Top 8 ģimenes draudzīgi Aktivitātes Singapūra

Posted on

Singapūra, garlaicīgi? Nevar būt! Šī tiny salu, valstij, iespējams, ir nedaudz pogām-up reputāciju, bet ģimenes ceļotāji ir par ārstēt.

Singapūras ģimenei draudzīgas atrakcijas sniedz ceļotājiem tiešu savienojumu ar Dienvidaustrumu Āzijas dažādu kultūru, kas ir daudz drošāku vidi nekā lielākā daļa pārējo reģionu. Ģimenes arī saņemt visus būtne ērtības Rietumos, ka to budžeti ļauj: greznu viesnīcu, 4G mobilā interneta, un lēti un ātri transporta visā salu ar autobusu un vilcienu.

Tātad lidot, ņem savu ģimeni ar šīm kazlēnu draudzīgas piedzīvojumu vietas un ļaut zaudēt!

Nav drošāku vidi, kurā, lai redzētu, Dienvidaustrumu Āzijas savvaļas nekā reģiona labāko zooloģisko dārzu, uz  Singapūras Zoo . Ar vairāk nekā 3000 izmitināto dzīvnieku 28 hektāru lielā parkā ar, bērni var droši redzēt retas Dienvidaustrumāzija dzīvniekus, piemēram, orangutans, saules lāči un Malajas tīģeri – kopā ar viesiem no tālāk, piemēram, polārlāču, žirafes un hamadryas paviāni.

Singapūras zoodārzs “atvērto zoo” koncepciju disdains būrus, dodot priekšroku mazāk redzamus līdzekļus ierobežojumiem. Lielie sauszemes dzīvnieki tiek turēti vietā ar dziļi grāvji, kas ir paslēpta no skatītāju acīm – no zooloģisko dārzu, būs Bērnu viedokļa dzīvnieki izskatās kā tad, ja viņi vienkārši bauda savu dzimto dzīvotnes.

Ārpus to korpusos, dzīvnieki nokļūt tikties-un-sveicināt viesus, regulāri dzīvnieku šovi un barošanas sesijām. Padarīt laiku tā: jūsu maz tie patiks barošanas iedzīvotājiem, vai ar tossing augļus paviānu vai zivju burkāniem uz žirafes.

DUCKtours piedāvā vienīgo ceļojumu Singapūrā, kas ļauj jums redzēt pilsētas valsts vēsturisko rajonu no ceļa … tad ņem ar ūdeni pilnīgi citas perspektīvas.

Izmantojot atjaunotas 1970 laikmeta desanta transportlīdzekļus, ekskursija ņem nost no Suntec City Mall, tad cirkulē ap Singapūras Civic rajonā, darbojas garām Padang, City Hall ēkā, Kara memoriāls un Viktorijas teātris.

Brauciens tiek pievienots komentārs no gidiem ( “ducktainers”), kas piedāvā savu dīvaino uztveri par pilsētas apskates objektiem.

Pēc tam tiek diskus taisni uz Singapūras upi (skatīties ekskursija kapteinis un “ducktainers” spēlēt līdz spriedzi nenovēršamo Splashdown). No upi un blakus esošo Marina Bay, pasažieriem iegūt lielisku skatu uz pilsētas panorāmu.

Visa Brauciens ilgst aptuveni stundu, lai pabeigtu, ar daudz ekskursiju un attēlu uzņemšanas iespējas visiem visā.

Singapūras reputāciju kā “dārga” pilsēta varētu veikt apmeklētājiem domāt divreiz par ēšanas out, bet vietējie ēd buks vietējo tendenci priciness un glitz. Paņemiet savu ģimeni pusdienot Hawker centrā vietā – tie ir brīvdabas pārtikas tiesas Singapūra, kas apkalpo plašu Āzijas ēdienus.

Ar nelielu gaisotni un bez gaisa kondicionieri, Singapūras Hawker centri ir vienkāršas lietas ar pārsteidzoši plašu kulinārijas izvēli. Cenas ir zemas ($ 5 pērk jums liels maltīti), un izvēlne atspoguļo multikulturālo kombināciju Singapūras iedzīvotāji.

Indijas Biryani stendi grūstīt Rietumu pārtikas kabīņu un makaronu stendiem vairumā vietās. Jebkurā dižspāri centrā, tūristi maisīt ar darba stiffs stuff savu seju ar Kantonas, Hokkien, Indijas, malajiešu, un “Rietumu” pārtiku.

Otrā augstākā novērošanas riteņa pasaulē iepakojumos diezgan skatu no augšas. Ride Singapūras Flyer  un redzēt, Singapūra un tās kaimiņiem no vairāk nekā 500 pēdas gaisā.

Jums tiks ieveda par kapsulā gaisa kondicionieri (ja jūs esat laimīgs, jūs un jūsu ģimene saņems vienu visu uz sevi), un baudīt 30 minūšu brauciens, kas piedāvā nepārtrauktu skatu uz Singapūras panorāmu.

Paskaties apkārt un jūs redzēsiet Marina Bay ir jaunākās un skaistākās struktūras – Marina Bay Sands, dārzi ar līci un finanšu rajona augstceltnes kas nosaka panorāmā. Labos laika apstākļos, jūs pat varētu būt iespēja uz vietas Aizjūras Salas pieder kaimiņu Malaiziju un Indonēziju!

5. Izpētīt Macritchie rezervuāra Park

Singapūras Macritchie ūdenskrātuve Parks piedāvā viens no nedaudzajiem izredzes, ka jūsu bērni būs iegūt saskarties ar sākotnējo veco izaugsmes savvaļas dzīvniekiem, arvien reti aktīvs šajā hiper-moderna salu valsts.

Park ir neatņemama daļa no blakus esošā rezervuāra dizainu – tā 100 hektārus neskarta meža pasargātu ūdeni no tuvumā esošiem lauksaimniecības darbībām. Sērija dabas takas krustām šķērso mežu; veikt savu ģimeni pārcelties uz leju laipas likvidācijas garām rezervuāra un veikt skatu uz mierīga ūdens un tā putnu iedzīvotājiem.

Augstāk, 250 metru Treetop Walk savieno divus augstākos punktus parkā, vienlaikus ļaujot birds’-acu-skats uz meža lapotnes un tās iedzīvotājiem, piemēram makaks pērtiķiem un monitora ķirzakas.

Zīmes grezno parka pastaigu takas, kas ļauj viesiem veikt self-ekskursijas pa telpām. Lai iegūtu vairāk aktīvo apmeklētāju, skriešanas ceļš un āra fitnesa stacijas sniedz iespēju izrauties sviedri.

Meklējat vairāk kā futūristiskā kupolveidīgs pilsētu nekā biotops pasaules botāniskajiem bagātības Singapūras Gardens pie līča  ņem apmeklētājus unikālu augu bāzes pasaulē, centrēta ap dārziem “ikonu milzu stikla siltumnīcās.

Inside katru Biome, apdraudētās augu uzplaukt mākslīgi inženierijas “native” vide, kas imitē kādu no visvairāk apdraudēto biotopu uz planētas.

Mērogošana dārzi “dizzying celiņi ir daļa no pieredzes – vai uz Klaudforestas konservatorijas s” mākonis staigāt “, vai uz 420 pēdu garu OCBC Pastaigas, kas stiepjas starp” Supertrees “ārpuses.

Bērni var atrast vairāk šeit tuvumā nekā tikai augi zem stikla: viena hektāru Tālie Austrumi Organizācija Bērnu dārzs ir vairāki spēļu laukumi, kas paredzētas bērniem no 2 līdz 12 gadu vecumam. Pēc centrā tā visa stāv sprawling uzplaiksnījuma strūklaku zona ar vairākiem sprauslu, splainu un spaiņi radošās ūdens fun.

Otrais Universal Studios Āzijā un pirmais Dienvidaustrumu Āzijā, ir lielas kurpes aizpildīt, bet sitieniem atrakciju parku pieredze ārā no, er, parku.

Singapūras Universal Studios stāv uz kūrorta salas Sentosa, kas aizņem 20 hektārus centrēta ar mākslīgo lagūnu. Septiņas filma-tēmu zonas var apmeklēt ar cilpu ap parku, kas piedāvā tikai-in-Singapūra braucieni kā Transformers braukt un dueling Battlestar Galactica veltņa-paliktņi.

Braucieni aptver visas vecuma no 4 līdz vairāk nekā 90: maz Tykes patiks izbraucieni rakstu pēc Sesame Street un Šreks, bet vecāki bērni un ne bērni, vairs var iegūt savu aizraušanās uz tajā Māmiņa 3D braukt.

Ārpus parka, Singapūra apmeklētāji var veikt pārējās Sentosa ir kazlēnu draudzīgas atrakcijas, tostarp akvāriju, piedzīvojumu parks un pat Tiso kundzes vaska muzejā!

8. Skatīties Marina Bay Light Show

Katru nakti, tad Marina Bay Sands Hotel pārvēršas kvēlojošs audekls mākslas darbu izgatavots no laserlight.

Pie 8pm un 9:30, skatītāji stāv pāri līcim no Sands var skatīties 15 minūšu sniegumu, kas saistīts ar mūziku, lāzeri, prožektori, ūdens strūklakas, un prognozēts, attēlus, kas apvieno Sands “fasādi pret dzīvi, ar gaismu veselīgs pie ūdeņiem un peldēšanās Marina Bay rajona ar neona-spilgti mirdzumu.

Pēc skatoties izrādi, veikt Marina līča citas atrakcijas atpūtai – Singapūras Flyer un dārzi pie līča var viegli nokļūt ar kājām no lielākās skatu punktiem šajā jomā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *