Top 5 padomi, lai baudītu Parīzes Orsē

Posted on

 Top 5 padomi, lai baudītu Parīzes Orsē

Musée d’Orsay ir, rokas uz leju, kas ir viens no pasaules bagātākajiem un aizraujošākajiem muzejiem. Tā pastāvīgo kolekciju mājas neskaitāmus lieliskus darbus meistariem agrīnās modernās un impresionisma mākslas, ieskaitot Matisa, Monē, Degā, Van Goga un Rodēna. Muzejs arī curates vairākas lielas pagaidu izstādes visa gada garumā, kā arī rīko ne-to-be-neatbildētos īpašus pasākumus. Visi šie iemesli veido kāpēc šis muzejs regulāri topi sarakstu Parīzes visvairāk interesantas atrakcijas.

Bet, tāpat kā jebkura top-iecirtums kolekcijas,  Orsay var būt milzīgs, lai apmeklētu. Izmantojiet šīs stratēģijas, lai padarītu jūsu apmeklējumu, kā bagātinot un izklaides iespējas. Noklikšķiniet, lai redzētu visus mūsu ieteikumus.

Orsay Apmeklētāju Padoms # 1: koncentrēties uz vienu vai divām Wings

Kaut arī Musee d’Orsay ir niecīga, salīdzinot ar Luvru, pastāvīgo kolekciju aptver četri stāvi un vairākas svarīgas periodus. Focus jūsu apmeklējumu! Iegūt sajūtu par to, kā kolekcija ir izklāstīts, iepazīstieties ar dažiem no galvenajiem māksliniekiem Featured pie Orsay, un pēc tam plāno tērēt vairāk laika par izvēlēto laika posmu vai noteikt mākslinieku. Jūs esat garantēta nākt prom no apmeklējumu sajūta, it kā jūs patiešām “radušās” dažas works– un jūs arī izvairīties no maņu pārslodzes.

Orsay Padoms # 2: izvairītos no pūļus

Ar aptuveni 2 miljoni apmeklētāju gadā , pieņemsim sejas tā: Orsay ir  vienmēr  būs salīdzinoši pārpildīts. Bet, ja jūs uzmanīgi, lai izvēlētos laiku labi, jums būs daudz lielāka iespēja kārtīgi izbaudīt jūsu apmeklējumu un varēs pavadīt vairāk laika nolēmis savus mīļākos skaņdarbus. Muzeja parasti ir vismaz pārpildīts:

  • Parīzes sezonas laikā (no novembra līdz martam)
  • No 9.30 līdz plkst (ar nelielu peldi pusdienlaikā)
  • Vakarā (ceturtdienās tikai)
  • Darba dienās

Orsay Padoms # 3: Get Right Line

Ir privātpersonām, grupām, un locekļi vai profesionāļiem ārpus muzeja atsevišķi ieraksti. Izvairieties no izšķērdēt laiku, iegūt pareizajā rindā.

  • Individuālie apmeklētāji bez biļetes:  Sēnas upes pusē, ieeja 
  • Lietotāji, apmeklētāji ar biļetes vai caurlaidēm vai ar prioritāšu ieraksts:  Rue de Lille pusē, ieejas  C
  • Pieaugušajiem grupās:  Sēnas upes pusē, ieeja  B
  • Skolu grupās:  Rue de Lille pusē, ieejas  D

Vairāk informācijas par Musee d’Orsay piekļuvi un uzņemšanas

Padoms # 4: First Time at Orsay? Veikt ceļvedi

Ja jūs apmeklējot Orsay pirmo reizi, kas ir viens no labākajiem veidiem, kā iegūt aizraujošu pārskatu par periodu un mākslinieku Featured muzejā ir veikt ekskursijā. Muzejs piedāvā ekskursijas uz indivīdiem un grupām. Ņemiet vērā, ka tiek piedāvātas ekskursijas uz selektīvo laikā, ja ir jāmaina.

  • Orsay Masterpiece Tour  nodrošina apmeklētājus ar 1,5 stundu pārskatu par pastāvīgo kolekciju.
  • 19. gadsimta mākslas Tour  ir koncentrētāks, ļauj apmeklētājiem gūt plašāku ieskatu 19.gadsimta mākslas kustību. Ja jūs vēlaties rakt dziļāk slaveno mākslinieku un periodiem, šis ceļojums ir par jums.

Plašāka informācija par ekskursijām  (oficiālā mājas lapa)

Orsay Padoms # 5: izmantojiet pagaidu eksponātu un Īpaši notikumi

Pastāvīgā kolekcija pie Orsay var būt, kas piesaista apmeklētājus droves, bet tur ir  daudz vairāk, lai redzētu,  ja jūs vēlaties, lai stiept savu vizīti vērā visu dienu.

Muzejs regulāri curates lielas pagaidu eksponātu par svarīgiem māksliniekiem un kustību no perioda 1848-1914, dodot apmeklētājiem svaigu ieskatu aizraujošu attīstību no 19. gs.

Papildus pagaidu eksponāti, Orsay regulāri programmām īpašiem notikumiem, piemēram,  koncertiemfilmām un festivālos , kā arī  mākslas iedvesmots šovi .