Top 12 Čo robiť okolo Eiffelovej veže

Posted on

 Top 12 Čo robiť okolo Eiffelovej veže

-Li prvýkrát návštevníci Paríža majú zvyčajne Eiffelovku na ich zozname vedra. A návšteva tejto kultovej dominantou je dobre stojí za námahu, a to najmä, ak chcete úchvatný výhľad na mesto. Avšak potom, čo sa na veži vaša cesta je hotovo, je čas prísť na to, čo robiť ďalej. Táto oblasť je domovom pôvodných kaviarní, múzeí a parkov, ale to je tiež naloží s turistickej pasce. Vyhýbať sa dostať nasal do davu a miesto plot svoj vlastný itinerár. Piknik na Champ de Mars, žasol nad mestom je obrovské umelecké zbierky, a pri západe slnka plavba po rieke Seine bude zaokrúhliť svoj kedysi-in-a-celoživotné cestu.

1. Piknik na Champ de Mars

Veľmi málo návštevníkov využiť na prechádzku v parku, ktorý vedie od úpätia Eiffelovej veže na  Ecole Militaire . Tento 60-aker záhrada známa ako Champ de Mars je ľahko zrejmé z panoramatických palúb horného poschodia veže. Dôvody boli najprv vyvinuté v priebehu šestnásteho storočia a použijú na pestovanie zeleniny a viniča. Počas osemnásteho storočia, boli repurposed pre vojenský výcvik Napoleonovým najbližšom akadémie. Dnes môžete kick späť a vychutnať fantastický výhľad zatiaľ čo rozlohou von na uvoľnené piknik. Detské ihriská, rybníky, a majestátne kvetinových záhonov, aby na záhrade priestor zvlášť príjemné v priebehu jarných a letných mesiacoch.

2. Zoznámte sa s Trocadero záhrady

Len pár krokov od veže stojí grandiózny komplex známy ako Parížania ” La Trocadero .” Podobne ako v Champ de Mars, to vonkajší priestor sa skladá z dlhej záhradou s fontánami a trávniky ideálny pre relaxáciu na. Na záhrade je k dispozícii aj detské ihriská a predajcovia zmrzliny pre deti. Fontána komplex je zvlášť zaujímavé, ktorý sa skladá z dvanástich fontán, ktoré každý vrhajú vodného stĺpca 12 m vysoké, 10 vodné oblúky a 24 malé fontány.

3. Preštudujte si Palais de Chaillot

Posadený na Chaillot Hill v Trocadero sedí v Palais de Chaillot, ktorý sídli kultúrne inštitúcie Cité de l’Architecture, Národné Chaillot divadlo a niekoľko múzeí. Táto veľká promenáda s výhľadom na Eiffelovu vežu má pomerne zložitú históriu, ako Adolf Hitler predstavuje pre oficiálne fotky tu po obsadení Paríža v roku 1940 počas druhej svetovej vojny. Potom, v roku 1948 prijalo Valné zhromaždenie Organizácie Spojených národov sa tu zišli, aby oficiálne prijala Všeobecnú deklaráciu ľudských práv v reakcii na krutosti spáchané počas vojny. Dnes si môžete prezrieť zbierku modelov lodí a námorných inštitúcií na Námorné múzeum a objavovať všetko, čo definuje človeka a ľudskej bytosti v Múzeu človeka.

4. stratiť v Múzea moderného umenia

Moderného umenia fanúšikovia, máte šťastie-Paris ‘najlepších umeleckých múzeí súčasných sú len pár minút chôdze od Eiffelovej veže. Stráviť deň (alebo veľa) skúmanie trvalé a dočasné exponáty z diel z dvadsiateho storočia až po súčasnosť. Múzeum moderného umenia je Mestské múzeum, ktorý je považovaný za súčasť Palais de Tokyo komplexu umenia. Slávnostne otvorený v roku 1961, múzeum žije v objekte, ktorý bol pôvodne otvorený pre 1937 medzinárodného umenia a Technického výstavy. Ich veľkou zbierku umenia si môžete prezrieť zadarmo, čo je skvelý zastávka pre tých, ktorí návštevu Paríža na rozpočet.

5. Zúčastnite sa Art Show v Palais de Tokyo

Palais de Tokyo zdieľa terasu s jeho sestrou, Múzea moderného umenia, ktorý ponúka pohľad vtáčej perspektívy Eiffelovej veže a Martove poľa. Z terasy je samo o sebe je skvelé miesto pre prichytenie fotografií z niekoľkých pohľadov. Potom dovnútra Palais de Tokyo na prednom pohľade na oba parížskej a svetovej avantgardy. Bol prvýkrát otvorený v roku 2002, tento výstavný priestor vitríny zariadení špičkové a kurátorský výbery zostavované relácie a ponúka príjemné a moderné reštaurácii, ktorá je ideálna pre zhotovovanie niečo na jedenie.

6. Vezmite si relaxačný plavba po rieke Seine

Po prehliadke najznámejšieho veža The Globe je, nie je nič viac, než idylické plávajúce po Seine. Z lode, môžete byť svedkami mnohých vznešené dominánt mesta a chytiť krásny západ slnka, keď už sme pri tom. Cruise by katedrále Notre-Dame, Musée d’Orsay a Louvre. Bateaux-Mouches a bateaux Parisiens, ako sa lode kotviace v blízkosti Eiffelovej veže, Ponuka vyhliadkových riečnej plavby a romantické balíčky večere. Cesta s jedným oblečenie je skvelý koniec na pamätný deň, a to najmä ak vaše mesto pobyt krátky.

7. Odchod Napoleonova hrobka v hoteli des Invalides

Postavený kráľa Ľudovíta XIV v 17. storočí ako miesto k domu zranené vojnových veteránov ( Invalidovňa),  táto štruktúra nie je celkom hotel, ale skôr vojenská nemocnica a kráľovská zbrojnica. A to ľahko rozpoznateľné vďaka svojej bohatej Zlatý streche. Svedkami Napoleonova hrobku pod klenutý kostol ako súčasť celkovej vstupné do areálu. Kým vnútri, záujemcov o vojenskú históriu môžu navštíviť Musée de l’Armée. A pre klasické hudobné fanúšikov, celoročné koncerty zdobia vonkajšie pódium, takže k príjemnému výletu na letný večer.

8. Ďalšie informácie o módne histórie

on fascinujúce exponáty v Palais Galliera dokazuje francúzsky výraz ” la režim ” má ako umeleckej a historickej hodnoty. V galérii je rozsiahle zbierky oblečenie, kostýmov a ďalších módnych artefaktov sa rozosielajú v dočasných výstav po celý rok. Minulé prehliadky obsahovali hold francúzska speváčka a superstar Dalida , so zameraním na diela návrhárov ako Balenciaga a Jeanne Lanvin a zobrazenie spoločenského a umeleckého významu éra štýly odevu. Navyše paláca je príjemné záhradné obsahujúce početné sochy, kvetinové záhony, zelený trávnik a lavičky, je ideálne miesto pre odpočinok.

Poznámka: V múzeu sa uzavrie medzi veľkých výstav a je uzavretá výhradne z dôvodu rekonštrukcie až do konca roka 2019, preto sa pozrite na  internetové stránky pre aktualizácie.

9. Jesť francúzske pečivo na Rue Clery

Jedálenský a desiaty voľby okolo Eiffelovej veže nie sú príliš fantastické. V skutočnosti, väčšina stánkov s jedlom bývajú priemerné a predražený (podobná ako u iných svetových turisticky spotov). Z tohto dôvodu, môžete zamieriť do Rue Clery, veselú pouličné trh, ktorý je široko uznávaný foodies a gurmánov. Pozdĺž tejto pešej tepny, nájdete božských cukrárne, Zelenina, predavači syra, luxusné francúzskej čajovne, čokoláda a zmrzlina obchody a traiteurs (lahôdkarstva) predáva paletu francúzskych stánok s jedlom lahôdok. Veľa kúzelných kaviarní a reštaurácií tiež zdobí priestor, vrátane L’Eclair Paríži (koktejlový bar a neformálne jedáleň), a Tribeca, módne oblečenie, ideálny pre ľahké jedlo alebo vysoko kvalitnej kávy.

10. Servítky (alebo cvičenie) na l’Ile aux Cygnes

Tento umelo vytvorený ostrov, ktorý leží uprostred rieky Seiny obsahuje impozantné rad sôch na jeho 850 metrov dlhú dôvodov. Je to mimo vychodených cesty pre väčšinu turistov, ale je to skvelé miesto, kam ísť, aby sa vyhli davom a obdivovať na 22 metrov vysoká replika sochy Slobody. Kým tam, uistite sa, že snap záber Eiffelovej veže z jedinečného miesta ostrova alebo prekĺznuť v rýchlom tréningu na lezeckej stene. Alebo hlava tam v sobotu sledovať stály prísun parížskych novomanželia predstavujú pre ich prvých fotografiách je mužom a ženou.

11. Fish Okolo na Aquarium de Paris-Cinéaqua

Nachádza sa v záhradách Trocadero leží parížsku vlastné akvárium, domov pre ryby z celého sveta. To je skvelé miesto na návšteve, ak máte deti, ako animované relácie a semináre sa konajú každý deň. Akvárium obsahuje 2500 medúzy, 10.000 rýb, 750 koralové kolónie, a najväčší žralok nádrže vo Francúzsku (obsahujúcej 3.000.000 litrov vody). K dispozícii je tiež kŕmenie oblasti, kde si deti aj dospelí môžu kŕmiť ryby a nadväzovať s nimi zblízka.

12. Potom sa Bus Tour

Hop-on, hop-off autobusy fungovať po celom mesto Paríž sa zastávkami pri Eiffelovej veže. Teraz otvorený-trumfl jazdu, ktorá vám umožňuje flexibilne objavovať Paríž svojím vlastným tempom. Rezervujte si výlet, ktorý zahŕňa veže a ďalších 11 zastávok, alebo natiahnuť svoje dobrodružstvo s dvojdňové lístky, kde si môžete prísť a ísť vo svojom voľnom čase. Nahraté komentár a palubnej Wi-Fi, aby bolo jednoduché sledovať spolu, ako sa vrátiť dorazy ako Víťazného oblúka, Opéra de Paris a La Madeleine.