Top Padomi apceļot Bali, Indonēzija

Posted on

Top Padomi apceļot Bali, Indonēzija

Pārvadājumi Bali nāk daudz garšu, daži vairāk tūristu draudzīgāku nekā citi. Ja jūs neesat paļaujoties uz savu viesnīcu, lai saņemtu jums apkārt nav, ka tur ir kaut kas nepareizi ar to, jūs varat saņemt pa pilsētu ar kājām, par īres velosipēdu vai motociklu, vai caur bemo.

Ja jūs vēlas iet starp pilsētām, jūs varat nozvejas braukt uz publiskā BEMO (autobuss), privāta BEMO, taksometrs, auto / vadītāja noma pakotni vai iznomāt auto vadīt.

Sakarā ar tās lielo un spottily-regulēta tūrisma nozari, Bali rīko bezgalīgs skaits īstermiņa un tālsatiksmes transporta uzņēmējiem, katrs drūzmas, lai saņemtu savu biznesu. Dažas no tām ir godīgi starpnieki; daži nav. Sekojiet mūsu padomus, lai pārliecinātos, jums nav get ripped off negodīgi Bali transporta pakalpojumu sniedzējiem.

Taksometri

Izjādes taksometru Bali darbojas tāpat, kā to dara visur citur: jūs krusa taksometru no apmales; taksometru pieturām jums pakaļ; un pie jums iet.

Diemžēl daži taksometru vadītāji ir negodīgs. Divi mīļākie triku apgalvo, ka ir bojāta metru vai ņemot garu ceļu apkārt. Zilie taksometri atzīmēta “Bali Taxi” (pazīstams kā Blue Bird Taxis) ir visgodīgākais, tik daudz tā, ka citi taksometru operatori cenšas veikt nepatikšanas par šiem puišiem.

 • Diapazons: Tikai ietvaros South Bali un Ubud
 • Izmaksas: Flag leju likme IDR 5000 (apmēram piecdesmit centiem ASV valūtā), tad IDR 2500 (aptuveni ceturtdaļu) par katru pievienoto kilometru
 • Pros: Labākais veids, kā iegūt ap Dienvidu Bali ātrs un pieejams visur
 • Mīnusi: Ierobežotas galvenokārt dienvidu Bali, tādēļ, ja jūs plānojat doties uz Kintamani vai kaut kur līdzīgi tālu, jūs no luck

Auto Noma

Ja jums ir naudas, lai rezerves, jūs varat nomāt automašīnu Bali, ar iespēju vadīt pats. Ja jūs iznomāt no cienījamu automašīnu tirdzniecības uzņēmums, jums var būt ieguvums no braukšanas savu transportlīdzekli uz Bali mazāk ceļojis galamērķiem, ar jūsu diapazonā tiek ierobežotas tikai ar savu gāzes budžeta.

Nelietojiet apnikt, lai gan, ja jūs nav izmantoti, lai braukšanas labās rokas piedziņas automašīnu vai paniku viegli, kad citi autobraucēji pārkāpt ceļu noteikumus. Bali satiksme ir gan haotiska un bīstams. Iegūt automašīnu ar šoferi, ja jūs neesat pat to.

 • Klase: visur Bali jūs varat vadīt automašīnu cauri, cik jūsu gāzes budžets atļauj.
 • Izmaksas: Dienas likmes svārstās no apmēram $ 20 par mazu automašīnu apmēram $ 60 par lielu furgona, gāze nav iekļautas.
 • Pros: lielisks veids, kā izpētīt Bali par savu; ļauj jums izveidot savu maršrutu un dot savu draugu / mīļajiem gar par ride
 • Mīnusi: dārgs veids, kā iegūt ap; tikai labās puses satiksmes transportlīdzekļiem pieejama; nav ieteicams Newbie autovadītājiem neizmantotajiem uz Bali haotiskas braukšanas apstākļiem

Motociklu & Scooter noma

Mēs esam minēts Bali vispārzināmi sliktos ceļus pirms, kas sniedz jums pauze pirms jūs uzskatāt izsvītrojot savu ar īrētu motociklu vai motorollera. Ja jūs patiešām labs braucējs, tad ar visiem līdzekļiem iznomāt motociklu un mēģināt braukšana pa Bali ceļiem. Tomēr ir ļoti aizsardzības vadītājs, pārliecinieties, ka Jums ir ceļojumu apdrošināšana, un ir ļoti, ļoti uzmanīgi, kas tur.

