Skip to main content

Top 10 Atrakcje w Marina Bay, Singapur

Top 10 Atrakcje w Marina Bay, Singapur

Wiatry zmian w Singapurze buffeted  Marina Bay  najtrudniejsza, ale wyniki były zdumiewające.

Z przerośniętym działce zrekultywowanych gruntów flankującym ujście rzeki Singapore do morza, obszar ten został szybko przekształcony w najbardziej nowoczesnej dzielnicy biznesowej i przyjemności w Singapurze. Skyline, raz płaski i nijaki, teraz szczyci pasemka jak Marina Bay Sands, Singapore Flyer, a „superdrzew” nowego Gardens by the Bay.

Więc co to oznacza dla Ciebie? Mnóstwo, faktycznie – wielu okolicznych nowy (i uczciwej trochę starych) Atrakcje będzie Cię zajęte podczas wizyty, z szerokim wyborem restauracji, lokali rozrywkowych, sklepów i kultury, łatwo dojechać taksówką, autobusem i MRT.

Jeźdźcy kolejowe uzbrojony w kartę Singapore EZ-Link  może dotrzeć na zatokę Marina i jego okolic przez następujących stacji MRT: Raffles Place (NS26 / EW14), City Hall (NS25 / EW13) Marina Bay (NS27 / CE2 / TS20), Bayfront MRT Station (CE1 / DT16), Promenade MRT Station (CC4 / DT15) i stacji MRT Esplanade (CC3).

1. Soar Wysoko w Singapore Flyer

Changi Airport nie jest jedynym miejscem, w Singapurze, które można uruchomić cię wysoko w powietrzu. Na wyjątkowe 30-minutowego „lot” z widokiem wolne od przeszkód Marina Bay i pobliskiej Malezji i Indonezji z 540 stóp nad wyspy, zarezerwować sesję w Singapore Flyer ( singaporeflyer.com ).

Koło gigantyczny obserwacyjnej 28 klimatyzowanych kapsułki mogą pomieścić do 28 zawodników każda. W „lot” składa się z pół godziny, pojedynczy obrót; powolny i równomierny wznoszenia i upuść pozwala pić w widoki 360 stopni do syta. Dla doświadczenie w zdjęciach, sprawdź naszą Singapore Flyer galeria zdjęć.

Dla innego niebotyczne perspektywy na dzielnicy Marina Bay, odwiedź Marina Bay Sands SKYPARK na poziomie 57. hotelowym.

Skypark spoczywa na platformie trzy-hektarowej mieszkaniowy restauracja, klub nocny, taras do oglądania, oraz basen bez krawędzi. Z pokładu oglądania, Marina Bay w nocy wygląda musujące galaktyka sprowadzona na ziemię. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasz przegląd Marina Bay Sands Singapur .

2. Zanurz swoje wewnętrzne Arts Enthusiast

Singapur jest zajęty rośnie jego sceny artystycznej, a wiele akcji dzieje się w Marina Bay. Dla teatru i sztuk widowiskowych scen, odwiedź Esplanade – Theatres on the Bay ( esplanade.com ; na zdjęciu powyżej), sztuki teatralnej miejsce szczególnie wyróżnia się durian podobny kolczastego zewnątrz.

The Esplanade gospodarzem ponad 3000 sztuk spektakle, warsztaty i wystawy w poprzek każdej możliwej przedsięwzięcia artystycznego. Jego najbardziej wydarzenie wydajność głośnych odbywa się w Sylwestra, gdy jej zewnętrzna etap serwer z lokalnych i międzynarodowych artystów muzycznych dźwięków w Nowym Roku

Niektóre hotele w okolicy Marina Bay mieć również zbiory sztuki własnych: Ritz Carlton Millenia posiada kolekcję czterech milionów dolarów rozproszonego poprzez lobby i innych miejscach publicznych, podczas gdy Marina Bay Sands ma ArtWalk z pracy z niektórych z największych na świecie najbardziej utalentowanych mistrzów sztuki nowoczesnej.

