diela islamského umenia , nedávno zrekonštruovaný Apollo Gallery  a Babylonian tabliet známy ako Chamurabiho zákonníka.

Ako už bolo spomenuté, traipsing cez Louvru po celý dopoludnia alebo popoludní, môžete ľahko vyvolať pocit zmyslové a psychické preťaženie. Jeden spôsob, ako sa vyhnúť pocit vyhorenia počas vašej návštevy je, aby virtuálnu prehliadku zbierok a prečítali o histórii múzea a upozorňuje dopredu. Budete mať väčšiu šancu byť schopný dať veci do zmysluplného kontextu a teraz zamerať vašu koncentráciu na samotných prácach.