Top 5 Patarimai Mėgautis Paryžiaus “Musee d’Orsay

Posted on

 Top 5 Patarimai Mėgautis Paryžiaus "Musee d'Orsay

Musée d’Orsay yra, rankas žemyn, vienas iš turtingiausių ir labiausiai jaudinančių pasaulio muziejų. Jo nuolatinės kolekcijos namų daugybę puikių darbų meistrų pradžioje modernaus ir impresionistinės meno, įskaitant Matisse, Monet, Degas, Van Gogh, ir Rodin. Muziejuje taip pat kuruoja keletą stambių laikinas parodas per metus, taip pat hostingas ne-į-bus-praleistų specialius renginius. Visų šių priežasčių sudaro kodėl šis muziejus reguliariai viršūnių įdomiausių Paryžiaus vietų sąrašą.

Bet kaip ir bet geriausios kolekcijos,  Orsay gali būti itin svarūs aplankyti. Naudokite šias strategijas, kad jūsų apsilankymas, kaip praturtinti ir linksmas, kaip įmanoma. Spausk ir pamatyti visus mūsų patarimus.

“Orsay Lankytojų Patarimas # 1: sutelkti dėmesį į vieną ar du sparnai

Nors Musée d’Orsay “yra nedidelis, palyginti su Luvro, nuolatinės kolekcijos apima keturių aukštų ir keletą svarbių laikotarpių. Sutelkti savo vizito! Gaukite kaip kolekcija išdėstyti, susipažinkite su kai kuriais iš svarbiausių menininkų rodoma ne Orsay, ir tada planuoti daugiau laiko praleisti ant pasirinktą laikotarpį arba nustatyti menininkų jausmą. Jūs esate garantuota ateiti nuo jūsų apsilankymo jausmas, kaip jei jūs tikrai “susidūrė su” kai works– ir jūs taip pat išvengti jutimo perkrovos.

“Orsay” Patarimas # 2: išvengti minios

Su maždaug 2 milijonai lankytojų per metus , tegul face it: Orsay yra  visada  bus gana perkrautas. Bet jei jūs atidžiai pasirinkti laiką gerai, jums bus labiau tikėtina, kad kruopščiai mėgautis savo vizitą ir galės daugiau laiko praleisti svarsto savo mėgstamus darbus. Muziejus yra paprastai mažiausiai perkrautas:

  • Per Paryžiaus sezono (lapkričio iki kovo)
  • Nuo 9:30 iki vidurdienio (su šiek tiek kritimo per pietus)
  • Vakare (tik ketvirtadieniais)
  • Darbo dienomis

“Orsay” Patarimas # 3: Gauk teisinga linija

Yra atskiri įrašai asmenims, grupėms ir narių ar specialistai ne muziejus. Venkite eikvoti laiką gaunant teisinga linija.

  • Individualūs lankytojai be bilietų:  Senos upės pusę, įėjimas 
  • Nariai, lankytojai su bilietais arba eina arba su prioritetinėmis įrašas:  Rue de Lille pusėje, įėjimas  C
  • Suaugusiems grupėse:  Senos upės pusėje, įėjimas  B
  • Mokyklų grupes:  Rue de Lille pusėje, įėjimas  D

Daugiau informacijos apie “Musee d’Orsay prieigos ir priėmimo

Patarimas # 4: pirmą kartą Orsay? Paimkite ekskursija

Jei lankotės Orsay pirmą kartą, vienas iš geriausių būdų gauti įdomų apžvalga laikotarpiais ir menininkų rodoma muziejuje yra imtis ekskursija. Muziejus siūlo keliones į individų ir grupių. Atkreipkite dėmesį, kad ekskursijos siūlomos pasirinktinio dienų gali keistis.

  • Orsay šedevras Turas  suteikia lankytojams su 1,5 val apžvalga nuolatinių kolekcijų.
  • 19 amžiaus meno turas  yra labiau sutelkta, ir leidžia lankytojams įgyti didesnę įžvalgą 19 amžiaus meno judesius. Jei norite kasti giliau į Teminiai menininkų ir laikotarpius, ši kelionė yra skirtas Jums.

Daugiau informacijos apie turus  (oficialiame tinklalapyje)

“Orsay” Patarimas # 5: Pasinaudokite laikino Eksponatai ir specialių renginių

Nuolatinės kolekcijos tuo Orsay gali būti kas atkreipia lankytojų pulkas, bet ten  daug daugiau pamatyti  , jei norite ištempti savo vizitą į visą dieną.

Muziejuje nuolat kuruoja didelių laikinų eksponatų svarbiausių menininkų ir judėjimui iš laikotarpio 1848-1914, suteikiant lankytojams šviežią pažvelgti į įdomių pokyčių 19 amžiuje.

Be to, laikinųjų eksponatų, Orsay reguliariai programos specialūs renginiai, pavyzdžiui,  koncertųfilmų ir festivalių ir  meno įkvėpė šou .