Top jūlija Festivāli un notikumi Romā

Posted on

Jūlijs ir viena no noslogotākajām mēnešos Romā, kad tūristu skaits sasniedz savu maksimumu. Tas ir arī ļoti karsts – tas ir iespējams, vasaras temperatūra pārsniedz 100 grādus pēc Fārenheita (38 Celsija).

Bet, ja jūs varat rīkoties ar blīvu pūļa un augstām temperatūrām, ir vairāki vērtīgi festivālos un pasākumos, kas notiek katru jūliju Romā. Jūs atradīsiet šie notikumi piesaista daudz vietējo iedzīvotāju, kā arī tūristiem, lai viņi dara labas iespējas svinēt vasaras kā romieši darīt.

Šeit ir daži no mūsu mīļākie notikumiem Romā jūlijā:

Lungo il Tevere

Gar krastiem Tibras upes, kas iet caur Romu, šovasar garumā festivāls piedāvā ciemata līdzīgu iestatīšanu pārtikas stendiem, pop-up restorānu, mākslas un amatniecības pārdevēji, dzīvā mūzika un pat daži kiddie braucieni un izklaidēm. Vakaros, kad gaisa temperatūra ir nedaudz zemāka, tas ir jauki veids, kā pavadīt dažas stundas. Jūs varat sākt vienā āra bārā vai restorānā ar  Aperitivo , tad izvēlieties citu vakariņas zem zvaigznēm un dzīvā mūzika.

Lungo il Tevere notiek uz rietumiem (Vatikāna) upes krastā un ir pieejama ar kāpnēm uz leju, lai upes krastu. Ciemats ir izveidots starp Piazza Trilussa (pie Ponte Sisto) un Porta Portese (pie Ponte Sublicio). Ir piekļuves punkts ratiņkrēslos pie Lungotevere Ripa.

Festa dei Noantri

Held pēdējās divas nedēļas jūlijā Festa dei Noantri (dialektu par “festivālā par pārējo mums”), ir centrēta ap svētkiem Santa Maria del Carmine. Šis ļoti vietējais festivāls redz statuja Santa Maria, rotātas ar roku ēze, tiek pārvietoti no baznīcas baznīcu Trastevere rajonā un kopā ar grupu un reliģisko svētceļnieku. Sanāksmes noslēgumā festivāla, parasti vakarā pēdējā svētdienā jūlijā, svētais ir paraded ar laivu pa Tibras.

Opera pie pirtīm Caracalla

Teatro dell’Opera di Roma rīko savu vasaras sēriju senajām, floodlit drupām pirtis no Caracalla, diezgan iespējams, viena no romantiskākajām vietām uz Zemes, lai noskatītos kādu operas sniegumu. Ja vēlaties biļetes uz vienu no šīm izrādēm, to plānot uz priekšu, jo pieprasījums ievērojami pārsniedz vietu skaitu un veiktspējas datumiem. Pārbaudiet šeit, lai iegūtu citu top vietām, apmeklēt operu Itālijā.

Rock in Roma

Rock in Roma  ir vasaras koncertu sēriju, kas nes slaveniem māksliniekiem vietām Romā, ieskaitot Circus Maximus un Parco della Musica. Iepriekšējie akti ir iekļauti Bruce Springsteen un Rolling Stones. 2019. line-up ietver Ben Harper un 30 sekundes līdz Marsam.

āra Mūzika

Āra koncerti un citas izrādes notiks visu vasaru Romā. Estate Romana  uzskaitītas dažas vasaras izrādes un pasākumus. Castel Sant ‘Angelo, jūs atradīsiet mūziku un izrādes vakaros jūlijā un augustā. Koncerti notiek Romas laukumos un parkos.

Isola del Cinema

No jūlija līdz septembrim, platekrāna filmas tiek rādītas ārā gandrīz katru nakti vasarā par Tiberina sala laikā. Tas ir arī daļa no  īpašuma Romana  (Romiešu vasaras) pasākumu sēriju.

Concerto del Tempietto

Šovasar sērija, ko Associazione Il Tempietto organizēta, iepazīstina orķestra mūzikas koncertus vietās ap pilsētu, visbiežāk blakus Teatro di Marcello arheoloģisko izrakumu vietas. Starptautiskie diriģenti un mūziķi bieži vien ir īpašie viesi.

Roma Incontro il Mondo

Tikai uz ziemeļiem no Romas centrā, ēnainā pamatojums Villa Ada ir iestatījums dzīvīgā sezonā roka, blūza, džeza, elektroniskās un pasaules mūzikas koncerti, kas atspoguļo starptautiskās un Itālijas mākslinieki.

Es Giardini della Filarmonica

Romiešu Filharmonijas orķestris piedāvā šīs vasaras koncertu sēriju, kas balstīta uz Villa Borghese. Koncerti programmas tēmu ap mūziku no dažādām valstīm, lai line-ups varētu iezīme, piemēram, darbi no visām Vācijas, Polijas un Argentīnas komponistu.