Top 12 Things to do Aplink Eifelio bokštas

Posted on

 Top 12 Things to do Aplink Eifelio bokštas

Pirmą kartą lankytojai Paryžiuje paprastai turi Eifelio bokštas ant jų kibirą sąrašą. Ir vizitas į šio legendinio orientyrą yra verta pastangų, ypač jei norite, puikus vaizdas į miestą. Tačiau, kai jūsų kelionė iki bokšto daroma, kad atėjo laikas išsiaiškinti, ką daryti toliau. Ši sritis yra namo autentiškų kavinių, muziejų ir parkų, bet jis taip pat pakrautas su turistų spąstus. Venkite čiulpti į minios ir vietoj sklypas savo maršrutą. Dviviečiai ant Champ de Mars, stebėdamasis per didelę miesto meno kolekcija, ir atsižvelgiant saulėlydžio kruizas ant Senos upės bus suapvalinti savo kartą-in-a-gyvenime kelionę.

1. Piknikas ant Champ de Mars

Labai mažai lankytojai pasinaudoti parke, kuris veda nuo Eifelio bokšto papėdėje prie pasivaikščioti  Ecole Militaire . Tai 60-akras sodo žinomas kaip Champ de Mars yra lengvai vertinama iš panoraminių deniuose bokšto viršutiniame lygyje. Pagrindai pirmą kartą buvo sukurta per XVI amžiuje ir apsėti daržovių ir vynuogių. Per XVIII amžiuje, jie buvo pakartotinai taikoma karinio mokymo Napoleono netoliese akademijoje. Šiandien galite ir mėgaukitės fantastiškais vaizdais, o ant už atsipalaidavęs iškylą. Žaidimų aikštelės, tvenkiniai, ir didinga gėlynai padaryti sodo erdvėje, ypač malonus per pavasario ir vasaros mėnesiais.

2. Naršyti Trocadero sodai

Vos už kelių žingsnių atstumu nuo bokšto stovi grandiozinio kompleksas žinomas paryžiečių kaip ” La Trocadero “. Panašus į Champ de Mars, tai lauko erdvę sudaro ilgą sode, pilnas su fontanais ir veja puikiai tinka atsipalaiduoti. Sodo taip pat yra vaikų žaidimo aikštelės ir ledų pardavėjai vaikams. Fontano kompleksas yra ypač įdomus, susidedantis iš dvylikos fontanų, kad kiekvienas Metimas vandens stulpo 12 metrų aukščio, 10 vandens arkos, ir 24 mažų fontanų.

3. Tyrė Palais de chaillot

Sėdi ant Chaillot kalvos Trocadero sėdi Palais de Chaillot kuriame yra įsikūrę kultūros institucijų Cité de l’architektūros, Nacionalinės Chaillot teatras ir keletą muziejų. Šis didelis Esplanade su vaizdu į Eifelio bokštą turi gana sudėtingą istoriją, kaip Adolfas Hitleris pozavo oficialaus nuotraukas čia po užimanti Paryžius 1940 Antrojo pasaulinio karo metu. Tada, 1948 metais, Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja susirinko čia oficialiai priimti Visuotinė žmogaus teisių deklaracija, reaguojant į žiaurumus karo metu. Šiandien galite žiūrinėti modelio laivų ir jūrų institucijų kolekciją Karinio jūrų laivyno muziejus ir atrasti viską, kas apibrėžia vyro ir žmones tuo Žmogaus muziejus.

4. pasiklysti Šiuolaikinio meno muziejus

Šiuolaikinio meno gerbėjai, jums pasisekė-Paryžius “Geriausias šiuolaikinio meno muziejų yra tik kelios minutės pėsčiomis nuo Eifelio bokšto. Praleiskite dieną (arba daug) tyrinėti nuolatines ir laikinas ekspozicijas kūriniams iš dvidešimtojo amžiaus iki šių dienų. Šiuolaikinės dailės muziejus yra savivaldybės muziejus tai laikoma dalis “Palais de Tokyo meno kompleksą. Atidarytas 1961 metais, muziejus gyvena pastate, kuris iš pradžių buvo atidarytas 1937 m Tarptautinio meno ir technikos parodoje. Jų didžioji kolekcija meno gali būti peržiūrėtas nemokamai, todėl tai puikus stotelė tiems apsilankymą Paryžiuje dėl biudžeto.

5. Dalyvauti meno šou “Palais de Tokyo

Palais de Tokyo dalijasi terasa su savo seserimi, Šiuolaikinio meno muziejus, kuris siūlo paukščio skrydžio vaizdas į Eifelio bokšto ir Eliziejaus laukų. Pati terasa daro puiki vieta fotografuoja nuotraukas iš kelių Vantage taškų. Tada eikite viduje Palais de Tokyo puikioje pažvelgti tiek Paryžiaus ir pasaulio avangardinio meno. Pirmiausia buvo atidarytas 2002 metais, ši paroda erdvėje demonstruoja pažangiausias įrenginius ir kuruojamų rodo ir pasigirti patogią, modernų restoraną, puikiai tinka greiferiniai užkąsti.

6. Imtis ramiam kruizas Senos upe

Po apsilankymo pasaulyje labiausiai atpažįstamą bokštą, ten nieko daugiau idiliškas nei plūduriuojančius žemyn Senos. Iš valties, galite liudytojas daugelis miesto didingomis orientyrų ir sugauti gražus saulėlydžio, o jūs į jį. Kruizinių Notre-Dame katedra, Musée d’Orsay ir Luvro. Bateaux-Mouches ir Bateaux Parisiens-tiek su valtimis švartuojami netoli Eifelio bokštas siūlymo ekskursijos upių kruizai ir romantišką vakarienę paketus. Kelionė su bet apranga daro didelį pabaigą į nepamirštamą dieną, ypač jei jūsų mieste buvimas yra trumpas.

7. Patikrinkite Iš Napoleono kapas “Hotel des Invalides

Pastatyta karaliaus Liudviko XIV 17 amžiuje kaip vieta, į namus sužeistuosius karo veteranų ( Les Invalides),  ši struktūra yra ne visai viešbutis, o karinėje ligoninėje ir karališkoji arsenalas. Ir tai lengvai atpažįstamas dėl savo dosniam aukso kupolo stogo. Liudytojo Napoleono kapą pagal kupolo formos bažnyčios, kaip dalį savo bendro bilietą į kompleksą. Nors viduje, kurie domisi karo istorijos gali aplankyti Musee de l’Armee. Ir klasikinės muzikos gerbėjų, ištisus metus koncertai papuoš lauko scenoje, todėl malonaus gegužinė vasaros vakarą.

8. Sužinokite apie mados istorija

jis įspūdingi eksponatai rūmuose GALLIERA įrodo Prancūzijos frazę ” a la režimą ” turi tiek meno ir istorinės vertės. Galerijoje savo gausių kolekcijų drabužių, kostiumų ir kitų mados artefaktų platinami laikinų šou ištisus metus. Pastarieji rodo įtraukti duoklė prancūzų dainininkė ir superžvaigždė Dalida , daugiausia dėmesio skiriant dizainerių kaip Balenciaga ir Jeanne Lanvin darbų ir socialinės bei meninės reikšmės eros drabužių stilių ekraną. Be to, rūmuose Malonu sodo turinčių daug skulptūros, gėlynai, žalia veja, ir suolai-daro ideali vieta atsipalaiduoti.

Pastaba: Muziejus užsidaro tarp didžiųjų parodų ir uždarytas visiškai renovaciją iki 2019 m pabaigoje, todėl patikrinkite  svetainę atnaujinimų.

9. Valgyk Prancūzijos Kepiniai Rue Cler

Vakarėliai ir snacking pasirinkimus aplink Eifelio bokšto nėra labai fantastiška. Iš tiesų, dauguma maisto stendai linkę būti vidutiniški ir brangių (panašus į kitų pasaulio mastu turistinių vietų). Dėl šios priežasties, galvos Rue Cler, linksmą Market Street, kad manimi plačiai pripažinta Gurmanams ir gurmanams. Kartu šios pėsčiųjų gatvės, rasite dieviškų konditerijos parduotuvės, pieninės, sūris pardavėjai, prabangūs prancūzų arbatinės, šokoladas ir GELATO parduotuvės ir traiteurs (delis) parduodant Prancūzijos Takeaway gėrybių arsenale. Daug žavių kavinių ir restoranų, taip pat papuoš erdvę, įskaitant L’Eclair Paryžiuje (kokteilių baras ir laisvalaikio Užkandinė) ir Tribeca, madinga apranga, puikiai tinkanti šviesos rupinių arba aukštos kokybės kava.

10. hang out (Arba treniruotės) nuo L’Ile aux Cygnes

Tai dirbtinai sukurta sala, slypi Senos upės viduryje yra įspūdingas skaičius statula jos 850 metrų ilgio priežasčių. Tai off sumuštas kelias daugeliui turistų, tačiau tai puiki vieta eiti pabėgti minios ir puikūs 22-metrų aukščio replika Laisvės statula. Nors, įsitikinkite, kad przystawkę Eifelio bokštas smūgiavo iš salos unikalios taško arba nukniaukti greitai treniruotę dėl laipiojimo sienos. Arba galva ten šeštadienį žiūrėti pastovus srautas Paryžiaus jaunavedžiams kelti savo pirmųjų nuotraukų kaip vyras ir žmona.

11. Žuvis aplink ne akvariumas de Paris-Cinéaqua

Įsikūręs Trocadero sodai slypi paties Paryžiaus “akvariumą, kuriame gyvena žuvų iš viso pasaulio. Tai puiki vieta apsilankyti, jei turite vaikų, kaip animaciniai šou ir seminarai vyksta kiekvieną dieną. Akvariumas yra 2500 medūzų, 10000 žuvis, 750 koralų kolonijų, o didžiausia ryklys bakas Prancūzijoje (kuriame 3.000.000 litrų vandens). Yra taip pat padavimas sritis, kur abu vaikai ir suaugusieji gali maitinti žuvis ir užsiimti su jais arti.

12. Imtis kelionė autobusu

Hop-on, hop-off autobusai veikti visame Paryžiaus miestą su sustojimais Eifelio bokšto. Mėgaukitės atviru viršumi važinėti, kuri leidžia jums lankstumo atrasti Paryžių savo tempu. Užsisakykite dienų kelionę, kuri apima bokštą ir 11 kitų stotelių, arba ištiesti savo nuotykius su dviejų dienų bilietą, jei galite atvykti ir išvykti savo laisvalaikį. Įrašytų komentarų ir laive “Wi-Fi”, kad būtų lengva sekti kartu kaip jūs sukite iki sustojimo kaip Arc de Triomphe, Operos de Paris “ir” La Madeleine.