Top 9 Festivaliai Italijoje

Posted on

 Top 9 Festivaliai Italijoje
Dauguma šių geriausių festivalių yra nemokamas, tačiau kai kurie įvykiai reikalauja pirkti bilietus. Daugelis Italijos festivaliai remiantis istorinių įvykių ir gali apimti procesijas su žmonėmis apsirengusių laikotarpio kostiumo, konkursai tarp rajonų miestelio, vėliava permetimo, maisto ir fejerverkai. Vasara yra festivalio sezono aukštis – kaip jums keliauti Italijoje, ieškoti plakatų, reklamuojančių Festa arba Sagra.

CARNEVALE – ITALIJA karnavalas Festivaliai

Venecija yra vienas iš svarbiausių karnavalo festivalių pasaulyje, bet Carnevale švenčiama daugelyje Italijos miestų. Viareggio, ant Toskanos pakrantėje, yra žinomas dėl savo įmantriais plūdes, ir paradai vyksta kelis savaitgalius. CARNEVALE įvykiai dažnai pasitaiko prieš faktinį Carnival datos, taip pat. Carnevale paprastai patenka vasario mėn.

“Il Palio di Siena – Arklių lenktynės pagrindinėje aikštėje

Sienos Palio yra vienas iš garsiausių Italijos Palio varžybose. Siena Palio yra arklio lenktynės paleisti neįprasto vėduoklės formos Piazza Il Campo. Siena 17 CONTRADE arba apylinkių, konkuruoti laimėti Palio. Arklys lenktynės vyksta tiek liepos ir rugpjūčio mėnesiais su kitomis įvykiai vyksta prieš rasių.

“L’Ardia San Costantino – Senovės Jodinėjimas lenktynės

“L’Ardia di San Costantino yra vienas iš didžiausių festivalių Sardinijoje. Vyksta liepos mėnesį, tai įdomi arklio lenktynės įamžintas Konstantino pergalė Mulvian tilto 312. Tai tikrai daugiau nei rasės, ir ji turi įdomią dvasinę Tvist. Be žiūrėti lenktynes, didelis masyvas maisto stendai daro tai puikus festivalis valgyti.

Festa della Madonna Bruna – Procesija ir fejerverkai “

Madonna Bruna festivalis, liepos 2 Matera, yra viena iš įdomiausių procesijos mes kada nors matė. Procesija turi netikėtą pabaigą, o vėlai vakare prieš antraštę į savo Cave Hotel, ten įspūdingas fejerverkų per Matera Sassi. Tai tikrai gražus reginys.

La Quintana – Viduramžių jousting

Ascoli Piceno turi viduramžių jousting turnyrą, La Quintana, pirmą rugpjūčio sekmadienį. Iš festivalio akcentas yra procesija prieš turnyrą su žmonėmis apsirengę viduramžių drabužiais. Po turnyro, ten procesija švenčia nugalėtoją ir šventės, kad paskutinis vėlumos. Ascoli Piceno yra centrinėje Italijos Marche regiono.

Vasaros muzikos festivaliai

Ėjimas į muzikos festivalį ar lauko koncertą vasarą gali būti kelionę į Italiją akcentas. Jūs rasite daug lauko koncertai aikštėse ir viešose vietose visoje Italijoje.

Regata senovės jūrų Respublikų

Senovės jūrų Respublikų regata yra istorinis laivas varžybos valtimis, vadinamomis Gozzi, kiekvienas eilių pagal aštuonių irkluotojų komanda iš vienos iš keturių jūrų respublikose: Amalfi, Genuja, Piza, ir Venecijos. Prieš regatos, ten spalvinga procesija su dalyviais iš kiekvienos apsirengęs tradiciniu viduramžių kostiumo Respublikoje. Kiekvienais metais festivalio vietą sukasi.

San Biagio festivalis – Pietų Italija Šventųjų diena festivalis

San Biagio diena gali būti viena iš didžiausių Italijos festivaliuose, bet tai šventė keletą vietų Italijoje. Jis suteikia jums tai, ką tipiškas festivalis atrodo pietų Italijoje idėją. Avetrana yra Salento pusiasalio Apulijos, Italijos anketa įkrovos kulno.

Disfida – Šaudymas iš lanko ir Viduramžių procesija Fivizzano

Disfida yra iš lanko konkursas tarp Fivizzano rajonų į šiaurės Toskanos Lunigiana, vykusios liepos. Nors tai nėra aukščiausio festivalis, tai tipiškas festivalis su viduramžių procesija, vėliava permetimo mašinos, medžiagos ir fejerverkai.

Šaudymas iš lanko Konkursai vyksta kituose miestuose, taip pat. Vienas iš labiausiai žinomų yra Montalcino, Toskanos.