Top 30 Things to do Paris, Prancūzija

Posted on

Pirmieji vizitai į Paryžių gali būti varginantis ir disorienting kaip jie kerintis. Tai dažnai sunku žinoti, kur pradėti: ką jūs turėtumėte būti pirmenybę savo pirmųjų dienų ekskursijų ir tyrinėti sostinėje? Tai tiesiog taip paprasta gauti išmok žavinga mažai akmenimis gatvelės ir seni koridoriai, arba jaustis priblokšti begalinis sąrašą miesto muziejų ir paminklų siūlomų savo vadove.

Dauguma miesto yra, žinoma, verta pamatyti ir tyrinėti. Bet  ypač  jei esate pirmą kartą lankytojas Prancūzijos sostinėje, yra keletas lankytinų vietų, kad jūs greičiausiai norite sutelkti dėmesį į kai jūs atvykstate.

Be tolesnio ceremonija, čia yra mūsų kirtikliai miesto 22 labiausiai įsimintinas vietų ir atrakcionų, išskirtos jų masinio populiarumo, istorinės svarbos, ir vien “Oho” faktorius. Ir taip, jūs atspėjote: Vienas iš jų yra didingas Notre-Dame katedra, virš nuotraukoje.

1. Aplankykite Luvro muziejus ir Senieji rūmai

Norėdami sužinoti Luvras viduje ir išorėje, jums gali tekti pusę visą gyvenimą. Vis dėlto, vienas turi pradėti kažkur. Iš plačiausia ir labiausiai įvairių pasaulio kolekciją iš anksto 20-ojo amžiaus tapybos, skulptūros, ir dekoratyvieji elementai svetainė, Luvras yra pasaulinė turizmo drawcard. Nepamirštant  Mona Liza  ir  Milo Venera , įsitikinkite, kad apsilankyti mažiau perkrautas sparnus, šildytis į Vermeer, Caravaggio, Rembrandto ir daugybė kitų darbų. Pati šimtmečių senumo rūmai yra testamentas turtinga istorija, apimanti nuo viduramžių laikotarpį iki dabar.

2. Žiūrėti Notre Dame katedra, gotikos Marvel

Ne pirmoji kelionė į Paryžių yra visiškai be vizito į šį gotikos stebuklas, pažintys su 12-ojo amžiaus. Vienas iš unikaliausių ir gražiausių katedrų Europoje, Dievo Motinos katedra dramos bokštai, smailės, tamsintas stiklas ir statulų yra garantuojama, kad imtis Jūsų kvėpavimas.

Liudytojo pirmų rankų vietoje, kad kažkada buvo viduramžių Paryžiuje širdies plakimas, ir kad paėmė daugiau nei 100 metų sunkaus darbo užbaigti. Laipiojimo Šiaurės bokštas pamatyti Paryžių iš kuprys Kvazimodo anketa Vantage yra būtinas, taip pat. Jūs greitai suprasite, kodėl Notre Dame yra vienas iš Paryžiaus populiariausių pramogų.

3. Eiti į Eifelio bokšto viršų

Daugiau nei bet kuris kitas orientyras, Eifelio bokštas atėjo atstovauti elegantišką ir šiuolaikišką Paris-bet tai buvo ne visada. Geležies bokštas, kuris buvo pastatytas 1889 Pasaulinės parodos Gustave Eiffel, buvo nepaprastai nepopuliari su paryžiečių, kai jis buvo pristatytas ir buvo beveik nugriauta.

Nuo to laiko pritraukė daugiau nei 220 mln lankytojus, ir būtų sunku įsivaizduoti Paryžių dabar be jo. Bokštas vainikuoja Paryžiaus naktinį dangų su savo švenčių šviesa ir žiburėlis audra kas valandą. Taip pat neseniai tvirtai įžengė į dvidešimt pirmojo amžiaus, modifikuojamos su saulės kolektorių ir stiklo grindimis stebėjimo platformų, į kai malonumas ir kiti galvos svaigimas. Klišė? Taip galbūt. Bet svarbu.

4. Žr Kvapą gniaužiantis impresionistų meno ne Musée d’Orsay

Vaikščioti per tiltą nuo Luvro iki Musee d’Orsay ir liudytojas tiesiogine ir perkeltine tiltą tarp klasikinės ir šiuolaikinės dailės. Būstas svarbiausia pasaulyje kolekcija impresionizmo ir post-impresionizmo tapybos, Musée d’Orsay lengvas, erdvus kambariai Whir jums per tris aukštus šiuolaikinių stebuklų, iš Degas ‘eteriniais šokėjų Monet vandens lelijos, visą kelią iki Gaugin anketa žaliuojantis džiunglėse. Svarbūs darbai Van Gogas, Delacroix, Manet ir kiti laukia jūsų, taip pat.

5. Pasivaikščiojimas po Sorbonos ir Lotynų kvartalas

Sorbonos universitete yra istorinis siela Lotynų kvartalas, kur aukštojo mokslo klestėjo šimtmečius. Įkurta 1257 už nedidelį grupės teologijos studentams, Sorbonos yra viena iš seniausių Europos universitetų. Ji surengė daugybę didžių mąstytojų, įskaitant filosofų Renė Dekartas, Jean-Paul Sartre, ir Simone de Beauvoir. Mėgaukitės gėrimas kavinėje terasoje priešais kolegijos Prieš tyrinėti likvidavimo mažai gatves Quartier Latin už ją.

6. Avekites Triumfo arkos ir Eliziejaus laukų

164 pėdų Triumfo arka užsakė imperatorius Napoleonas I daro būtent tai, ką ji buvo daryti: Sužadinkite vien karinę galią ir triumfą. Jis buvo pastatytas amžiaus, kai lyderiai pastatyta paminklų savo garbės ir sumažinta savo ego. Arch gražus skulptūros ir reljefai įamžinti Napoleono generolai ir karius. Aplankykite Arc de Triomphe pradėti ar vainikuos pėsčiomis žemyn vienodai grandiozinį Avenue des Champs-Elysées. Jūs negalite padėti, bet jaustis Grand sau.

7. Aplankykite Centre Pompidou ir Beaubourg kaimynystės

Paryžiečių apsvarstyti Centre Georges Pompidou būti kultūros impulsų nuo miesto. Šis modernus meno muziejus ir kultūros centras, įsikūręs kaimynystėje meiliai pramintas Beaubourg vietiniai, atidarytas 1977 pagerbti prezidentas Georges Pompidou.

Centro parašas skeleto dizainas, kuris asocijuojasi kaulus ir kraujagysles, yra arba mylima, arba išplūdo-ne-tarpininkų. Jei trenktas dizainas yra ne jūsų puodelio arbatos, nuolatinės kolekcijos Nacionalinėje Museum of Modern Art yra būtina ir ypatybės kūriniai Modigliani ir Matisse. Stogo vaizdas į miestą, taip pat tvarkingi.

8. Naršyti Sacre Coeur ir Montmartre

Su savo nepakartojamo balto kupolo, kad kai kurie lygina su meringue karūnavimo miestą, Sacre Coeursits aukščiausio taško iš Paris Montmartre Knoll, ar  Butte . Ši bazilika, kuri buvo pašventinta 1909 metais, yra geriausiai žinomas už savo ryškus aukso mozaikos interjero ir jo dramos terasa, iš kurios galite tikėtis radikalių vaizdais Paryžiuje giedrą dieną.

Paimkite funikulierius su bilieto metro ir sustoti ne Sacré Coeur prieš tyrinėti apvija, kaimo-kaip gatvėse Monmartro. Ir po expending visą savo energiją laipiojimo Montmartre anketa didžiulis kalvų ir laiptais, apsvarstyti praleisti vakarą ne tradiciniu Paryžiaus kabareto pavyzdžiui, legendinis Mulen Ružas arba ultra liaudiškas Au Lapin Agile.

