Top 5 מקומות לבקר בדרום איטליה

Posted on

חוף אמאלפי, יעד נופש פופולרי בדרום איטליה

 Top 5 מקומות לבקר בדרום איטליה

חוף אמאלפי הנופי של דרום איטליה הוא יעד חופשה עליון, במיוחד בקיץ. צוקי לעלות באופן דרמטי מעל הים וכפרים ציוריים להיאחז הצוקים, מה שהופך בזכות הנוף המרהיב.

אחת העיירות בחוף אמלפי הפופולריות ביותר הוא פוזיטאנו, נראה בסרט הכשרון של מר ריפלי . עוד עיירת הנופש הטוב ביותר לבקר הוא אמלפי. ברגע אחד של ארבע הרפובליקות הימיות העצמה זה עכשיו הוא עיר מקסימה עם ארכיטקטורת ימי ביניים מעניינת.

בעוד הצר, כביש החוף הסוער מציע נוף טוב זה גם יכול להיות מאוד צפוף, במיוחד בעונת שיא. מעבורות להתחבר כמה הכפרים יכולות להיות דרך נוחה יותר כדי לנסוע. לנוסעים בתחבורה ציבורית עלול למצוא את זה יותר נוח להישאר בעיר סורנטו, בצד השני של חצי האי.

שימוש בחצי האי אמלפי כבסיס, יש מקומות טובים בכמה לבקר טיולי יום, כולל האתר הארכיאולוגי של פומפיי באי קאפרי. אתה יכול לראות את כל אלה במפה חוף אמאלפי שלנו.

מאטרה, סאסי מערת בתי העיר ימי ביניים

מאטרה הוא אחד המקומות האהובים עליי באיטליה הוא במחוז סאסי המרתק, נקיק עם מערות מגורים עתיקים וכנסיות ועל העיר המודרנית מעל סאסי, מהמאה ה -13. מחוז סאסי הוא אתר מורשת עולמית של אונסק”ו. בכמה סרטים שצולמו ב מאטרה, כולל של מל גיבסון הפסיון של ישו .

מבט ראשוני טוב על סאסי הוא מ- למצפה ליד פיאצה ויטוריו ונטו או פיאצה Sedile. משם, אתה יכול ללכת במורד המדרג כדי לחקור את הסמטאות המתפתלות של סאסי ולבקר אחד או שניים של הכנסיות הרפוסטריאניות, חלקם עם פרסקאות של ימי הביניים. מלונות מערה מציעים לינה ייחודית סאסי.

מאטרה הוא באזור בזיליקטה, כף הרגל של מגף ואחד האזורים בקרו לפחות של איטליה. אם יש לך מכונית, זה אזור מעניין לחקור. מאטרה ניתן להגיע באוטובוס ממרבית הערים הגדולות בזיליקטה או שכנות פוליה או ברכבת בארי. לפרטים נוספים על מה לראות ולעשות, לראות מדריך הטיולים מאטרה שלנו

נאפולי, העיר של למעלה הדרום לאיטליה לבקר

נאפולי היא עיר דרום הגדולה באיטליה ויש לו שפע של אתרים מעניינים. נאפולי מפורסמת כמקום הולדתו של פיצה היא עיר נהדרת לאכילת ים טרי. העיר גם מהווה בסיס טוב לטיולי יום מפרץ נאפולי.

התחל עם הליכה סביב המרכז ההיסטורי נאפולי, על שטח של רחובות צרים מלאים דברים מעניינים לראות ולעשות. נאפולי ידועה הקלעים המולד מפואר שלה וסדנאות אומן שיוצרים צלמיות טרה קוטה עבור nativities. אתה תמצא הרבה מהם ברחוב ויה סן גרגוריו ארמנו.

The National לארכיאולוגית המוזיאון של נאפולי יש את אחד האוספים הטובים בעולם של חפץ יווני ורומי, רבים המגיעים החפירות הסמוכות פומפיי הרקולנאום. ישנם מספר מוזיאונים אחרים בנאפולי בהחלט שווה ביקור. הקפד לבקר בארמון המלכותי, או Palazzo Reale ולראות את שתי טירות, קסטל ךל’אובו ו קסטל נובו, מדי.

אלברובלו וחצי האי סלנטו פוליה, העקב של המגף

הטרולי הייחודי של פוליה הם אחד המראות החריגים ביותר של דרום איטליה. טרולי מרוכז סביב אלברובלו ואת האזור הטרולי של העיר הוקצה אתר המורשת העולמית של אונסק”ו.

דרום של אלברובלו בחצי האי סלנטו מציעה חופים נקיים, עיירות חוף מקסימה כמו גליפולי אוטרנטו, והעיר הבארוק של לצ’ה. בדקו את פוליה המפה ומדריך עבור סקירה.

פוליה מציע כמה אפשרויות מעניינות עבור לינה. בסביבות אלברובלו, טרולי כמה שופץ והפך מלונות או דירות נופש, בעוד שברחבי האזור שבו אתה יכול להישאר Masseria, בית אחוזה משוחזר כי כבר הפך נוחים, ולפעמים אפילו יוקרתיים, מגורים. ראה מלונות טרולי ו Masseria לינה לקבלת הצעות.

מקדשים יווניים והבארוק הערים בדרום מזרח סיציליה

סיציליה, האי הגדול ביותר בים התיכון, יש אתרים, חופים רבים, ועיירות לחקור לכן מומלץ לבחור חלק אחד של האי. יש מזרח סיציליה מגוון טוב של מקומות מעניינים לבקר. אזור זה הינו נגיש בקלות באמצעות לקיחת מעבורת המכוניות או עף לתוך שדה התעופה קטניה.

העמק של אגריג’נטו של הגן הארכאולוגי המקדש הוא קבוצה של מקדשים יווניים מהמאה ה -5 – לפנה”ס במאות ה -4 זה אתר המורשת העולמית של אונסק”ו. בתי מוזיאון קטנים מוצאים מהפרק. המרכז ההסטורי הקטן של אגריג’נטו הוא גם שווה ביקור.

הערים הבארוק של ואל די נווט, גם אתר המורשת העולמית של אונסק”ו, נבנו מחדש בסגנון הבארוק הסיציליאני בעקבות רעידת אדמה בשנת 1693. האהוב עליי היא רגוזה איבלה, עיר עתיקה קסומה למרגלות רגוזה, העיר החדשה. מודיקה ו שיקלי הן שתי ערים קטנות יותר, כי הם גם חלק של ואל די נוטו.

נוסדה בשנת 733 לפני הספירה, יש סירקיוז מספר אתרים ארכיאולוגיים מעניינים ובהם תיאטרון יווני, אמפיתיאטרון רומי, טירה עתיקה, מערות קבורה, ואת רחוב של קברים עם קברים הביזנטית. העיר המודרנית תוססת מעניין גם הוא מקום טוב לאכול פירות ים טריים. יש חורבות הסמוכה אורטיגיה איילנד גם ומרכז היסטורי קטן.