Top 10 Atrakcijas Manchester Anglijā

Posted on

Top 10 Atrakcijas Manchester Anglijā

Galvu Manchester piedzīvot vismodernākais viena no Anglijas dzīvīgākajiem pilsētās. Tā kā šīs desmit lietas darīt Manchester pierādīt, tas ir uzņēmējdarbības pilsēta, kas ir vairāk un vairāk reinvented sevi.

Kad Anglijas ziemeļrietumu Powerhouse, 18. un 19. gadsimtā tā bija virzītājspēks rūpniecisko revolūciju. Tās turīgo rūpniecības tycoons apveltīta pilsētu ar muzejiem, galerijām, koncertzālēm, universitātēm un vairāk. Creative institūcijas šķirne radošumu tā, ka šodien, Manchester ir daži no visvairāk aizraujošu arhitektūru Lielbritānijā, kā arī dzīvīgu mūzikas un mākslas ainu par nominālvērtību ar Londonā.

Šie desmit lietas darīt Manchester saglabās jums aizņemts.

Uzziniet par Lielbritānijas Nacionālā Sports: Football

Jūs varat zvanīt to futbols, bet Lielbritānijā spēle sauc futbolu, un daudziem tas ir tikai spēle pilsētā. Manchester futbols patiešām vajadzīgs. Pilsētā ir divas komandas, kas spēlē augstākajā līmenī spēlē – Premier League –  Manchester United un Manchester City . Abas komandas piedāvā faniem un futbola traks tūristiem dažādas ekskursijas. Man United vēsturiskā stadions, Old Trafford, netālu Salford Quays, ir muzeju un piedāvā dažādus muzeja un stadionu ceļojumu paketes , tostarp kanālu un muzeju ekskursijas, kas sākas pilsētas centrā. Man City spēlē pie Etihad Stadium, apmēram 25 minūšu gājiena attālumā no Mančesteras Piccadilly stacijai pilsētas centrā. Viņu stadions ceļojums aizved jūs aiz ainas staigāt pēdās mīļākie spēlētāji.

Ja jūs nevarat izspiest stadionu tūres savā maršrutā, jūs joprojām varat uzsūktu Mančestras futbola VIBE pie Nacionālā Futbola muzejs. Atrodas Urbis, pilsētas centrs ir ultra moderna izstāžu ēkā, un tā ir pasaulē lielākā muzeju veltīta šo sporta veidu. Un tas ir bez maksas.

Iegremdēt sevi Mūzika

Manchester ir “Music City UK”. Desmitiem starptautiski slavenu indie, roka un popmūzikas grupām ieguva savu sākuma šeit – dodas atpakaļ uz ’60s ar Hermaņa vientuļniekiem un Freddie un Dreamers, līdz pat mūsdienām ar Morrissey, Oasis, Take That, akmens rozes un Smiths. Pilsētā ir liels studentu skaita un slodzes mūzikas vietā rūpēties, lai visām gaumēm. Tie svārstās no milzu Manchester Aren A (nesen atvērtas pēc traģiskās 2017. gada maijā terora uzbrukumu), vidēja lieluma zāles, piemēram, Lowry pie Salford Quays, simtiem mazu, intīmas telpām un klubi, kas joprojām siltumnīcas jauniem indie talantu. Atrast jaunāko Manchester koncertus, koncertus un klubu naktis  Skiddle  vai no Kas Par lapās Manchester Evening News.

Ja klasiskā mūzika ir vairāk jūsu lieta, jūs varat apmeklēt The Bridgewater Hall , kurā Mančestras paša Halle orķestris un BBC filharmonijas veikt kopā ar pilnu grafiku apmeklē uzņēmumu un solisti. Par klasiskā mūzika, opera, baleta un deju, izbraukšana ierakstu mājas lapā BachTrack .

Pārlūkojiet Mākslas galerijas

Mančestras “Barons” rūpniecības ticēja kultūrā un filantropiju. Viņi apveltīts pilsētu ar brīnišķīgiem muzejiem un atstāja savu pasakains kolekcijas visiem baudīt. Tas tradīcija turpinās, ar sabiedriskās un komerciālās galerijas augkopība up visā pilsētā. Starp izcilākajiem, Mančestras Mākslas galerija  ir pazīstama ar savām kolekcijām tēlotājas mākslas, dizaina un kostīmu, 13000 mākslas darbu uzkrāta vairāk nekā 200 gadus. Whitworth Art Gallery , universitātes Mančestras tikko veikta vairāku miljonu mārciņu atjaunošanai, pilnībā izmantojot tās parku, piemēram, nosakot. Tur jūs varat pamanīt uzreiz atpazīstamas romantiskās ainavas pēc Turner, līdzās Eiropas vecmeistaru un Pre-Raphaelite gleznas un zīmējumi, ko Rosetti, Millais, Viljama Bleika, Holman Hunt un Burne-Jones. Abi ir atvērta katru dienu, un ieraksts ir bezmaksas.

Fani Mančesteras mīļākie dēls, mākslinieks LS Lowry, atradīsiet pasaules lielāko publisko kolekciju viņa unikālo gleznu un zīmējumu pie trāpīgi nosaukts Lowry , uz Salford Quays. Gallery tulki novest bezmaksas pusstundu ekskursijas Lowry izstādē katru dienu no plkst un 2 pm

Maksāt Zvana uz Mummy

Divdesmit māmiņām, patiesībā. Starp daudzajiem kolekcijas, tad Manchester muzejs ir īpaši pazīstama ar savu Egyption savākšanai, tai skaitā vairāk nekā 16.000 artefaktiem un 20 cilvēku mūmijas.

Tie ir tikai neliela daļa no četriem miljoniem objektiem, kas aizpilda šo aizraujošu vietu ar dabas vēstures, vides zinātnes, tehnoloģiju, etnogrāfijas, un – lai saglabātu ikvienam ģimenes laimīgs – dinozauri.

Muzejs, kā Whitworth Art Gallery, ir daļa no Universitātes Manchester. Tas ir atvērts katru dienu no 10 rītā līdz 5 pēcpusdienā un tā ir bezmaksas.

Galvas nākotnei par Salford Quays

Kur Trafford (mājas Man United s Old Trafford un Lankašīras grāfistes Kriketa klubs) tikās Mančestras pamestu Docklands pie Salfordas futūristisks Salford Quays uzplaukusi nerūsējošā tērauda un stikla kopš tūkstotī. Kombinācija atpūtas, sporta un mediju sabiedrība, ar iepirkšanās un restorānvagonos izmet labu pasākumu, ir vairāk nekā pietiekami, šeit, lai saglabātu jums aizņemts visu dienu un pēc tam daži.

Pirmkārt, dienā vai naktī, tas ir svētki mūsdienu arhitektūru. Imperial War Museum North  – neskatoties uz tās nosaukumu vairāk anti-kara pieredzi nekā impērijas vienu – tika izstrādāta ar vadošo arhitekts Daniel Libeskind. Un Lowry , faktiskā un vizuālā māksla centra arhitekts Maikls Wilfordu, atrodas uz trīsstūrveida vietā ar skatu uz Mančestras kuģu kanāls. Ir divi pārsteidzošs tiltiem: Media City laipa, modernistisku šūpoles tilts, kas tiek atvērta, lai 48 metru navigācijas kanālu un Salford Quays Millennium laipa, lifts tiltu, kas paceļas 18 metrus atļaut lielākus kuģus cauri.

Vairāk nekā 200 mediju uzņēmumu – dizaineri, televīzijas un filmu ražošanas uzņēmumiem aizpildīt daudzstāvu MediaCityUK . Jūs varat redzēt dažus no tā, un to, kas notiek tur, ņemot ekskursijā BBC .

Jūs pat varat redzēt to visu no ūdens, ņemot kruīza. Mančestras River Cruises atkāpties regulāri no Salford Quays, bet Apmeklējiet Manchester var ieteikt vairākas citas pilsētas centru un upju kruīzi, kas apmeklē šo futūristisku stūrī Manchester.

Atrast Velna Hoof Print Starp dažiem ļoti vecs Books

No malas Mančesteras ultra moderna, nerūsējošā tērauda un stikla pilsētas centrā ir izcils kopa viduslaiku ēkas iepazīšanās no 1471, un kopš 1960. gada, ko aizņem mūzikas skolā.

Bet viena no ēkām, vecākā neskarts viduslaiku celtne Anglijas ziemeļos, ir daudz aizraujošu vēsturi. Tas ir bezmaksas publiskā bibliotēka, nepārtraukta, kopš 1653. – vecākā publisko bibliotēku angļu valodā runājošās pasaules.

Chetham bibliotēka dibināta sers Humphrey Chetham, kas 16th- un 17.gadsimta tekstila magnāta (viņš savu laimi parķis). Tā sāka vākt grāmatas 1655 un joprojām veidojot savas kolekcijas speciālistu priekšmetu. Par notables kuri tur mācījušies ietver Kārlis Markss un Frederick Engels – jūs pat varat redzēt galdu viņi strādāja kopā. Un meklēt audita telpā, kur Elizabetes okultists izsaukta nelabo. Tabula ar velna nagu drukāt dega tajā joprojām ir tur.

Reģistrēta labdarības, bibliotēka ir atvērta apmeklētājiem un lasītājiem bez maksas (ja ziedojums 3 £ tiek ierosināts). Vairāki numuri ir regulāri atvērtas, bet apmeklētājiem, kuri vēlas dziļāk ieskatīties bibliotēkā un tā dārgumiem var pasūtīt ekskursiju. Apmeklējiet bibliotēkas mājas lapā, lai iegūtu informāciju par darba laiku un apmeklē arī ar aizraujošu vēsturi vietā.

Paņem Walking Tour

Mančestras apmācīti Blue Badge ceļveži ir labi informēti un izklaides. Tie var novest jūs uz virkni aizraujošu ekskursijas , no apskates pārskatiem īpašos interešu pārgājienos par vēsturi un kultūras mantojumu, ielu mākslas, mūzikas, arhitektūras un politikā – Marksa un Engelsa vēlreiz vai pēdās Suffragettes. Diemžēl, arī ekskursijas pa apbrīnojamo neogotikas rātsnams ir pie izvēlnes kopš janvāra vidū, 2018. gada, kad slēdza piecus gadus renovāciju. Bet ir vēl daudz labu pastaigām izmēģināt dažas bezmaksas un pats par salīdzinoši nelielu samaksu. Par laimi, Manchester ir diezgan plakana tik ilgi pastaigas ir viegli.

Kritums par festivālā

Manchester, iespējams, otrais tikai uz Edinburgā par festivāliem piedāvājumu. Pilsēta spoles no viena liela mākslas, pārtikas vai kultūras notikumu uz citu. Top festivāli ietver Manchester International festivāls – trīs nedēļas izrādes un pirmizrādes, augstu un zemu pieri, populāru un nesaprotams, notiek ik pēc diviem gadiem (nākamais 2019. gadā). Tur ir arī džeza festivāls , literatūras festivāls, un vairākas pārtikas un dzērienu vērsta festivāli, no kuriem izvēlēties – tur ir kaut kas notiek diezgan daudz visa gada garumā. Tur ir pat pasaules Black Pudding mešana čempionāts.

Dip Into Coffee Kultūras

Jā, mēs zinām, ka ir kafijas mājas un kafejnīcās par tikai par katru stūra katram nozīmīgam pilsēta pasaulē šajās dienās. Manchester ir īpaši bagāta ar neatkarīgiem kafijas mājām, katrs ar savu īpašu atmosfēru.

Bet galvenais iemesls popping apaļas tasi ir ne tik daudz brūvēt (tik labi, kā tas var būt), bet, lai cilvēki, skatoties. Mančestras kafejnīcas ir lieliskas vietas, lai redzētu pilsētas pilsētas ciltis to dabiskās dzīvotnes, klausīties par vietējo runā vietējās Mančestras iedzīvotājs akcentiem, lai pārbaudītu jaunāko ielu modes.

Pārbaudiet:

  • Takk : Nordic style espresso, ietekmē dibinātāja ceļojumiem Skandināvijā un Īslandē (lai gan kafija nāk no grauzdēšanas citā kafijas mad pilsēta, Bristol).
  • Pot Kettle Black : Dibināta divi Helens profesionālo regbija spēlētājiem un atrodas Barton Arcade – Viktorijas iepirkšanās pasāža tuvumā Deansgate. Uzkodas un ārstē ir veselīga mala.
  • Grindsmith : jauneklīga un apņēmusies amatniecības kafija, kas kalpo līdz Manchester grauzdētas pupiņas no trim vietām, tostarp veikala Deansgate.

Sviniet Ķīniešu Jaunais gads

Manchester pretendē uz lielāko Chinatown Eiropā. Tas ir desmitiem ļoti ieteicams restorānos – ne tikai Ķīnas, bet arī taizemiešu un japāņu – specializētajiem veikaliem un Ķīnas kinoteātros. Mēģiniet Michelin ieteicamā spārniem , kur jūs varētu pamanīt Man United spēlētāji tucking in, vai Tai Pan , ļoti iecienīts ķīniešu universitātes studentiem.

Mančestras Chinatown pieder milzīgs, trīs dienu Ķīniešu Jaunā gada festivāls visā Alberta laukumā, Exchange Square, Market Street un daudz no pilsētas centra (16-18 2018. gada februārī). Ir izrādes, pārtikas un amatniecības gadatirgi, daudz trokšņa un tas viss notikums ir liels pūķis parādē.