Top Budistu tempļi Chiang Mai apmeklēt

Posted on

Ir simtiem interesantu budistu tempļi Chiang Mai. Daži no tiem ir vēsturiski nozīmīgs, daži satur skaistu mākslas darbu, daži ir populārs ar vietējiem budistu un daži piedāvā ārzemniekiem iespēja uzzināt par budismu. Šeit ir pieci vērts apmeklēt.

Kad jūs iet, atcerieties, ka templis (sauc Wat Taizemes) ir ne tikai tūristu apskates objekts. Lielākā daļa no Chiang Mai ir budistu tempļi ir kalpot budists un sabiedrību, lai jūs sagaidīt valkāt pieticīgs apģērbs un ir kluss. Gandrīz visi budistu tempļi Chiang Mai ir bez maksas vai lūgt ziedojumu.

Wat Chiedi Luang

Top Budistu tempļi Chiang Mai apmeklēt

Lai gan priekšā, pamatojoties māju jaunajiem, krāšņi dekorēti tempļa ēkām, Wat Chiedi Man ir mājvieta drupām 600 gadus vecu templi, kas reiz bija mājvieta Smaragda Budas, kas tagad dzīvo uz Grand Palace pamatiem. Ķieģeļu un akmens struktūru, ko ieskauj cirsts ziloņiem, nav pilnībā atjaunota, taču pēc tam, kad bija augstākā celtne Chiang Mai.

Wat Pan Tao

Šis nelielais templis blakus durvīm Wat Chiedi Luang ir ievērojama, jo tas ir izgatavots tikai no koka. Lai gan tas nav par “bling”, daudzi no pilsētas citām tempļi ir ietvertas, elegantie kokgriezumi, kas rotā Wat Pan Tao ir vērts apmeklēt.

Wat Phra Singh

Wat Phra Singh nozīmē “Lion Buda”, un tas ir tas, ko šī 600 gadus vecais templis Chiang Mai vecpilsētā ir vislabāk zināms. Lielie Tempļa arī māju daudzas krāšņi paredzēti ēkas ar iespaidīgiem jumta līniju un sarežģīts sienas darbu.

Wat Doi Suthep

Nestled uz pusi Doi Suthep, lielo kalnu uz rietumiem no centrālās Chiang Mai, tas ir templis piepildīta ar simtiem attēliem Buda, mirdzoši zelta chiedi un rādītājus sekotāju praying. Kāpt dažus simtus soļus no pamatnes templis nokļūt uz augšu, vai veikt 30 bats vagoniņš.

Wat Chiang Man

Chiang Mai vecākais templis tika uzcelta 1292, un tas ir ārkārtējs piemērs Lanna stila arhitektūru. Zelta chiedi ieskauj kokgriezumiem ziloņi ir iecienīts starp apmeklētājiem, bet grezni sarkanie jumti un zelta kokgriezumi uz jaunāku tempļa ēkām ir arī izņēmuma.