3. Na Życzenie Biggest Fontanny Świata

Marina Bay jest pełne centrów handlowych najwyższego lotu i centrów handlowych (sprawdź nasze wybiegiem centrów handlowych w pobliżu ratusza i Marina Bay do kompletnej listy), ale jeden konkretny obszar zakupy wyróżnia.

Suntec City Mall ( sunteccity.com.sg ) jest nowoczesnym centrum handlowym na wskroś, ale atrium w środku znajduje się duży znak szczęścia: „źródło bogactwa”, to z lanego brązu dzwonka fontanny 85-tonowy że wieże ponad 46 stóp wysokości.

Stały strumień wody płynie do wewnątrz z pierścienia, wytryskiwania w kierunku środka przedsionka – zgodnie z zasadami shui Feng, przepływ wewnątrz symbolizuje bogactwo odlewania w centrum.

4. Climb “superdrzew” w ogrodach by the Bay

Na 101-hektarowym Gardens by the Bay Superpark odtwarza szereg klimatach z całego świata w dwóch konserwatoriach klimatem kontrolowane – goście mogą odpocząć od nieustannego wilgotności Singapore wpisując „Flower kopułą”, który odtwarza klimacie śródziemnomorskiej, lub uzyskać zagubiony w lesie „cloud”, który powiela tropikalną pogodę górskim. W zimowe siedliskiem wielu gatunków roślin wyłącznych do każdego klimatu.

Nie należy pozostawiać bez rosnąco Ogrody autorem głównego wkładu Bay na panoramę Marina Bay: the „superdrzew” wzrasta ponad 16 kondygnacje wysokie, związane przez chodnik zawieszone w ciągu siedmiu kondygnacjach naziemnych.

W „superdrzew” są technologicznie „zielone” cuda – pokryte roślin kwiatowych, paproci i pnączy, pobierają energię słoneczną i deszczowej do wykorzystania w ośrodku, a także pomóc upust spalin z oranżerii wokół nich.

5. Go All In na Marina Bay Sands Casino

O powierzchni 161.000 stóp kwadratowych, kasyna w Marina Bay Sands pomieścić ponad 15.000 patronów na czterech poziomach gry, obiecując „Sands” Las Vegas doświadczenie po drugiej stronie świata.

W ramach tych glitzy, modernistycznych korytarzach, czytelnicy mogą spróbować swoich sił w ponad 600 gier stołowych oraz ponad 2500 automatów do gier elektronicznych i gier stołowych. Między sesjami, można wyjść do Shoppes w Marina Bay Sands lub zjeść obiad w jednej z siedmiu dołączonych celebrytów restauracji Chef.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasz przegląd Marina Bay Sands Singapur . Jeśli jesteś nowicjuszem na podłodze w kasynie, przeczytaj ten podkład na nawigacji kasyna.

6. Uważaj Formuły wyścigów na żywo

Druga połowa września każdego roku przynosi Marina Bay do prawie martwym punkcie, jak Formula One Grand Prix przybywa na ulicach Singapuru. I mamy na myśli, że dosłownie – Singapuru wyścig Formuły Jeden jest tylko nocny wyścig w kalendarzu Formuły Jeden, i odbywa się tuż nad własnymi drogami Marina Bay.

Obwód Singapur Marina Bay 3.14 mil długości, dodając do łącznej długości 192 mil, kiedy wszystkie 61 okrążeń są rozliczane. Obwód zajmuje sterowników przez niektóre z najlepszych atrakcji turystycznych Singapuru, a tuż przy nowym Formula One pit budynku. Nie wszystkie entuzjastyczne recenzje pochodzą z widzów – jako mistrz F1 Lewis Hamilton skomentował miejscowej rasy „utwór jest fantastyczna, tutejsi fani są niesamowite, i włożyli na wielkiej wystawie tutaj w Singapurze.”

7. Przejdź Marina Bay Muzeum Hopping

Marina Bay zachowuje przeszłość i obecne w dwóch zakładach w szczególności w Azji: Muzeum ArtScience i Muzeum Azji cywilizacji.

ArtScience Muzeum ( marinabaysands.com/ArtScienceMuseum ) znajduje się w strukturze lotosu podobny oddzielony od kompleksu Marina Bay Sands, tuż przy bayfront. Wewnątrz, eksponaty są ustawione w 64.500 stóp kwadratowych przestrzeni galerii na trzech piętrach.

