Top 8 Tempļi apmeklēt Bangkokā

Posted on

Top 8 Tempļi apmeklēt Bangkokā
Izvēloties starp top tempļi apmeklēt Bangkokā nav viegli. Viss ir unikālas stāsti, senās Budas statujas un intrigu.

Labāk izvēlēties dažus tempļus kārtīgi izbaudīt, nevis mēģina redzēt tos visus. Apmeklējot pārāk daudz, var novest pie dreaded Wat (templis), izdegšanas, kas ietekmē ceļotājus Taizemē. Jūs zināt, jūs piedzīvo, kad 400 gadus vecais templis vairs dzirksteles savu iekšējo arheologa! Lai uzlabotu pieredzi, lasīt nedaudz par tempļa vēsturi iepriekš, un sajauc ar kādu no Bangkokas citas interesantas lietas, ko darīt.

Kaut arī pastāv simtiem budistu tempļi apmeklēt Bangkokā, vairums ceļotāju beigties vizīti uz trijniekā: Wat Phra Kaew, Wat Pho un Wat Arun, bet ir rāms, un mazāk pārpildīts, alternatīvas.

Padomi Apmeklējot Temple

Theravada budisms ir neatņemama ikdienas dzīves Taizemē. Lai parādītu pienācīgu cieņu un kultūras jutīgumu, kad apmeklējot top tempļi Bangkoka – vai jebkur – jums jāievēro daži etiķete. Šeit ir daži no pamatiem:

 • Cover jūsu ceļgaliem un pleciem. Izvairieties valkā bikses, bez piedurknēm topi, stiept bikses, utt
 • Noņemiet savas kurpes pirms ieiešanas.
 • Esi kluss un cieņu. Izvairieties traucē rituāliem un ticīgo.
 • Vai nav ēst, dzert, košļāt gumiju, smēķēt, lietot austiņas vai rīkoties trakulīgs tempļos.
 • Neizslēdziet muguru uz Budas statujas, lai tvertu Pašbildes. Fotogrāfijas parasti ir OK, ja jūs redzat zīmi publicēta.

1. Wat Phra Kaew

Wat Phra Kaew Bangkokā: Complete Guide

Adrese: Na Phra Lan Rd , Khwaeng Phra Borom Maha Ratchawang , Khet Phra Nakhon , Krung Thep Maha Nakhon 10200 , Thailand

Tālrunis: +66 2 224 3290

Web: Apmeklējiet mājas lapa

Atrodas pamatojoties uz Grand Palace Bangkok, Wat Phra Kaew ir visvairāk apmeklētais templis Taizemē. Loģiski – templis ir mājvieta Smaragda Budas, skuķis statuja no 1400. uzskatītas aizsargs visu Taizemē. Budas statujas ir rotāti ar apģērba zelta, kas ir mainīta sezonāli karaļa Taizemē.

Oficiālais nosaukums Wat Phra Kaew faktiski Wat Phra Si Rattana Satsadaram. Tā kā valsts noslogotākajām templis, nav gaidīt, lai atrastu daudz mieru iekšā. Tā vietā, gaidīt tūristi mutuļošana un jostling pozīcijā, lai snap Pašbildes.

Atšķirībā no dažiem citiem tempļiem Bangkokā, atbilstoša kleita ir stingri īsteno Wat Phra Kaew. Ja jūs uzlocīt šorti, piedurknēm top, vai stiept bikses, jums tiks nosūtīts prom pirkt vai īrēt atbilstošu apģērbu no blakus stendiem.

 • Atrašanās vieta: Inside Grand Palace
 • Kas jāzina: Par Wat Phra Kaew laiks ir tāds pats kā Grand Palace: no 8:30 am-4: 30 pm biļete logs aizveras at 3:30 pm

2. Wat Arun

Adrese: 158 Thanon Wang Doem , Khwaeng Wat Arun , Khet Bangkok Yai , Krung Thep Maha Nakhon 10600 , Thailand

Tālrunis: +66 2 891 2185

Web: Apmeklējiet mājas lapa

Scenic Wat Arun, templis Dawn, sēž uz bankām Chao Phraya upi iepretī Wat Pho. Kaut arī Wat Arun acīmredzami budistu templis, arhitektūra un gleznojumi ietekmē hinduisma. Pat nosaukums cēlies no Aruna, ratos vadītāja Hindu saules dievs.

Wat Arun ir tik iecienīta Bangkokā attēls no templis ir izkalts uz 10 pirtīm monētām . Pēc četriem gadiem, restaurācijas darbi, kas pabeigta 2017. gadā, šis templis ir atgriezies tās bijušo, kvēlojošs krāšņumā.

 • Atrašanās vieta: Wat Arun atrodas rietumu pusē, Chao Phraya upes, tikai lejpus Grand Palace. Upe taksometru ir visvairāk patīkams un lēts veids, kā tur nokļūt. Prāmi šķērso pāri no Tha Thien mola.
 • Kas jāzina: Ieejas maksa pie Wat Arun ir 50 bats.

3. Wat Pho

Adrese: 2 Sanam Chai Rd , Khwaeng Phra Borom Maha Ratchawang , Khet Phra Nakhon , Krung Thep Maha Nakhon 10200 , Thailand

Telefons: +66 2 225 9595

Web: Apmeklējiet mājas lapa

Wat Pho ir viens no populārākajiem tempļiem Bangkokā. Tas tiek uzskatīts par pasaules mītne studē taizemiešu masāžas un tradicionālo medicīnu.

Milzīgā pusguļus Buddha statue at Wat Pho attēlo Gautama Buda galīgos mirkļus uz zemes, pirms nepieļaujot to, kas ir plaši uzskatīts par saindēšanos ar pārtiku. Wat Pho jau stāvēja kad Bangkoka tika veikta jauno galvaspilsētu 1782, tomēr daudzi no pašreizējās struktūras, tika pievienoti gadus vēlāk.

Padoms: taju, tad h ar pH ir kluss. Wat Pho ir pareizi izrunā kā “waht PoE”, nevis “waht ienaidnieku” vai “wat FUH”, kā tas ir garšīgi Vjetnamas makaronu zupa pašas pareizrakstību.

 • Atrašanās vieta: Wat Pho atrodas uz dienvidiem no Grand Palace. Tas ir marķēta Google Maps, oficiālo nosaukumu: Wat Phra Chetuphon Vimolmangklararm Rajwaramahaviharn.
 • Kas jāzina: laiks ir no 8 rītā līdz 6:30 Nav atļauts šorti. Ieejas maksa ārvalstu apmeklētājiem tika palielināts līdz 200 bats 2019. gada janvārī.

4. Wat Saket

Adrese: 344 ถนน บริพัตร Khwaeng Ban Bat , Khet bum Prap Sattru Phai , Krung Thep Maha Nakhon 10100 , Thailand

Wat Saket ir mājvieta Phu Khao Thong, labāk pazīstams kā Golden Mountain. Liels, mākslīgām kalns ir zelta Chedi virsū teica satur relikts no Buddha.

Kāpšanas 344 kāpnēm Chedi un skatu tornis tiek apbalvoti ar skatu uz daļu no Bangkokas. Cilvēki zvana zvani un skaņas gongi ceļā uz nopelniem. Wat Saket bieži mazāk pārpildītas un vieglāk izmantot nekā Wat Pho un Wat Phra Kaew.

 • Atrašanās vieta: Aptuveni 20 minūšu gājiena attālumā no Khao San Road pagātnes demokrātijas pieminekļa un balto Mahakarn Fort.
 • Kas jāzina: Beat sauli, dodoties agri. Ieejas maksa ārvalstu tūristiem ir 50 bats.

5. Wat Traimit

Adrese: 661 Čaroena Krung Rd , Khwaeng Talat Noi , Khet Samphanthawong , Krung Thep Maha Nakhon 10100 , Thailand

Tālrunis: +66 89 002 2700

Web: Apmeklējiet mājas lapa

Wat Traimit bieži dēvē par “Temple Zelta Budas”, jo tas ir jaunā mājvieta vienam no vērtīgākajiem (naudas izteiksmē) Budas statujām pasaulē. Golden Buddha, izgatavots no 18 karātu zelta, sver pie 11.000 mārciņas! No zelta pati vērtība ir kaut kur ap $ 250 miljoni.

Neviens nezina, for sure, cik vecs Zelta Budas statuja patiešām ir. Teorijas liecina, ir datēts ar 13. vai 14. gs. Fascinatingly Golden Buddha tika atklāts nejauši 1955. statuja tika pārklāta ar ģipša un apmetums, lai noslēptu savu faktisko vērtību. Kad ekipāžas mēģināja pārvietot statuja, ekstrēms svars lauza virves. Kritums izraisīja dažas no ģipša chip off un atklāj patieso sastāvu, lai ikviena pārsteigums!

 • Atrašanās vieta: Uz trai Mit Road Bangkokas ķīniešu kvartāls zonā
 • Kas jāzina: Stundas ir 09:00 līdz 5 pm

6. Erawan Shrine

Adrese: Ratchadamri Rd , Khwaeng Lumphini , Khet Pathum Wan , Krung Thep Maha Nakhon 10330 , Thailand

Kā liecina nosaukums, Erawan Svētvieta ir faktiski nav templis, bet tas joprojām ir svarīgs reliģisko vietā Bangkokā un noteikti ir vērts redzēt.

Aizņemts ietvju svētnīca ir mājvieta ne tik vecu statuju Phra Phrom, Taizemes versiju hindu dievam Bhrama. Erawan Shrine ir populāra pieturvieta darījumu cilvēkiem ceļā uz darbu. Viņi lūgties Laimi kvēpināt, un veikt nelielas piedāvājumu. Daži pielūdzēji noma tradicionālo deju trupas veikt tur, parādot pateicību par lūgšanām atbildēja.

 • Vieta: Par Ratchadamri Ceļu un Rama I Road krustojumu, ko Grand Hyatt Erawan Hotel. Tuvākā BTS Skytrain stacija ir Chit Lom.
 • Kas jāzina: Erawan svētnīca ieguva nelaimīgo slavu kā vietu teroristu bombardēšanas 2015. gadā.

7. Wat Mahahat

Adrese: 3 Maha Rat Rd , Khwaeng Phra Borom Maha Ratchawang , Khet Phra Nakhon , Krung Thep Maha Nakhon 10200 , Thailand

Tālrunis: +66 2 222 6011

Web: Apmeklējiet mājas lapa

Wat Mahahat Bangkokā, nedrīkst sajaukt ar tempļiem tādu pašu nosaukumu, kas Ayutthaya un arī Sukhothai, ir viens no svarīgākajiem karaliskajiem tempļi Bangkokā. Templis ir mājvieta Taizemes vecākajam institūtā budistu mūku, kā arī vipasana meditācijas centru.

Svētdienās ir aktīvākais dienu kā Bangkok lielākais amulets tirgus notiek tikai ārpus Wat Mahahat. Cilvēki nāk no visas pirkt un tirdzniecības amuletus domāti, lai palīdzētu ar mīlestību, laimi, veselību un aizsardzību.

 • Atrašanās vieta: North of Grand Palace un rietumiem no Sanam Luang, grassy parkā.
 • Kas jāzina: Stundas ir 09:00 līdz 5 pm

8. Wat Bowon Niwet Wihan

Adrese: 248 Phra Sumena Rd , Khwaeng Wat Bowon Niwet , Khet Phra Nakhon , Krung Thep Maha Nakhon 10200 , Thailand

Lai gan sprawling pamatojums šajā templī un skolā ir burtiski ap stūri no ārprātā Khao San Road un Soi Rambuttri daudzi backpackers garām to pilnībā. Wat Bowon Niwet Wihan var būt mierīga atelpu rītos un vakaros; tas bieži vien ir atvērts līdz vēlam vakaram.

Vēlu King Bhumibol Adulyadej, visilgāk valdošo valsts vadītājs līdz šim kalpoja kā mūks Wat Bowon Niwet Wihan; viņa pelni tur tiek nostiprinātas. Daudzi citi prinči un karaļi kalpoja templi un noteikts, lai atpūstos tur.

 • Atrašanās vieta: Uz Bowon Niwet Road, tieši uz ziemeļiem no apļveida krustojuma beigās Soi Rambuttri
 • Kas jāzina: Jums ir nepieciešams, lai kleita pienācīgi apmeklēt mākslinieciski grezno valdnieku krematoriju.