 • Klase: visur Bali, cik jūsu gāzes budžets atļauj
 • Izmaksas:  Dienas likmes svārstās no apmēram $ 4 līdz $ 10, atkarībā no dzinēja tilpuma, gāze nav iekļauts
 • Pros: lielisks veids, kā izpētīt Bali par savu; ļauj jums izveidot savu maršrutu un izpētīt ceļi mazāk brauc savā tempā
 • Cons: Bali bīstami ceļi padara šo iespēju absolūti nav ieteicamas newbie motorollera vai motobraucējiem.

Velosipēdu noma

Iznomājiet velosipēdu, ja jūs vēlaties redzēt Bali visvairāk zemes draudzīgā veidā. Ja izvēlaties braukt patstāvīgi, jūs varat redzēt Bali lauku pirmās roku uz savu grafiku. Bali velosipēdu dziesmas nāk daudzos veidos, no asfaltētiem ceļiem bezceļu trasēm.

Organizētas velosipēdu ekskursijas Bali ir pieejami arī, ēdināšana visiem riteņbraucējiem visu vecumu veidiem. Tūrisma paketes parasti ietver maltītes, drošības rīku un atgriešanās braucienus uz un no jūsu viesnīcas.

 • Diapazons: Parasti tikai lauku ceļiem un ap Ubud un Lovinai uzturēšanās nost no lielceļiem dienvidos, lai būtu droša
 • Izmaksas: Tūrisma operatori var nomāt velosipēdus par apmēram $ 2.50, vai IDR 25000 dienā; pakete izmaksas dienas ekskursijas noteiktu Bali jomās var maksāt vairāk
 • Pros: Riteņbraukšana ir videi draudzīgs veids, kā izpētīt Bali, ar lielāku diapazonu nekā tikai staigā
 • Cons: Bali galvenie ceļi ir pārāk bīstami apmeklēt; sliktiem laika apstākļiem var iegūt arī tādā veidā

Tūrisma autobusi

Autobusu ceļojumi nav ļoti labi attīstīta Bali; lielākā daļa no autobusu jūs redzēsiet pieder autobusu čarteri atmatā tūristu grupām jaunting vietās kā Uluwatu. Autobusu opcijas nav pilnīgi klāt, lai gan.

Salīdzinoši jauna Kura-Kura Autobusu Shuttle servisa staro ārā no tās centrs pie Beznodokļu DFS autoostas Jalan apvedceļš Ngurah Rai uz galamērķiem, piemēram, Kuta, Seminyak, un Ubud. Dienas autobusu pakalpojums darbojas cutely dekorēts autobusus ar bruņurupuča dizaina motīvs ārpuses un WiFi un aizkadra balsi guide iekšpusē.

Tūrisma maršruta autobusu pakalpojumi ļauj tūristiem ceļot no punkta uz punktu ar vismazāko rēķina un apgrūtinājumus. Perama Shuttle ir viens no visvairāk izveidota uz salas, ar autobusu un prāmju satiksmi, kas sasniedz pāri Bali Kuta Ubudu uz ziemeļiem un austrumiem un ārpus tās. Perama prāmji kuģu tūristiem nost Nusa Penida un Lombok vai atpakaļ pāri Kerčas Java.

Sabiedriskais transports: Bemo

Lai iegūtu ap Bali ar viszemākajām izmaksām, mēģiniet izjādes viens no mikroautobusu sauc bemo kas darbojas noteiktos maršrutos ap salu. Neskatoties uz zemām cenām, autovadītāji joprojām iekasēt vairāk par ārzemniekiem, tāpēc izdalīt haggling prasmes.

 • Klase: Visur Bali
 • Izmaksas:  sākas aptuveni IDR 5000 īsos attālumos, bet jums būs jāmaksā vairāk, ja vadītājs zina, jūs neesat no visas pilsētas
 • Pros: lētākais veids, kā iegūt ap
 • Cons: karstās, putekļainās atvērtas elementiem, un var būt grūti belziens starp pilsētām, ja jūs izjādes lielos attālumos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *