Top 12 rzeczy do zrobienia wokół wieży Eiffla

Posted on

 Top 12 rzeczy do zrobienia wokół wieży Eiffla

Goście po raz pierwszy do Paryża zwykle mają Wieża Eiffla na ich goni. A wizyta w tym charakterystycznym punktem orientacyjnym jest warte wysiłku, zwłaszcza jeśli chce się piękny widok na miasto. Jednak, gdy podróż w górę wieży jest zrobione, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, co robić dalej. Obszar ten jest domem autentyczne kawiarni, muzeów i parków, ale jest również ładowane z pułapek turystycznych. Uniknąć zasysane do tłumów i zamiast wykreślić swoją trasę. Piknik na Champ de Mars, dziwiąc się ogromnej kolekcji sztuki miejskiej, a także biorąc rejs przy zachodzie słońca nad Sekwaną będzie zaokrąglić podróż raz-w-życiu.

1. Piknik na Champ de Mars

Bardzo niewielu odwiedzających wykorzystać na spacer w parku, który prowadzi od podnóża wieży Eiffla do  Ecole Militaire . Ten ogród 60-hektarowej znany jako Champ de Mars jest łatwo zauważyć, z panoramicznym pokładów górnym poziomie wieży. Teren był opracowany w XVI wieku i służyły do uprawy warzyw i winorośli. W XVIII wieku, byli dostosowana do szkolenia wojskowego przez pobliskiej Akademii Napoleona. Dziś można usiąść i cieszyć się wspaniałe widoki podczas gdy nogi się zrelaksowany piknik. Place zabaw, stawy, i majestatyczne rabaty kwiatowe sprawiają, że przestrzeń ogrodu szczególnie przyjemne podczas wiosennych i letnich miesięcy.

2. Poznaj Ogrody Trocadero

Zaledwie kilka kroków od wieży stoi olbrzymi kompleks znany Paryżan jako „ La Trocadero ”. Podobnie jak w Champ de Mars, to przestrzeń zewnętrzna składa się z długiej ogrodzie, wraz z fontannami i trawniki idealne na relaks na. W ogrodzie znajduje się także place zabaw i sprzedawców lody dla dzieci. Kompleks fontanny szczególnie ciekawe, składający się z dwunastu fontann każdy rzucają słupa wody 12 m wysokości, 10 łuki wody i 24 małych fontanny.

3. Czytać Palais de Chaillot

Wznosi się na wzgórzu Chaillot w Trocadero siedzi de Chaillot Palais w którym mieści się do instytucji kulturalnych Cité de l’Architecture, Teatru Narodowego Chaillot i kilka muzeów. Ten duży Esplanade z widokiem na Wieżę Eiffla ma dość skomplikowaną historię, jak Adolf Hitler postawił na oficjalne zdjęcie tutaj Po zajęciu Paryża w 1940 roku, podczas II wojny światowej. Następnie, w 1948 roku, Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych zebrane tutaj, aby oficjalnie przyjąć Powszechna deklaracja praw człowieka w odpowiedzi na zbrodnie popełnione w czasie wojny. Dziś można czytać kolekcję modeli statków i instytucji morskich w Muzeum Marynarki Wojennej i odkryć wszystko, co definiuje człowieka i człowieka w Muzeum Człowieka.

4. zgubić się w Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Nowoczesne wentylatory sztuki, jesteś w najlepszych muzeów sztuki współczesnej Luck-Paryż to tylko kilka minut spacerem od Wieży Eiffla. Spędź dzień (lub wielu) zwiedzania wystawy stałe i czasowe na prace z XX wieku do dnia dzisiejszego. Muzeum Sztuki Nowoczesnej jest Muzeum Miejskie, które jest uważane za część Palais de Tokyo kompleksu sztuki. Otwarty w 1961 roku, życie muzeum w budynku, który pierwotnie został otwarty po 1937 Międzynarodowej Wystawie Sztuki i Technicznej. Ich ogromna kolekcja sztuki można obejrzeć za darmo, co czyni go idealnym przystankiem dla osób odwiedzających Paryż na budżet.

5. Uczestnictwo w Art show w Palais de Tokyo

Palais de Tokyo dzieli taras z jej siostrą, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, która oferuje widok z lotu ptaka na Wieży Eiffla i Pól Marsowych. Sam taras jest doskonałym miejscem na uszkodzenia zdjęcia z kilku punktów widzenia. Następnie przejdź wewnątrz Palais de Tokyo w doskonałej wygląd zarówno na paryskiej i światowej sztuki awangardowej. Pierwszy został otwarty w 2002 roku, to miejsce wystawa prezentuje instalacje najnowocześniejsze i kuratorką wystaw i posiada przyjemną, nowoczesną restaurację, idealne dla chwytając coś przekąsić.

6. wziąć relaksującą rejs po Sekwanie

Po wizycie globu najbardziej rozpoznawalną wieżę, nie ma nic bardziej idylliczne niż spływają Sekwany. Z łodzi można świadkami wielu wzniosłych zabytków miasta i złapać piękny zachód słońca podczas gdy jesteś na to. Rejs przez Notre Dame, Muzeum d’Orsay i Luwru. Bateaux-Mouches i Bateaux Parisiens-zarówno z łodzi zacumowanych w pobliżu Wieży Eiffla, zwiedzanie oferta rejsów rzecznych i romantyczne pakiety kolację. Podróż z obu strój robi wielkie zakończenie do pamiętnego dnia, zwłaszcza jeśli pobyt miasto jest krótki.

7. Wyjazd Grób Napoleona w Les Invalides

Zbudowany przez króla Ludwika XIV w 17 wieku jako miejsce do umieszczenia rannych weteranów wojennych ( Les Invalides),  struktura ta nie jest całkiem to hotel, a raczej szpital wojskowy i królewska zbrojownia. I jest łatwo rozpoznawalny dzięki swoim wyjątkowym złoty kopułą dachu. Świadkami grób Napoleona pod kopułą kościoła jako część ogólnego bilet wstępu do kompleksu. Podczas gdy w środku, zainteresowanych w historii wojskowości mogą odwiedzić Musée de l’Armée. A dla fanów muzyki klasycznej, koncerty cały rok łaski scenę na zewnątrz, dzięki czemu na przyjemny wypad na letni wieczór.

8. poznać historię mody

he fascynujące eksponaty w Palais Galliera dowodzi francuską frazę „ a la mode ” ma zarówno wartość artystyczną i historyczną. Galerii Bogate kolekcje odzieży, strojów i innych artefaktów mody są rozpowszechniane w wystawach czasowych w ciągu całego roku. Wcześniejsze pokazy obejmowały hołd francuska piosenkarka i superstar Dalida , koncentrując się na pracach takich projektantów, jak Balenciaga i Jeanne Lanvin oraz wyświetlanie znaczeniu społecznym i artystycznym style odzieży era. Dodatkowo, pałac za przyjemne zawierający garden-liczne rzeźby, kwietniki, zielony trawnik i ławki, stanowi idealne miejsce do wypoczynku.

Uwaga: W muzeum zamyka się pomiędzy głównymi wystaw i jest całkowicie zamknięty z powodu remontu dopiero pod koniec 2019 roku, więc należy sprawdzić  stronę internetową dla aktualizacji.

9. Jedz francuskie wypieki na Rue Cler

Posiłki i przekąski wyborów wokół wieży Eiffla nie są zbyt fantastyczne. W rzeczywistości, większość stoisk spożywczych bywają przeciętne i drogie (podobnie jak w innych turystycznych miejsc światowych). Z tego powodu, do głowy Rue Cler, wesoły Market Street, który jest powszechnie uznawany przez smakoszy i smakoszy. Wzdłuż tej arterii dla pieszych, znajdziesz boskich cukiernie, greengrocers, dostawców ser, luksusowe francuskie herbaciarnie, czekolady i gelato sklepów i traiteurs (delikatesy) zbycia wachlarz wynos francuskich przysmaków. Wiele urokliwych kawiarni i restauracji łaski również obszar, w tym L’Eclair Paryżu (cocktail bar i dorywczo jadłodajni) i Tribeca, modnym stroju, idealne na lekki posiłek lub wysokiej jakości kawy.

10. Hang out (lub poćwiczyć) na Île aux Cygnes

Ta sztucznie stworzona wyspa, która leży w środku Sekwany zawiera imponującą liczbę rzeźb na jego 850-metrowych podstawach. To na uboczu dla większości turystów, ale jest to idealne miejsce, aby uciec tłumów i podziwiać 22-metrową repliką Statua Wolności. Chociaż nie, upewnij się, że przystawki strzał z wieży Eiffla z unikalnego punktu widokowego na wyspie lub wkraść w szybkim treningu na ściance wspinaczkowej. Albo głowa tam w sobotę oglądać stały przepływ paryskich nowożeńcy pozować do ich pierwszych zdjęć jako mąż i żona.

11. Ryby Around w Aquarium de Paris-Cinéaqua

Położony w ogrodach Trocadero leży własne akwarium Paryża, do domu do ryb z całego świata. Jest to wspaniałe miejsce do odwiedzenia, jeśli masz dzieci, jak animowane pokazy i warsztaty odbywają codziennie. Akwarium zawiera 2500 meduzy 10000 ryb, 750 kolonii koralowych, i największego zbiornika rekina we Francji (zawierający 3.000.000 litrów wody). Istnieje również obszar karmienia, gdzie zarówno dzieci jak i dorośli mogą karmić ryby i współpracować z nimi z bliska.

12. Weź autobusu

Hop-on, hop-off autobusy obsługiwać całego miasta Paryża z przystankami na wieży Eiffla. Ciesz otwartego od góry jazdy, który pozwala na elastyczność odkryć Paryż w swoim własnym tempie. Zarezerwować wycieczkę, która zawiera wieżę i 11 innych przystanków, albo wyciągnę swoją przygodę z biletem dwudniowej gdzie można przyjść i odejść w swoim czasie wolnym. Nagraną komentarzem i Wi-Fi na pokładzie ułatwiają podążać jak rzucisz wg przystanków takich jak Łuk Triumfalny, Opéra de Paris i La Madeleine.