Top 8 rodiny s deťmi aktivity v Singapure

Posted on

Singapur, nuda? V žiadnom prípade! Tento malý ostrov stavu môže mať trochu zapol-up povesť, ale rodinné cestujúci sú v pre liečbu.

Singapur je pre rodiny s deťmi atrakcií dať cestujúcim priame spojenie do rôznych kultúr v juhovýchodnej Ázii v oveľa bezpečnejšie prostredie, než väčšina zo zvyšku regiónu. Rodiny tiež získať všetky stvorenia pohodlie Západu, že ich rozpočty umožňujú: nóbl hotely, 4G mobilný internet a lacné a rýchle prepravy po celom ostrove autobusom a vlakom.

Tak pozrite sa na, vziať svoju rodinu na týchto dieťa-priateľský dobrodružných miest a uvoľniť!

Nie je bezpečnejšie prostredie, v ktorom k videniu v juhovýchodnej Ázii a voľne žijúcich živočíchov, než v najlepšom zoo regióne, v  Singapure Zoo . S viac ako 3000 zvierat chovaných v 28-ha parku, deti môžu bezpečne vidieť vzácne juhovýchodnej Ázii zvierat ako orangutan, medvede a tigrami Malayan – spolu s hosťami z väčšej vzdialenosti ako ľadové medvede, žirafy a hamadryas paviánov.

Koncept Zoo Singapur je “open zoo” pohŕda klietky, radšej menej viditeľné prostriedky obmedzenia. Veľké krajiny sú zvieratá chované v mieste pri hlbokých priekop, ktoré sú skryté od očí divákov – od bodu zoo prebiehajúcej detskom pohľadu zvieratá vyzerajú, ako by oni sú proste teší ich rodnej lokality.

Mimo ich príloh, zvieratá sa stretnúť-a-pozdraviť hosťami prostredníctvom pravidelných živočíšnych show a kŕmenie zasadnutí. Urobte si čas pre druhé: vaše deti budú milovať kŕmenie obyvateľom, či už tým, že hodí ovocie paviány alebo ryby na mrkvu na žirafy.

Ducktours ponúka jedinú cestu Singapuru, ktorý vám umožní vidieť historickej štvrti mestský štát je od cesty … potom vezme do vody pre úplne inej perspektívy.

Použitím rekonštruované 1970 éry obojživelné vozidlá, prehliadka štartuje z Suntec City Mall, potom obieha okolo Občianske okrese Singapure, beh okolo Padangu, budova radnice, pamätník vojny, a Victoria Theatre.

Výlet je sprevádzaný komentárom od sprievodcovi ( “ducktainers”), ktoré ponúkajú svoje nezvyklé vziať na mestských pamiatok.

Prehliadka potom ženie priamo do rieky Singapur (pozor kapitán a “ducktainers” Tour de France sa hrať až do napätia na nevyhnutné pristátie do mora). Od rieky a priľahlé Marina Bay, cestujúci získať skvelý výhľad na panorámu mesta.

Celá cesta trvá asi jednu hodinu, s množstvom pamiatok a pri fotografovaní príležitosti v priebehu celého.

Singapur má povesť ako “drahé” mesto by mohol robiť návštevníci myslieť dvakrát o stravovanie mimo domova, ale miestne jedlá Buck miestnej trend smerom priciness a pozlátko. Vezmite svoju rodinu na večeru na Hawker centra miesto – to sú pod holým nebom potraviny súdy v Singapure, ktoré slúžia široký výber ázijských jedál.

S trochou prostredie a bez klimatizácie, Singapure Hawker centrá sú jednoduché záležitosti s prekvapivo širokú škálu kulinárskych možností. Ceny sú nízke ($ 5 kúpi vám veľké jedlo) a menu odráža multikultúrnej mix singapurský ľudu.

Indickí biryani stojany perú západnej potravinovej stánky a rezance stánkov na väčšine miest. V každom prípade Hawker centre, turisti sa mieša s pracovnou tuhne pomerne napchať ich tváre s kantonský, Hokkien, Ind, Malay, a “západné” jedlá.

Druhá najvyššia vyhliadkové koleso na svete skrýva celkom pohľad z vrcholu. Jazda na Singapore Flyer  a vidieť Singapur a jeho susedmi z viac ako 500 stôp do vzduchu.

Budete uvedení do klimatizovaného kapsule (ak budete mať šťastie, budete vy i vaša rodina dostať jeden všetko do seba), v 30-tich minút jazdy, ktorý ponúka nerušený výhľad na Singapuru panorámu.

Rozhliadnite sa okolo seba a uvidíte, Marina Bay je najnovšie a najkrajšie stavby – Marina Bay Sands, Gardens by the Bay a výškových budov finančnej štvrti je definujúce panorámu. Za priaznivého počasia, môžete byť dokonca schopný odhaliť odľahlé ostrovy patriace do susednej Malajzii a Indonézii!

5. Preskúmať MacRitchie Reservoir Park

Singapur je MacRitchie Reservoir Park predstavuje jednu z mála šancí vaše deti dostanú do stretnúť originálnej starej rast voľne žijúcich živočíchov, stále vzácne aktívum v tejto hyper-moderný ostrovného štátu.

The Park je neoddeliteľnou súčasťou konštrukcie susedného nádrž je – jeho 100 hektárov panenskej lesy chrániť vodu z akýchkoľvek okolitých poľnohospodárskych činností. Rad náučných chodníkov križujú les; vziať svoju rodinu na trek nadol boardwalks kľukatými okolo nádrže a vziať v pohľadoch na pokojnej vode a jeho vtáčích obyvateľov.

Vyššie, 250 metrov Koruna Walk spája dva najvyššie body v parku, a zároveň umožňuje birds ‘očných výhľad korunách stromov a jej obyvateľov, ako makakov a jašterice monitora.

Známky zdobia parku v pešej chodníky, čo umožňuje hosťom vykonávať self-prehliadky celého areálu. Pre aktívnejší návštevníkov, bežecká dráha a vonkajšia posilňovacie stanice poskytujú príležitosť zapotiť sa pri práci.

Ak sa pozrieme ako futuristické mesto klenutým než stanovište svetových botanickej bohatstvo, singapurský Gardens by the Bay  zavedie návštevníkov do jedinečného sveta rastlinného pôvodu, sústredený okolo záhrad kultový obrie sklenené skleníkoch.

Vnútri každého BIOME, ohrozené rastliny prekvitať v umelo upravené “natívne” prostredie simulujúce niektoré z najviac ohrozených biotopov na planéte.

Škálovanie závratných chodníky záhrad je súčasťou skúsenosti – či už na Cloud Forest konzervatória je, cloud prechádzku ‘alebo na 420-noha-dlhý OCBC chodník, ktorý sa rozprestiera medzi, Supertrees’ vonku.

Deti si môžu nájsť viac tu než len rastliny v skleníku: jeden hektár Far East organizáciu Detské Garden obsahuje rad hracích plôch pre deti od 2 do 12 rokov veku. V centre toho všetkého stojí rozľahlý úvodný plniaci priestor s radom trysiek, spline a lopaty pre kreatívne vodným radovánkam.

Druhý Universal Studios v Ázii a prvý v juhovýchodnej Ázii má veľké topánky na vyplnenie, ale zrazí zábavný park skúsenosti von z, ehm, park.

Singapur je Universal Studios stojí na rezort ostrove Sentosa, ktorá zaberá 20 hektárov zamerané umelou lagúnou. Sedem film s motívmi zóny možno navštíviť ako slučka okolo parku, ktoré ponúkajú iba vo svojej Singapore jazdí ako jazda Transformers a súboje Battlestar Galactica horskej dráhy.

Jazdy pokryť každý vek od 4 do viac ako 90: malí uličníci sa môžu tešiť na jazdu vzorované po Sesame Street a Shrek, zatiaľ čo staršie deti a nie deti, už môžu dostať svoje vzrušenie na na 3D Mummy jazdu.

Mimo parku, môžu návštevníci vziať Singapore vo zvyšku Sentosa je dieťa-priateľský atrakcií vrátane akvária, zábavného parku a dokonca aj madame Tussaud múzeum voskových figurín!

8. Pozrite sa na Marina Bay Light Show

Každú noc v hoteli Marina Bay Sands sa premení v žiariace plátno pre umelecké diela z Laserlight.

V 8 hodín a 9:30 hodín, diváci stáli cez záliv od Sands môžete sledovať predstavenie 15 minút, ktorá zahŕňa hudbu, lasery, reflektory, vodné fontány a premietaného obrazu, ktoré prinášajú fasádu piesku k životu, so zreteľom odráža od vody a kúpanie štvrti Marina Bay v neónovo jasnej žiare.

Potom, čo sledoval prehliadku, aby v Marina Bay v ďalších zaujímavostí vo voľnom čase – Singapore Flyer a Gardens by the Bay môže byť ľahko dostanete pešo od väčšiny vyhliadok v okolí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *