Top 5 vietas apmeklēt Dienviditālijā

Posted on

Amalfi Coast, Popular Dienviditālijā Brīvdienu Destination

 Top 5 vietas apmeklēt Dienviditālijā

Dienviditālijas gleznainajā Amalfi Coast ir top brīvdienu galamērķi, īpaši vasarā. Cliffs dramatiski pieaugs virs jūras un gleznaini ciemati turēties pie klintīm, padarot iespaidīgu ainavu.

Viens no populārākajiem Amalfi Coast pilsētās ir Positano, kas redzami filmā talantīgā Mr Ripley . Vēl viens labs kūrortpilsēta, lai apmeklētu ir Amalfi. Pēc tam, kad viens no četriem spēcīgākajiem Piejūras republikām tas tagad ir burvīga pilsēta ar interesantu viduslaiku arhitektūru.

Lai gan šaura, vējains krasta ceļš piedāvā labu skatu tā var būt arī ļoti pārpildīts, jo īpaši sezonas. Prāmji savienot vairākas ciematu un var būt ērtāk veids, kā ceļot. Tiem, kas ceļo ar sabiedrisko transportu var būt ērtāk palikt pilsētas Sorrento, pretējā pusē pussalā.

Izmantojot Amalfi pussalu kā bāzi, ir vairākas labas vietas apmeklēt, jo dienas braucieniem, tostarp arheoloģisko vietu Pompejas un Kapri salu. Jūs varat redzēt visus šos mūsu Amalfi Coast kartē.

Matera, Sassi ala mājas un viduslaiku pilsētas

Matera ir viena no manām mīļākajām vietām Itālijā gan aizraujošu Sassi rajona grava ar seniem alu mājokļi un baznīcām, un par mūsdienu pilsētu virs Sassi, iepazīšanās no 13. gs. Sassi rajons ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Vairākas filmas ir filmēta Matera, ieskaitot Mel Gibson The Kristus Passion .

Labs pirmais apskatīt Sassi ir no noskaust netālu no Piazza Vittorio Veneto vai Piazza Sedile. No turienes, jūs varat iet uz leju pa kāpnēm, lai izpētītu likvidācijas alejas no Sassi un apmeklēt vienu vai divas no Rupestrian baznīcu, daži ar viduslaiku freskas. Cave viesnīcas piedāvā unikālu naktsmājas par Sassi.

Matera atrodas Bazilikatas reģionā, pacēlums Zābaka un viens no Itālijas vismazāk apmeklētajos reģionos. Ja jums ir auto, tas ir interesants reģions, lai izpētītu. Matera var sasniegt ar autobusu no vairuma lielākajām pilsētām Bazilikatas vai kaimiņos Apūlijas vai ar vilcienu no Bari. Lai iegūtu sīkāku informāciju un vairāk par to, ko redzēt un darīt, skatiet mūsu Matera Travel Guide

Neapole, Dienviditālijas Top City apmeklēt

Neapole ir Itālijas dienvidu lielākā pilsēta un ir daudz interesantu apskates objektu. Neapole ir slavens kā dzimtene picas un ir lieliska pilsēta, lai ēst svaigas jūras veltes. Pilsētā ir arī padara labu bāzi Bay Neapoles dienas braucieniem.

Sākt ar pastaigu ap Neapoles vēsturiskajā centrā, platība šaurajām ieliņām pildīta ar interesantām lietām, ko redzēt un darīt. Neapole ir pazīstama ar savu devīgs horoskops ainas un amatnieku darbnīcas, kas rada terakotas figūriņas par nativities. Jūs atradīsiet daudzas no tām Via San Gregorio Armeno.

Nacionālais arheoloģijas muzejs Neapoles ir viens no pasaules labākajiem kolekcijām grieķu un romiešu artefaktiem, daudzi nāk no tuvējiem izrakumiem Pompejas un Herkulāna. Ir vairāki citi muzeji Neapolē labi vērts apmeklēt. Noteikti apmeklējiet Karalisko pili, vai Palazzo Reale un redzēt divas pilis, Castel dell’Ovo un Castel Nuovo, too.

Alberobello un Salento pussalā Apūlijas, papēža Boot

Unikāls Trulli Apūlijas ir viens no Itālijas dienvidu neparastākajiem apskates objektiem. Trulli ir koncentrēti un ap Alberobello un pilsēta ir Trulli zona ir noteikta par UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Uz dienvidiem no Alberobello Salento pussalā piedāvā tīras pludmales, burvīgs piejūras pilsētām, piemēram, Gallipoli un Otranto un baroka pilsētas Lecce. Pārbaudiet Apūlijas karte un ceļvedis, lai gūtu pārskatu.

Apūlija piedāvā pāris interesantas iespējas iesniegšanai. Ap Alberobello, daži Trulli ir atjaunotas un pārvērtās viesnīcas vai brīvdienu dzīvokļi, bet visā reģionā, jūs varat palikt Masseria, atjaunotā muižā, kas ir izgatavots uz ērtiem, un dažreiz pat grezns, naktsmītnes. Trulli viesnīcas un Masseria Lodging skatīt ierosinājumus.

Grieķu tempļi un baroka pilsētām Dienvidaustrumu Sicīlijas

Sicīlija, Vidusjūras lielākā sala, ir daudz vietnes, pludmales un pilsētām, lai izpētītu, tāpēc ir ieteicams izvēlēties vienu daļu no salas. Southeastern Sicīlija ir laba dažādas interesantas vietas apmeklēt. Šī joma ir viegli sasniegt, ņemot prāmi vai lidojot uz Katānijas lidostu.

Agrigento Tempļu ieleja Arheoloģijas parkā ir grupa grieķu tempļi iepazīšanās no 5. – 4. gadsimtu pirms mūsu ēras, kas ir iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Neliels Muzejs atklāj no parka. Agrigento neliels vēsturiskais centrs ir arī vērts apmeklēt.

Baroka pilsētās Val di Noto, arī UNESCO Pasaules mantojuma vietas, tika pārbūvēta sicīliešu baroka stilā pēc zemestrīces 1693. mans favorīts ir Ragusa Ibla, enchanting vecpilsēta pakājē Ragusa, jaunāku pilsētu. Modica un Scicli ir divas mazākas pilsētas, kas ir arī daļa no Val di Noto.

Dibināta 733 BC, Syracuse ir vairākas interesantas arheoloģiskās vietas, tostarp grieķu teātri, romiešu amfiteātris, senā pils, katakombas, un Street kapenes ar bizantiešu kapiem. Dinamiskas moderna pilsēta ir interesanti, kā arī, un ir laba vieta, kur ēst svaigas jūras veltes. Netālu Ortygia Island ir arī drupas un nelielu vēsturisko centru.