Top 9 festivāli Itālijā

Posted on

 Top 9 festivāli Itālijā
Lielākā daļa no šiem top festivāli ir bez maksas, bet daži notikumi prasa pērk biļetes. Daudzi Itālijas festivāli ir balstīta uz vēsturiskiem notikumiem, un var ietvert gājienus ar cilvēkiem ģērbušies periodā kostīms, konkursus starp rajoniem pilsētas, karoga metēji, pārtikas un uguņošana. Vasara ir augstums festivālu sezona – kā jūs ceļot Itālijā, meklēt plakātiem ir Festa vai Sagra.

Carnevale – Itālija karnevālā festivāli

Venēcija ir viens no top karnevāla festivāliem pasaulē, taču Carnevale tiek svinēta daudzās Itālijas pilsētās. Viareggio, krastā Toskānas, ir pazīstama ar savu izstrādātu pludiņiem, un gājieni notiek vairākās nedēļas nogalēs. Carnevale notikumi bieži notiek pirms faktiskās Carnival datumu, too. Carnevale parasti ietilpst februārī.

Il Palio di Siena – Horse Race galvenajā laukumā

No Siena Palio ir viens no Itālijas slavenākajiem Palio sacensībās. Siena ir Palio ir zirgu sacīkstes palaist neparastu vēdekļveida Piazza Il Campo. Siena ir 17 CONTRADE vai apkaimes, konkurē, lai uzvarētu Palio. Zirgs sacensības notiek gan jūlijā un augustā ar citiem notikumiem, kas notiek pirms sacīkstēm.

L’Ardia di San Costantino – Ancient Horse Race

L’Ardia Di San Costantino ir viens no lielākajiem festivāliem Sardīnijā. Notiek jūlijā, šī aizraujošā zirgu sacīkšu piemin Konstantīna uzvara pie Mulvian tilta 312. Tas ir tiešām vairāk nekā rases, un tas ir interesants garīgo vērpjot. Bez skatīties sacensības, lielais masīvs pārtikas stendi padara to par lielisku festivāls ēšanai.

Festa della Madonna Bruna – gājiens un Fireworks “

Madonna Bruna festivāls, 2. jūlijā Matera, ir viens no interesantākajiem gājienu mēs jebkad esam redzējuši. Gājiens ir pārsteiguma beigas, un vēlu vakarā pirms došanās uz savu alu viesnīcu, tur ir iespaidīgs uguņošanu virs Sassi Matera. Tas ir ļoti skaists skats.

La Quintana – viduslaiku jousting

Ascoli Piceno pieder viduslaiku kārts sacensības, la Quintana, pirmajā svētdienā augustā. Izcelt no festivāla ir gājiens pirms turnīra ar cilvēkiem, ģērbušies viduslaiku kostīms. Pēc turnīra, tur ir procesija svin uzvarētāju un svētkus, kas ilgst līdz vēlai naktij. Ascoli Piceno atrodas Itālijas centrālajā Markes reģionā.

Vasaras mūzikas festivāli

Doties uz mūzikas festivālu vai āra koncertu vasarā var izcelt no brauciena uz Itāliju. Jūs atradīsiet daudz āra koncertus laukumiem un sabiedriskās vietās visā Itālijā.

Regatta no Senās Piejūras republikām

No Senās Piejūras republikām Regatta ir vēsturisks laivu sacensības laivas sauc Gozzi, katru airēja komanda astoņu airētāju no viena no četrām jūras republiku: Amalfi, Dženovā, Piza, un Venēciju. Pirms regates, tur ir krāsains gājiens ar dalībniekiem no katras republikas tērpušies tradicionālajā viduslaiku kostīms. Festivāla atrašanās vieta katru gadu rotē.

San Biagio festivāls – Dienviditālijas svēto diena festivāls

San Biagio diena varētu būt viens no Itālijas lielākajiem festivāliem, bet tas svinēja vairākas vietas Itālijā. Tas dod jums priekšstatu par to, kas tipisks festivāls izskatās Itālijas dienvidos. Avetrana atrodas Salento pussalā Apūlijas, papēža Itālijas zābaku.

Disfida – Loka šaušana un viduslaiku gājiens Fivizzano

Disfida ir šaušanas konkurss starp apkaimēm Fivizzano šajā Lunigiana Toskānas ziemeļos, kas notika jūlijā. Lai gan tas nav top festivāls, tas ir tipisks festivāls ar viduslaiku gājiens, karoga metēji un uguņošana.

Loka šaušana Konkursi notiek citās pilsētās, kā arī. Viens no slavenākajiem ir Montalcino, Toskānā.