Azji Muzeum Cywilizacji ( acm.org.sg ) unravels wątki kulturowe Asia w serii interaktywnych wyświetlaczy – fakt, że nie można zobaczyć całość w jednej wizyty wiele mówi o różnorodności kulturowej regionu! Wystawy tematyczne wziąć odwiedzających poprzez etnograficznych wycieczki kultur Chin, Azji Południowej, Azji Zachodniej i Azji Południowo-Wschodniej, pomógł wraz z autentycznych przedmiotów z każdej kultury, jak chiński tabakierkę, zbiór mieczem, ceramiki chińskiej odzyskanego z wraku statku, oraz starożytny posąg Buddy.

8. Cruise Marina Bay w Amfibia Łódź

Kilka przedsiębiorczych Singaporeans przekształcone relikt wojny w Wietnamie w amfibię autobusie tym rejsy na drogach Marina Bay i samej zatoce. Singapur Ducktours ( ducktours.com.sg ) dojechać na unikalnej objazdu miasta-państwa w historycznej dzielnicy – będzie nie tylko zobaczyć lśniące nowych budynków w dzielnicy Marina Bay z drogi, można również wziąć do rzeki Singapur i wyobrazić jak kupcy 19th-century musiał widzieć tętniącego życiem portu handlowego z ich łodzi. Wycieczki odjeżdżają co godzinę od Suntec City Mall.

Dla bardziej konwencjonalnych jednostek wody, zarezerwować wycieczkę na pokładzie „Bumboat” repliki z Singapore River Cruises ( rivercruise.com.sg ); wycieczek, usługi taxi „rzeka”, a także usługi czarterowe są dostępne.

9. Party Till Dawn w Marina Bay barach i bary

Reputacja Singapuru jako wypchany biznesu tylko miejsca jest coraz mniej zasłużył te dni, gdyż przepisy zostały złagodzone systematycznie od jakiegoś czasu (tabela taniec został wykonany tylko prawny w ostatniej dekadzie). W obszarze Marina Bay, imprezowiczów mogą korzystać z nowo wyzwolonego atmosferę partia w takich miejscach jak CHIJMES ( chijmes.com.sg ), dawnym klasztorze katolickim przekształcony happeningu nightspot zapchane barów i restauracji.

Wspomniany Marina Bay Sands zdobył większość tłumu partii w ciągu ostatnich kilku lat, dzięki kilku nowych zakładów w lokalach: the Ce La Vi Klub salon, Club55 salon i Lot , bar, którego 57th piętrze lokalizacja obiecuje niesamowity widok dzielnicy Marina Bay.

10. Dine do syta

Scena jedzenie w dzielnicy Marina Bay oddaje „high end” w skali kulinarnej. Choć nadal będziesz znaleźć mnóstwo Hawker stoisko zjada po okolicy Marina Bay, znajdziesz więcej niż sprawiedliwy udział drobnych doświadczenia kulinarne wzdłuż powiatu w wielu hotelach i centrach handlowych, too.

Ponownie, Marina Bay Sands zdobył rynek z jego sławna „kucharz” restauracji, dowodzony przez niektóre z najbardziej znanych nazwisk kulinarnym świecie. CUT prezentuje wersję Chef Wolfgang Puck w klasycznej amerykańskiej steki; db Bistro Moderne wprowadza gości do francuskiego bistro restauracji poprzez Chef Daniel Boulud; i Osteria Mozza (na zdjęciu powyżej) przedstawia zabiorą Chef Mario Batali jest na klasycznych włoskich ulubionych.

Smakosze mogą również napadać na inne obszary w Marina Bay w Suntec City Mall i CHIJMES ( chijmes.com.sg ), oba wyposażone w szeroki wachlarz restauracji w odległości kilku minut spacerem od siebie.

Dla jednego okienka Hawker żywności doświadczenie w Marina Bay, Makansutra Gluttons Bay serwuje ulubionych Hawker żywności z całej Singapurze, w tym naczyniu bananów patelni Kaya powlekane, że nadal utrzymuje się w snach tego pisarza.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *