Top 9 Фестивалі в Італії

Posted on

 Top 9 Фестивалі в Італії
Більшість з цих топ фестивалів безкоштовно, але деякі події вимагають покупки квитків. Багато італійських фестивалі засновані на історичних подіях і можуть включати в себе процесію з людьми, одягненими в період костюма, змагання між околицями міста, прапором-метальниками, продуктами харчуванням і феєрверками. Літо висота фестивального сезону – як ви подорожуєте в Італії, зверніть увагу на плакати з рекламою на Festa або Сагра.

Фестивалі Карнавальні Італії – CARNEVALE

Венеція має один з кращих карнавальних свят в світі, але Carnevale святкується в багатьох містах Італії. Віареджо, на узбережжі Тоскани, відомий своїми складними поплавці і паради проводяться на декількох вихідних. Carnevale подія часто відбувається до фактичної дати карнавалу, теж. Carnevale зазвичай падає в лютому.

Il Palio ді Сієна – Скачки на головній площі

Паліо Сієни є одним з найвідоміших змагань Паліо Італії. Паліо Сієни є скачки працювати в незвичайній формі віяла площі, Il Campo. Сієна 17 Contrade, або райони, конкурують, щоб виграти Palio. Скачки відбуваються як в липні і серпні з іншими подіями, що відбуваються до гонок.

L’Ardia ді Сан-Костянтино – Ancient Скачки

L’Ardia Di San Костянтино є одним з найбільших фестивалів в Сардинії. Боротьба, що в липні, це захоплюючі скачки в пам’яті перемоги Костянтина в Mulvian мосту в 312. Це дійсно більше, ніж раса, і має цікавий духовний поворот. Крім того, спостерігаючи за гонки, великий масив харчових стендів робить велике свято для їжі.

Фесту делла Мадонна Бруна – Хода і феєрверк

Bruna фестиваль Мадонни, 2 липня в Матера, є одним з найцікавіших маніфестацій ми коли-небудь бачили. Процесія має несподіване закінчення, і, пізно ввечері, перш ніж відправитися в свій печерний готель, є ефектний феєрверк над Сассо Матері. Це дуже гарне видовище.

La Кінтана – Середньовічні лицарські

Асколі Пічено тримає середньовічний лицарський турнір, л Кінтан, в першому неділю в серпні. Родзинкою фестивалю є хід до турніру з людьми, одягненими в середньовічному костюмі. Після турніру, є процесія святкування переможця і свята, які тривають до пізньої ночі. Асколі Пічено знаходиться в центральній Італії регіону Марке.

Літні музичні фестивалі

Перехід на музичний фестиваль або концерт під відкритим небом протягом літа може стати родзинкою поїздки в Італію. Ви знайдете безліч концертів під відкритим небом на площах і в громадських місцях по всій Італії.

Регата республік Ancient Морських

Регата республік Ancient Морських є історичною веслування на човнах, званих Гоцці, кожен веслування командою з восьми веслярів з однією з чотирьох морських республік: Амальфі, Генуя, Піза і Венеція. Перед регатою, є яскраву ходу з учасниками з кожної республіки, одягненої в традиційному середньовічному костюмі. Місце фестивалю обертається щороку.

Сан – Бьяджо фестиваль – фестиваль Південної Італії День святого

Сан – День Бьяджо може не бути одним з найбільших фестивалів в Італії, але він відсвяткував кілька місць в Італії. Це дає вам уявлення про те, що типовий фестиваль виглядає як на півдні Італії. Avetrana знаходиться на півострові Саленто Апулії, каблук черевика Італії.

Disfida – Стрільба з лука і Medieval Процесія в Fivizzano

Disfida є конкурс зі стрільби з лука серед околиць Fivizzano в Луніджани північній Тоскані, що відбулася в липні. Хоча це не головне свято, це типовий фестиваль із середньовічною процесії, прапор метальників і феєрверк.

Стрільба з лука Конкурси проводяться і в інших містах. Один з найвідоміших в Монтальчіно, Тоскана.