Top 10 Linnade peaksite külastama Itaalias

Posted on

Itaalia linnad on palju reisija ämber nimekirja, ja mõjuval põhjusel – nad pakuvad atraktiivseid segu maastik, ajalooline ja vana, muuseumid ja muidugi suur köök. Veelgi enam, Itaalia suuremates linnades saab kergesti külastas rongiga.

Need on meie kirkad kümme Itaalia linnades, igaüks oma erilise iseloomu ja kaebuse.

Rooma

Rooma (Roma) on Itaalia pealinn ja kõige tõenäolisemalt on teie esimene peatus riigis. Rooma pakub pimestav erinevaid vaatamisväärsusi ja kogemusi. Igal sammul, saate teada iidsed monumendid, ehitud keskaja ja barokk-kirikud, ilus purskkaevud, kunsti täis muuseume ja Renaissance paleed. Vana Colosseum on üks kõige ikooniks saitidel maailmas, ja kaasaegse Rooma on Tomera ja elav linn ja on mõned suurepärased restoranid ja ööelu. Püha Peetruse väljak ja Vatikan on ka kergesti külastas kui Roomas. Soovitame vähemalt 3 päeva Roomas.

Veneetsia

Erinevalt kuskil mujal maailmas, Veneetsia (Venezia) on unikaalne vee kohale ehitatud linna keskel laguuni. Veneetsia on üks Itaalia kõige ilus ja romantiline linnad samuti üks populaarsemaid külastajatele Itaalias. Veneetsia südames on Piazza San Marco oma suurepärase kirik, Püha Markuse basiilika. Seal on palju muuseume, paleed ja kirikud külastada ja ekslemine mööda Veneetsia kanalitel ja eksida oma kitsaste tänavate labürindis on alati lummav. Veneetsia on Kirde Itaalias ja ajalooliselt oli sillaks Ida ja Lääne – selle arhitektuuri säilitab Bütsantsi tunne ole tegelikult leitud mujal Itaalias.

Firenze

Florence (Firenze) on üks Itaalia tähtsamaid renessanssarhitektuuri ja kunstikeskusi. Selle Duomo ja ristimiskabeli on suurepärased, kuid tulvil turiste, kui on nende suur Piazza. Florence on mitu head muuseumid paljude tuntud maale ja skulptuure, sealhulgas Michelangelo “Taavet” ja Botticelli “Veenuse sünd”. On ka Medici paleed ja aiad. Florence on Toscana piirkonnas ja on väravaks uurimaks Toscana väiksemates linnades ja maal.

Milan

Milan (Milano), üks Euroopa rikkamaid linnu, on tuntud stiilne kauplused, galeriid ja restoranides ning on kiirem elutempo kui enamik Itaalia linnu. Samuti on rikas kunsti ja kultuuripärandi. Selle gooti Duomo, koos oma kauni marmor fassaadi, on suurepärased. Da Vinci maali Püha õhtusöömaaeg on üks Milan paljudest vaatamisväärsustest ja La Scala on üks maailma kuulsamaid ooperiteatrid.

Napoli

Napoli (Napoli) on üks Itaalia kõige elavat linna. See asub rannikul lõuna Rooma ja on kõige tähtsam linn Lõuna-Itaalias. Napoli säilitab suure osa oma barokk iseloomu ja on lähtepunktiks reise Pompei, Herculaneum ja Amalfi Coast. See hoiab palju ajaloo- ja kunstipärandi aarded ja on kuulus oma pizza ja magustoidud!

Verona

Verona on tuntud lugu Romeo ja Julia ja tema Roman Arena suuruselt kolmas Itaalias ja koht top ooperifestivaliga. Verona on hea keskaja keskus, Roman jääb, huvitav lossi kompleks ja palju high-end shopping. See on neljas enim külastatud linn Itaalias ja väärt peatus Põhja Itaalia rongi reisi marsruuti.

Torino

Torino (Torino), Piemonte piirkonna loodeosas Itaalias, on suur kultuuri keskus koos suurepäraseid muuseume, elegantsete kaupluste, ja häid restorane. On ka mõned väga kena näiteid barokk arhitektuuri ja ajalooline lossid, kuulus kohvi majad, käsityöläispäivät töökojad ja tänavad kaetud mänge.

Bologna

Bologna on tuntud oma ilu, rikkuse, kööki ja vasakpoolsed poliitikas. Selle korter on tänavatel mänge, mistõttu on hea jalgsi linna iga ilmaga. See on üks Euroopa vanimaid ülikoole. kena keskaegse kesklinnas ja mitmed atraktiivsed väljakud, vooderdatud hoonete porticoes. Bologna on suurim linn Põhja-Itaalia Emilia-Romagna piirkonnas ja selle Piazza Maggiore on üks suurimaid ruudud Euroopas. Isegi seas itaallased, see peetakse kulinaarse riigi pealinna.

Genova

Genova (Genova), Liguuria loode rannikul Itaalia on Itaalia peamine sadamalinn. Genova on põnev kaasaegne akvaariumi, huvitav sadama piirkond ja ajalooline keskus ütles suurim keskaegne kvartalis Euroopas, rikkalikult kirikud, paleed ja muuseumid.

Perugia

Perugia, Kesk Itaalia Umbria piirkonna on väga kosmopoliitne linn ja koju kaks ülikoolid. See korraldab maailmakuulsate jazz festival suvel ja selle Ülikooli välismaalastele on suurepärane koht õppida itaalia keelt. See on müüriga ümbritsetud Mäe suurepärane vaade orgu ja on mitu olulist mälestised ja hea keskväljakul. Selle ajalugu ulatub tagasi üheksandal sajandil eKr.

Väiksemad linnad visiidile Itaalia

Kui olete näinud top vaatamisväärsusi Itaalia suurlinnades või eelistavad reisida väiksemates linnades, kus on vähem turiste, leiavad need soovitused vähem külastatud, kuid huvitav Itaalia linnades.

Reisimine rongiga Itaalia

Travel vahel suurlinnades on kõige parem teha rongiga nagu sõidu Itaalia linnades võib olla väga raske ja ulatusliku Itaalia raudtee süsteem on suhteliselt odav. Enamik linna keskused sobivad hästi kõndimise ja linnaosadega keskused on suletud autode loata. Itaalia suurlinnadest on üldiselt hea ühistranspordi ka.