Top 5 näpunäited nautimine Pariisi Musee d’Orsay

Posted on

 Top 5 näpunäited nautimine Pariisi Musee d'Orsay

Musee d’Orsay on käed ette, üks maailma rikkamaid ja kõige põnevam muuseumid. Selle püsikollektsioon majad lugematuid suur teoseid meistrid varauusaegsetes ja impressionistlik kunst, sealhulgas Matisse, Monet, Degas, Van Gogh ja Rodin. Muuseumis kureerib mitmete oluliste ajutiste näituste aastaringselt, samuti hosting ei-to-be-vastamata üritusi. Kõik need põhjused moodustavad miks see muuseum regulaarselt nimekirja eesotsas Pariisi kõige huvitavamad vaatamisväärsused.

Aga nagu iga tipptasemel kogumise,  Orsay saab valdav külastada. Kasutage neid strateegiaid, et muuta oma visiidi rikastav ja lõbus kui võimalik. Klõpsake läbi, et näha kõiki meie nõuandeid.

Orsay Visitor Vihje # 1: keskenduda ühele või kaks tiiba

Kuigi Musee d’Orsay on tilluke võrreldes Louvre, püsikollektsiooni kestab neli korrust ja mitmed olulised perioodid. Suuna oma külastuse! Mõistmaks, kuidas kogumine on sätestatud, tutvuda mõne võtme kunstnikud majutusasutuse Orsay ja seejärel on kavas kulutada rohkem aega valitud perioodi või määrata kunstnike. Sa garanteeritud tulema eemal oma visiidi tunne, kui sa tõesti “tekkinud” osa works– ja saate ka vältida sensoorne ülekoormus.

Orsay Vihje # 2: vältida rahvahulgaga

Mõne 2 miljonit külastajat aastas , olgem ausad: Orsay on  alati  saab olema suhteliselt rahvarohke. Aga kui sa oled ettevaatlik valida aega hästi, saate palju suurema tõenäosusega põhjalikult nautida oma visiidi ja suutma kulutada rohkem aega kaalub oma lemmik teosed. Muuseum on üldiselt vähemalt rahvarohke:

  • Ajal Pariisi madalhooajal (novembrist märtsini)
  • 9:30 keskpäevani (koos väikest langust lõuna ajal)
  • Õhtul (neljapäeviti ainult)
  • Tööpäeviti

Orsay Vihje # 3: Võta õige Line

On eraldi kanded üksikisikute, rühmade ja liikmete või spetsialistid väljaspool muuseumi. Vältida aja raiskamist, hakates õiges joon.

  • Üksikkülastajatele ilma piletid:  Seine jõe äärde, sissepääs 
  • Liikmed, külastajatele pileteid või läbib või prioriteetse kanne:  Rue de Lille pool, sissepääs  C
  • Täiskasvanute rühmad:  Seine jõe äärde, sissepääs  B
  • Kooli rühmad:  Rue de Lille pool, sissepääs  D

Rohkem teavet Musee d’Orsay juurdepääsu ja lubamisega

Vihje # 4: esimest korda Orsay? Vaadake esitlust

Kui te külastate Orsay esmakordselt, üks parimaid viise, kuidas saada põnev ülevaade perioodide ja kunstnike Objekte muuseumis on vaadata tutvustust. Muuseum pakub ekskursioone üksikisikute ja rühmade. Pange tähele, et ekskursioonid pakutakse selektiivse päeva muutuda.

  • Orsay Masterpiece Tour  pakub külastajatele 1,5 tundi ülevaate püsikogude.
  • 19. sajandi kunsti Tour  on rohkem keskendunud ja võimaldab külastajatel saada parema ülevaate 19. sajandi kunsti liikumise. Kui soovite kaevama sügavamale põhiartistidel ja perioode, see tour on teie jaoks.

Rohkem infot ekskursioonid  (ametlik veebileht)

Orsay Vihje # 5: Ära ajutiste näituste ja ürituste

Alalisse kollektsiooni Orsay võib olla see, mis juhib külastajate droves, kuid seal on  palju rohkem näha  kui soovite venitada oma visiidist terve päeva.

Muuseumi regulaarselt kureerib suur ajutiste näituste oluliste kunstnike ja liikumised ajavahemikul 1848-1914, andes külastajatele värske ülevaate põnev arengut 19. sajandil.

Lisaks ajutiste näituste, Orsay regulaarselt programmide üritusi nagu  kontserdidkino ja festivalide ja  kunsti inspireeritud näitab .