Top Сім причин відвідати Сінгапур

Posted on

Чому ви повинні поставити Сінгапур на вашому подорож Must-See Списку

Top Сім причин відвідати Сінгапур

Сінгапур часто отримує багато уваги в пресі з причин, абсолютно не мають відношення до його реальної принади. Звичайно, це багата країна, що дозволяє оподаткування політик залучення мільйонери хочуть осісти (привіт, Саверін), але ви не повинні бути податковий бухгалтером, щоб побачити реальну вартість відвідування Сінгапуру.

Сінгапур пакети дивно величезна кількість пам’яток: зеленіючі парки, світовий клас зоопарків, розкішних, історичні структур і чарівно дешевих їсть, все в земельній площі не набагато більше, ніж Ель-Пасо, штат Техас.

С не мало труднощів, ми зводилися причини для відвідування Сінгапуру до семи кульових точок. Читайте далі, щоб дізнатися більше про це маленькій острівній місті, який вважає великим.

Причина № 7 – Дивитися старий і новий Colliding

Відносини Сінгапуру зі своїм минулим, щоб ліжечко від Facebook, зводяться до того, «це складно». Багато історичних будинків у діловому центрі вже давно знищені, щоб звільнити місце для блискучих багатоповерхівок.

Але сучасність не завжди був свій шлях: етнічні анклави, як Чайнатаун ​​зберегти багато торгових домів 19-го століття, і храми, і багато інших ознак минулого Сінгапуру упиратися по всьому острову.

Більшість старих будівель в Сінгапурі знайти нове життя за допомогою нових застосувань: колишній британській армії HQ, наприклад, був перетворений в затишний, але сучасний готель Форт Каннінг. Інші місця вдалося повісити на через максимуми в історії і знижень – Готель Raffles, відкритих в 1887 році, продовжує служити покровителів в тому ж Long Bar, який колись служив Сомерсет Моем і Чарлі Чаплін.

Всі ставки вимкнені, хоча, коли ви йдете в Marina Bay : ця частина Сінгапуру в даний час зазнає радикальних змін в «місто – сад». Його горизонт був перетворений шляхом додавання структур , як Еспланаді , сади біля затоки, в Marina Bay Sands і Сінгапурської Flyer . Для того, щоб побачити Сінгапур кидаючись стрімголов в майбутнє, вам необхідно відвідати Marina Bay поспішність.

Причина № 6 – Дослідіть парків і дикої природи острова

З огляду на , що підносяться, образотворчі горизонти Marina Bay і Civic району, це важко уявити , Сінгапур на насправді живе до його «міста – саду» устремлінь. Залиште забудовані ділянки позаду, хоча, і ви знайдете мережу парків , яка охоплює острів, додавши до зеленої кришці , яка становить близько 46 відсотків території країни.

Національні парки Рада (nparks.gov.sg ) управляє розповзання парків мережі Сінгапуру, яка включає в себе сімейні парки , як Kent Ridge Park ( на фото вище) і приморських набережних , як парку на східному узбережжі .

В даний час планується для «зеленої матриці» з роз’ємів парку , який з’єднає парки Сінгапуру і природні заповідники по всьому острову – протягом декількох років, ви можете перетнути з заходу на схід по всьому острову , не виходячи з парку!

Apropos країни , вміщеній в центрі одного з найбільш інтенсивних вогнищ біорізноманіття в світі, Сінгапур також має ряд зоопарків , які варто відвідати: (майже) cageless Сінгапурський зоопарк, нічний Night Safari, і « самий великий парк птахів в Азії», то Jurong Парк птахів ( birdpark.com.sg ).

Причина № 5 – Магазин Till You Drop

Тримайте вашу кредитну карту під замком , коли ви відвідуєте Сінгапур, тому що ви будете дуже спокуса піти по магазинах хвилювання. Торговий сцена в Сінгапурі хитро розроблений , щоб ефективно розділити вас від ваших грошей: торгові центри в саду і мерії , в основному , пов’язані підземними переходами до MRT і один до одного, кредитні карти отримали широке визнання у всьому світі (хоча готівкові гроші все ще король – читати про грошах в Сінгапурі ), а щорічний Great Singapore Sale слеш ціни на рівні непридатних всього острова!