9. laiveliu Ekskursija po Senos upės

Matydamas kai gražiausių Paryžiaus svetainių Prześliznąć kaip jūs dreifu žemyn Senos upe yra įsimintinas ir labai svarbu patirtis. Tokios kompanijos kaip bateaux-Mouches ir bateaux Parisiens pasiūlyti vieną valandą ekskursijos Senos ištisus metus už maždaug 10 eurų. Jūs galite šokinėti ant netoli Notre Dame ar į Eifelio bokštą. Eiti naktį mėgautis Kibirkščiuojantis žaidimą šviesos ant vandens, ir suknelė šiltai vėją nuo išjungtas Senos gali būti vėsus. Taip pat galite imtis ekskursijos kai Paryžiaus kanalai ir vandenų keliai, kurie leis jums matyti pusiau paslėpta pusė šviesos mieste.

10. pasivaikščioti Père Lachaise kapinėse

Paryžius skaičiuoja per jos sienų daugelis pasaulyje labiausiai poetinių kapinių, bet Pere-Lachaise juos visus outdoes. Nesuskaičiuojama žinomų skaičiai yra palaidotas čia: populiariausias yra  durys  vokalistas Jimas Morrisonas, kurio kapas yra išlaikoma pastovi vigilija gerbėjų. Prancūzijos dramaturgas Moljeras, Oskaras Vaildas, Edith Piaf, ir Richard Wright yra keletas kitų. Saulėtą dieną, laipioti į kapines viršūnių susitikimo ir žiūri ant prašmatniai sukurta kriptos gali būti stebėtinai linksmas.

11. grožėtis Skulptūros kamb Musée Rodin

Turo puikus skulptoriaus studijoje romantiška nustatymą Musée Rodin, visiškai renovuotas ir vėl atidaryta lankytojams lapkričio 2015 Įkurtas 18-ojo amžiaus dvare, muziejus gyvena daugiau nei 6000 kūrinių Rodin, įskaitant “Mąstytojas ir  “ Kiss “.  Taip pat yra 15 skulptūrų nuolatinės kolekcijos iš Prancūzijos skulptorius Camille Claudel, kitas meistras.

Apžiūrėję skulptūras, įsitikinkite, kad praleisti šiek tiek laiko žavisi didelę kolekciją brėžinius ir aktoriai formų ekrane. Sodrus pagrindo gyvena rožių sodas, kavinė ir fontanais. Daugiau iconic skulptūros iš Rodin lengvatiniu sodai, įskaitant “Orfėjas” ir bronzos tyrimų už “Kalė mieszczańskie”.

12. Žr Pasaulio klasės Šiuolaikinio meno tuo Foundation “Louis Vuitton”

Šis apsvaiginimo naują pamatas suprojektuotas Frank Gehry siūlo pasaulinio lygio šiuolaikinio meno parodas ir vieną iš unikaliausių papildymus Paryžiaus panorama per pastaruosius metus. Kolekcijoje namai darbas priklauso Bernard Arnault, pirmininkas ir generalinis direktorius LVMH. Pamatysite viską nuo gigantiškų Gerhardas Richteris paveikslų interaktyviomis instaliacijomis danų menininko Olafur Eliasson. Po to, turi iškylą ar tuo klesti parko ir miško žinomas kaip Bois de Boulogne pasivaikščioti.

13. Parduotuvė (arba Langų parduotuvė) Rue du Faubourg Saint-Honoré

Jei norite pirkti kaip Paryžiaus didelio volelio arba bent jau apsimesti galvą Rue du Faubourg Saint-Honoré ir aplinkinių rajone. Prisijungimas prie 1 ir 8-oji arrondissements (rajonus) , gatvės išklotas iš didžiausių vardų mados ir prabangos, nuo senosios mokyklos couture etikečių kaip Goyard Hermes, Gucci ir Prada, taip pat šiuolaikinių, geidžiamiausių namų ir dizainerių (APOSTROPHE birželis Ashida). Jūs taip pat galite rasti užsakymą kvepalai, high-end papuošalai, nuostabus pyragus ir netgi senojo pasaulio, bauda bagažą. Tai nenuostabu, jis įtrauktas į mūsų vadovas iš geriausių prekybos rajonų Prancūzijos sostinėje.

14. Rasti Vintage lobis bent Markės aux Puces de Clignancourt / St Ouen

Tai lengva gauti užvaldo šiuo klesti Paryžiaus blusų turgus. Galų gale, 150-metų Puces – pažodžiui, “blusos” – tai vienas didžiausių pasaulyje. Bet su dėmesio ir atkaklumo tiek, galite rasti lobį per gardų labirinte, nepriklausomai nuo to, jei jūs medžioklės antikvariniai sidabro stalo įrankiai ar derliaus Chanel couture. Rinkos įsikūręs šiaurės Paryžiuje, kur 18 arrondissement atitinka šv Ouen priemiestyje krašto.

Paprasčiausias būdas ten patekti?  Paimkite metro linija nuo 4 iki “Porte de Clignancourt” ir sekite ženklus į rinką. Taip pat galite imtis liniją 13 Porte de St Ouen stoties (ir prie “Puces”, kad ruožas į priemiestyje pusėje).

15. vaikščioti per Marais rajone

Jei yra geresnis Prancūzų kaimynystės pasivaikščioti, ekskursijos, apsipirkimas, skonio ir žmonės-žiūri visi į vieną ryte arba po pietų, mes ne radau. Marais, kuri apima 3 ir 4 arrondissements, turi turtingą istoriją Paryžiuje: Tai namų istorinio miesto žydų kvartalas ( pletzl ), ir taip pat tarnauja kaip miesto energingas LGBT bendruomenei širdies plakimas.

Per visada triukšmingo, taip pat rasite nuostabiu  Viešbutis  Particuliers  (Senosios mokyklos dvarų), daug viduramžių svetaines ir orientyrus, iš high-end ir dizaineris parduotuvių gausa, ir daugelis geriausių miesto muziejų, įskaitant Musée Picasso.

16. Relax & Pasivaikščiokite ne Liuksemburgo sodai

Net jei jūs žinote, labai mažai apie Prancūzijos sostinę, jums gali turėti psichikos įvaizdį paryžiečių atsipalaiduoti vejos kėdės ant terasos atsiveria puošnus, manicured veja ir tvenkinių. Tai Portretų vaizdas, kurį gali žaisti sau apsilankę Liuksemburgo sodai, Italijos ir Prancūzijos stiliaus prieglobstį, kad kažkada buvo stomping pagrindo karalienės Marie da Medici.

Nors tai mėgstamiausia vieta atsipalaiduoti su iškylą, Renesanso laikų formalios sodai yra populiarus tarp bėgikų ir vaikštynės, ir vaikams, kurie lenktynės savo burlaiviai už į Senat. Taip pat įsitikinkite, kad pasigrožėti skulptūromis Kolekcija: kai kurie iš mūsų pasirinkimą įtraukti didingas raižyti atvaizdus skirtingų Queens ir kitų karališkųjų moterų Prancūzijoje per visą istoriją.

17. pamatyti didžiausią visuomenės Kolekcija Picasso darbas

Uždarius beveik penkerius metus, Musée Picasso Paryžiuje vėl atidaryta 2014 metų pabaigos, švieži išjungti brangiau renovaciją. Dabar, tai pasaulinio lygio muziejus apima daugiau kaip 50000 kvadratinių pėdų ir namų tūkstančius darbų nepakartojamas Ispanijos menininko. Pagrindinis pastatas, 17-ojo amžiaus dvaras Marais (žr # 15), funkcijos baldus suprojektuotas legendinis Diego Giacometti.

Būsto šedevrai taip pat kūriniai iš mažiau žinomų laikotarpių Picasso darbų, muziejuje taip pat siūlo laikinus eksponatų atskleis menininkų darbus, tokius kaip Giacometti. Tai turi pamatyti visiems, kurie domisi į 20-ojo amžiaus meno istorijoje.

18. Valgykite kai kurių žinomų Paryžiaus Ice Cream

Pasislėpęs nuo Ile Saint-Louis, rasite beveik 100 skonio ledais garsaus Berthillon . Priklausomai nuo sezono, galite pabandyti viską iš žemuogių į persikų, lazdynų riešutų, pistacijų ir baltąjį šokoladą. Parduotuvėje yra idiliškas nustatymas-glūdintis mažoje saloje į Seine, priešais Notre-Dame katedra-daro jį turi-aplankyti. Galite pasivaikščioti gatvėmis, liniuotas su 17-ojo amžiaus dvarų, o jūs mėgautis savo kūgis.

19. Patenkinti Gamtos Įvairenybės at Deyrolle

Ieškau daug senamadiškas ir keista tiek? Deyrolle yra senas Paryžiaus Boutique (veikia nuo 1831 m), kurios ypač specializuojasi taxidermied gyvūnų (nė vienas iš jų neseniai, nors potencialiai džiuginantys vieta tiems, susijęs su gyvūnų teisių).

Įsikūręs 7 arrondissement, tai tikra kabinetas įdomybes namų natūralaus dydžio tigrai, lokiai, paukščiai, ir daugiau, taip pat daugybę stalčių alsuoja visais įmanomais drugelis, klaida, ar vabzdžių galite įsivaizduoti. Daugelis Boutique anketa dalykų buvo naudojamas Botanikos entomologijos ir zoologijos tyrimas. Tai tikrai vienas iš keisčiausių parduotuvių Paris– ir verta aplankyti, jei galite tvarkyti iškamšų gamybos.

20. Parduotuvė Prancūzijos maisto produktų rinkos

Prancūzijos imtis savo maistą labai rimtai ir nėra geresnio būdo patirtis rodo, kad iš pirmų rankų nei aplankyti vieną iš miesto daug atviru dangumi maisto rinkose . Šios rinkos paprastai vyksta kelis kartus per savaitę, ir ten vienas beveik kiekvienas kaimynystėje. Net jei jūs apsistojate viešbutyje, galite apžvelgti ant šviežių vaisių, sūrio, dešrų ir kitų užkandžių tobulas imtis į iškylą palei Senos.

Taip pat žr mūsų mouthwatering vadovas Markės Kaulo ALIGRE, mėgstama ūkininko rinkoje tarp vietinių gyventojų mieste.

21. Get Lost viduje senojo pasaulio Prancūzijos universalinė parduotuvė

Be to, kad šeimininkus visų daiktų virtuvės ir kulinarijos, paryžiečiai, taip pat ekspertų pirkėjai. Tai liudija jų gairiname, elegantiškas universalinės parduotuvės.

Šie kelių aukštų Behemoths – daug pastatyta per elegantiška ruožtu-of-the-XX-ojo amžiaus laikotarpio žinomas kaip “Belle Epoque” – akcijų viską iš vyno Haute couture aparatūros ir namų reikmenys. Tarp mūsų pasirinkimą: bhv, Le Marais, Galeries Lafayette , ir Le Bon Marché , pirmą istorijoje modernus universalinėje parduotuvėje.

22. Amble Aplink Lotynų kvartalas

Nieko visai, sako Paryžius tarsi dieną pasivaikščioti per Lotynų kvartalą, vienas iš miesto labiausiai aukštų ir mylimas rajonuose. Pradėti naršyti knygų mylimo anglų knygyno Šekspyro and Company, prieš antraštę perkelti į Sorbonos universiteto aikštėje turėti kavos. Tada patikrinkite viduramžių lobius tuo Musée Cluny, naršyti retų knygų ir antikvarinių šalia Jardin du Luxembourg, ir vėjas per siauras gatvelių atsilieka Panteonas į Place de la Contrescarpe.

Arba tiesiog vaikščioti ir atlikti bet kokius jūsų pačių atradimų numeris: ryto šviesa pataikyti pastatų viršūnės; iš skonio šviežios duonos, pyragų ir vaisiai į rinką orientuotas Rue Mouffetard arba vieta Monge džiaugsmas … galimybės yra beveik neribotos.

23. Naršyti Canal St Martin & Jo Hip parduotuvių, restoranų

Kiekvienas, kuris nori suprasti šiuolaikinį Paryžių turėtų praleisti šiek tiek laiko pasivaikščioti iki ir aplink Canal St Martin, vieną iš miesto labiausiai energingas ir novatoriškų srityse. Pėsčiomis iki vienos iš grakščių, Metallic žaliųjų tiltų centro žiūrėti valtys plaukti žemyn kanalą (ir ateiti per sudėtingų užraktų sistemose).

Mėgaukitės vyno taure ir keletą nedidelių plokšteles vyno bare, arba Nosh apie eklektišką virtuvės vienoje zonos daugybė, visiškai klubo naujų restoranų. Naršyti parduotuvių ir meno knygynus naujausią stiliaus ir dizaino. Jūs netgi galite turėti iškylą teisę pagal water– mėgstamą vietos pramoga.

24. pamatyti kai Monet gražiausių dirbti šiame nedidelis muziejus

Daug lankytojų į Paryžių visiškai pamiršti mažą kolekciją vakarinėje pabaigoje Tuileries sodus, kad uostų vienas iš impresionistų meistras Claude Monet labiausiai dech meno kūrinių. Bet jie neturėtų.

Apsilankykite Orangerie muziejų ir liudytojas platus, poetinį grožį Nympheas , iš freskomis, kad pasinerti jus į Monet skiriamojo pasaulio spalvos, šviesos ir vandeningas peizažų seriją. Jo rožės yra pasaulio taikos simbolis, dažytos po pirmojo pasaulinio karo pabaigos kaip vilties ir susitaikymo gestas.

Be to, Monet maišymo šedevras, Orangerie muziejų taip pat rengia Jean Walter – Paul Guillaume kolekciją, su nepaprastu darbų nuo Sezanas, Renoir, Picasso, Sisley, Matisse ir Modigliani mėgsta. Po to, kai mačiau Orsay ir Pompidou centro kolekcijas, po pietų čia siūlo kitą meninės inspiration– ir švietimo dozę.

25. Paimkite dienų kelionė į Versalio

Versalis ir jos pasaulyje garsaus rūmai ir sodai yra greitas vienos valandos kelionė už miesto ribų, todėl tai svarbu ir lengvai dienų kelionę iš Paryžiaus.

Tai 17-ojo amžiaus rūmuose turėjo Kuklus pradžia, kaip medžioklės namelį Prieš įjungdami į prabangus rūmų pagal Liudviko XIV, taip pat žinomas kaip “Sun King”. Šiandien pasivaikščioti per plačius formalių sodai ir apsilankymą neįtikėtiną Hall of Mirrors yra patirtis jums nebus tikėtina pamiršti. Taip pat įsitikinkite, kad pasiliekame šiek tiek laiko tyliau, mažiau žinomų pastatų ir sodų, įskaitant Petit Trianon ir Karalienės Hamletas, kur Marija Antuanetė pasitraukė iš teismo gyvenimo sunkumų ir net tariamo kartais būti nuolankus vištelės arba melžėja.

26. Eiti Požeminis į katakombas

Ji neturi būti Helovinas jums kruopščiai mėgautis Creepy patirties vyksta kas po žeme pamatyti Paryžiaus katakombos. Yra daugybė mylių tunelių kasti kelią žemiau gatvės lygio, tačiau tik maža dalis iš jų gali (teisiškai) bus aplankyti.

Čia, po perkant bilietą ir mažėjančia tvarka ilgą spiraliniai laiptai, jums bus pasinerti į keistą pasaulį mirties. Milijonai žmonių kaulų ir kaukolių tvarkingai sukrauti (iš smalsus, labai prancūzų mados) kartu su pathways– sielų, kurie buvo perkeltas iš perpildytos kapinių į 18 ir 19 amžių. Kai rasite tai atrakcija neabejotinai atšaldymas, o kiti patiks jį kaip archeologinio ir socialinės smalsumo. Bet kokiu atveju, tai verta porą valandų.

27. Valgykite kai skanus Batonai & pyragaičiai

Kelionė į Prancūzijos sostinę būtų nepilna be Pakrovimas į keletą šiltas, kviesdamas kepyklos ir patisseries (konditerijos parduotuvės) paragauti savo viliojanti kūriniai. Iš visų-sviesto raguoliai ir skausmas au Chocolat , kad pasigirti idealią pusiausvyrą tarp trukdžiais ir minkštumo, kad traški, nepriekaištingai keptomis batonai, kreminės citrinų mini pyragaičiai ir pūkuotas eclairs, ten visa gurmanų pasaulį atrasti ten.

Tačiau jums neturėtų būti įbauginti. Nors stulbinantis, šie produktai yra neatskiriama kasdieninio gyvenimo Paryžiuje.

28. Aplankyti Senasis Paryžius Operahouse ir pamatyti baleto Yra

pakankamai klaidinančiai, Palais Garnier operos tikrųjų nėra priimančiosios operos spektakliai šiuos days– Štai naujesnės Opera Bastille darbas. Bet tai istorinė vietovė, dabar gyvena Prancūzijos nacionalinio baleto, yra puikus vieta apsilankyti, viduje ir išorėje.

Jo prabangus, elegantiškas dizainas gali būti žavisi iš tolo žemyn vienodai Regal Avenue de l’Opéra– Portretų akyse verta ieško. Viduje didinga laiptai į įėjimo ir pagrindinio teatro, vainikavo judančio lubų tapyba iš prancūzų dailininko Marc Chagall, tiesiog didingas.

29. Mėgaukitės grynu oru tuo Bois de Boulogne

Kartais šiek tiek kvėpavimo kambarys nuo streso ir miesto triukšmo yra tvarka. Kai esate ne už visą dieną kelionė, bet ne tai šiek tiek žalia ir grynu oru, per galvą Bois de Boulogne– ir milžinišką miškingoje parke raižyti iš seno miško.

Didžiulės žalios vejos, medžių pamušalu pėsčiųjų takai, tvenkiniai gyvenamos ančių ir laukinių paukščių, po atviru dangumi teatras, lėlių šou vaikams ir net senamadiškas horceracing takelis (hipodromas) laukia čia. Pack iškylą, įdėti į savo vaikščiojimo batai, pareikšti fotoaparatą ir mėgautis dieną nuo city– dešinėje jos labai krašto.

30. tostas Kaip prancūzų vietiniame Wine Bar

Kaip galima tikėtis, Paryžius pasigirti puikia skaičių puikių barų. Eiti mėgautis paprastą stiklą ar du bent vieną iš šių ramus barų, kur taip pat gali Tuck į kvapnios kreminės Prancūzijos sūrių ar pikantiško dešrų plokštės. Kai kurie iš tų, kurie padarė mūsų sąrašą iš geriausių taip pat specializuojasi mažų plokščių, kad tilptų Gurmanams apibrėžimą.

Ar paragavęs lengvas, gaivus Beaujolais Nouveau derliaus sezono ar bando vis sudėtingesni, “sudėtingas” raudonos ir baltymus iš Burgundijos ar Bordo, ten kažkas kiekvienam bent šių barų. Galų gale, Prancūzijoje, vyno nėra Snobby affair– tai kažkas, ką dauguma žmonių naudojasi.