Туристи , які вилітають через аеропорт Чангі також можуть скористатися безмитними торговими стратегіями Сінгапуру – 7% Товарів і послугами Tax (GST) , що стягуються по магазинах в Сінгапурі може бути повернуті до вашого вихідного польоту, завдяки ультра-ефективному електронного Туристу повернення Scheme (ETRS) на місці.

Де ви ходите по магазинам , залежить від того, що вам потрібно , і де ви проживаєте; для отримання більш докладної інформації, відвідайте наш список гарячих торгових точок в Сінгапурі .

Причина № 4 – Лі в розкоші

Стабільно, Сінгапур став улюбленою майданчиком для світу багатих. Як найбільший в світі бізнес продовжує інвестувати в Сінгапурі, так що є деякі з кращих в світі розкішних брендів.

В готелі вздовж вулиці Орчард – роуд , в районі Heritage і Marina Bay більше зірок , ніж телефонна книга Арі Емануель. Зростаючий ресторан сцена розвивається від лоточника коренів країни , щоб охопити Michelin класу екстравагантності. Нові торгові центри в Сінгапурі , як Шоппес в Marina Bay Sands розпродають предмети розкоші , такі як Louis Vuitton, Prada і Bulgari. І сп – ентузіасти можуть втратити себе в островах багатьох ексклюзивних курортів і курортах дня.

Вищезгаданий Marina Bay Sands також знаходиться один з двох казино Сінгапуру – ігрові столи забезпечують ще один цікавий спосіб розлучитися зі своїми готівкою!

Причина № 3 – це кінцева Asian Travel Hub (і Пересадка досвід)

Центральне розташування Сінгапуру в Південно-Східній Азії робить його ідеальним повітря, земля і море зупинки для відвідувачів, які планують переїжджати в інші країни в регіоні.

Країни головний повітряний хаб, аеропорт Чангі , легко дістатися на рейсах з Лос – Анджелеса (порівняйте ціни), Сан – Франциско (порівняйте ціни), і Нью – Йорк (порівняйте ціни). Звідси, гості можуть літати практично в будь-якому місці в Південно – Східній Азії, в якості основних носіїв регіону і бюджетні авіакомпанії обслуговувати регулярні рейси з Чангі.

Інша частина Азії також можна добратися по суші і по морю з Сінгапуру. Автобуси відправляються регулярно Куала – Лумпур , в сусідній Малайзії. Сінгапур з’єднаний залізницею в Малайзію і , таким чином , до решти Азії – залізнична станція Полісся східна і Oriental Express ‘Південно – Східна Азія кінець. (Детальніше на офіційному сайті – www.orient-express.com .)

Singapore Cruise Center ( singaporecruise.com.sg ) пропонує поромні Бет, Бінтан і Karimun, поряд з цілим рядом міжнародних круїзними ліній. Новий Marina Bay Cruise Center ( mbccs.com.sg ) спеціалізується на круїзних операторів; більшість з найбільших імен в круїзному бізнесі тепер використовувати більший порт Marina Bay для їх Сінгапуру зупиняється.

Є довгу посадку? Сінгапуру невеликі розміри і комплексна транспортна система робить його одним з кращих місць , щоб витримати довге очікування в: просто візьміть карту EZ-Link від станції метро в підвалі і керівник аеропорту Чангі на геть , щоб досліджувати острів на дозвіллі.

Причина № 2 – Див різних культур пліч-о-пліч

Для такого маленького острова, Сінгапур битком-блок з різними азіатськими культурами, все живуть пліч про бік, кожен з етнічним анклавом і Сінгапурський фестиваль своїх власних. Офіційно, уряд Сінгапуру визнає китайське, малайський і тамільська (індійський) в якості складові культури країни: в кожному етнічному анклаві, окремі сінгапурці знайти спосіб , щоб поїсти, поклоніння, і жити в повний обсяг їх культурної спадщини.

Система «анклав» корениться в політиці Сінгапуру засновник сер Стемфорд Раффлз виділення район кожної національності в Сінгапурі. Сьогодні Чайнатаун , наприклад, був виділений в 1828 році на іммігрантських китаєць дня Raffles. Бруд і корумпованість старого китайського кварталу вже давно змили, до цього вузьких вуличок побувавши «Disneyfied» з помітними квітами і облагороджуванням. У будинках – магазинах , які використовуються для укриття борделів і опіумних будинків, наприклад, були перетворені в музеї, офіси та готелі. Візит під час китайського Нового року в Сінгапурі , щоб побачити місцеві Вібе Чайнатауна виявилося до одинадцяти!

Чверті колишнього малайського дворянства Сінгапуру стали ядром для сучасного Сінгапуру Kampong Glam: палац колишнього султана тепер перетворений в Центр малайського спадщини, культурної вітриною малайської життя, минуле і сьогодення. Поруч, золотисто-купольна мечеть султана і базари на Bussorah – стріт і арабська вулиці надають широкі можливості для туристів , щоб побачити місцеві малаєць Молись і магазин.

Під час Рамадану і Aidilfitri, Kampong Glam стає місцем для масивного Pasar Malam (нічний ринок), який обслуговує малайських мусульман і немусульман туристів.

У Маленькій Індії ви можете побачити – і запах – як живе місцевий Таміл індійської громади: спеції та аромати району пронизують область, забезпечуючи цікавий сенсорний фон , як ви досліджувати. Отримати деякі покупки зробили на TEKKA ринку, Little India Arcade, Кемпбелл Лейн, або на 24-годинний Mustafa центр торгового центру.

Маленька Індія також місце , де ви можете мати абсолютно автентичну індійську кухню в багаторічних фаворитах , як Каррі Muthu в. Кращий час для відвідування Маленькій Індії збігається з індійськими високими святами Тайпусам і діпавалі .

Причина № 1 – Свиня на яскраву культуру їжі в Сінгапурі

Сінгапур може бути процвітаючою країною, але є навколо тут відбувається головним чином в країни багатьох лоточника центрів – під відкритим небом foodcourts , які продають малайський, китайський, тайський, індійський, Peranakan і «західної» їжу, швидко і дешево. Сінгапур Hawker центри служать як дивовижний, смачний прискорений курс на місцеву культуру – в кінці кінців, Сінгапур (так само, як продукти харчування Сінгапуру ) черпає свою ідентичність від довгих століть торгівлі і злиття багатьох культур, привезені торговцями і їх слуг , які прийшли і залишився.

Сьогодні, установчі культури Сінгапуру все змагаються за увагу, коли ви ступили в рознощик центрі: ви будете маючи біріані від індійської їжі стійла? Насі Лемак від малайського стійло? Або, може бути, ви хочете якийсь символ Kway Teow з локшини стояти? Вибір нескінченний … і дивно дешево! (Будьте готові витратити близько $ 2-4 за яким заповнюють обід в рознощик центрі Сінгапуру.)

Вибір продуктів харчування стає ще більш різноманітним в сезон відпусток: китайські новорічні свята в Сінгапурі спонукати появу спеціальних китайських продуктів , таких як Юйшен , а свято Рамадан і подальший Харі Райян (Ід аль-Фітр) приходить з поширенням PASAR Малама ( нічні ринки) , які обслуговують нескінченну різноманітність Рамадану продуктів. Тоді є Сінгапурський кулінарний фестиваль ( singaporefoodfestival.com.sg ), кілька тижнів нічого , крім їжі з усією планетою , приймаючи в центрі уваги по всьому острову!

Якщо будеш їжею божевільної було фактичне психологічним станом, а потім розглянути Сінгапур острова шириною притулку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *