Top prekybos centrų Pietų Bali, Indonezija – Modernus Mažmeninė terapija Shopaholics Pietų Bali

Posted on

Top prekybos centrų Pietų Bali, Indonezija - Modernus Mažmeninė terapija Shopaholics Pietų Bali
Balio prekybos patirtis ne mažiau autentiškas, kai atliekami vienoje iš jos klesti prekybos centrai. Šios šventovės mažmeniniams oro kondicionieriumi yra Popping kaip grybai visame Pietų Bali – o jie toli gražu outnumbering salos daug šventyklų metu, dauginimo centrai keičiasi Pietų Bali mažmeninės sceną, tuo geriau.

Daugiau Bali centrai reiškia daugiau realizavimo salos patrauklių rankų darbo gaminių. Tai taip pat reiškia daugiau galimybių Bali turistai paragauti salos skanus pietūs jaukioje aplinkoje gana saugus nuo Balio pilvo.

T Galleria / Mal Balis Galeria

Trys atskiri pastatai sudaro klesti Galleria kompleksą Balis Simpang Siur mainams: plytų-susidūrė struktūrą, kurioje yra “T” Galleria neapmuitinamų Prekių centrą ir Planet Hollywood; atskiras pastatas, kuriame yra “Galeria 21 Cineplex ; ir Mal Balis galerija pastatas.

Mal Balis Galerija yra dviejų aukštų miesto centras su visais apsiuvai: kino teatras, prekybos centrų, parduotuvių ir parduotuvių prestižinius tarptautinius etiketes, visi išdėstyti aplink erdvus centrinėje sode.

T “Galleria iki DFS lizdo siūlo neapmuitinamų prekių keliautojams su pinigais atsarginių prabangos daiktais. Priklauso tai pačiai savininkų, kaip ir tos Angkor Museum Kambodžoje DFS, T galerija yra griežtai turistams: jums gali būti reikalaujama pateikti pasą ir savo lėktuvo bilietą / Kita įrodymą ištrauka prieš jums bus leista pirkti čia ,

Adresas: JL aplinkkelis Ngurah Rai, Kuta, Balis ( vieta Google Maps )
Dirba nuo: 10 iki 9pm (DFS Galleria); 10:00 (Mal Balis Galeria)

“Discovery Shopping Mall

Balis pirmoji paplūdimio centras išsiskiria santykinai Visai šeimai dalis Tuban Pietų Balis; Jalan Kartika Plaza “ir Vandens Bom Park stovėti už jį.

Puošmena universalinė parduotuvė “Centro ” Hawks “Bali eksporto kokybės namų apyvokos ir tchotchkes greta tarptautinių etiketes ir kai elektroninių kioskų skaičių. Iš prekybos centro poilsio skaito kaip bet kuris kitas Indonezijos prekybos centre: vietiniai prekės ženklai kaip Batikos Keris stumdytis su užsienio markių, pavyzdžiui, Nautica, Billabong ir La Senza.

Šis atradimas Shopping Mall yra vieta vietose ją per lengvai pasiekiami pėsčiomis Tuban viešbučių ir kurortų.

Adresas: Jalan Kartika Plaza, Pietų Kuta Beach, Balis ( vieta Google Maps )
Dirba nuo : 10 iki 10 pm (darbo dienomis) arba 22:30 (savaitgaliais)
Svetainė: discoveryshoppingmall.com

Balio kolekcija

Turizmo anklavo Nusa Dua gali jaustis gana izoliuota nuo Balis poilsio. Laimei Nusa Dua kurorto svečiai turi Mall visi jų pačių, Balio Kolekcija.

Aštuonių hektarų ploto Balio Kolekcija talpina tarptautinius prabangos prekių ženklai, pavyzdžiui, “Prada” ir “D & G; Žymūs Indonezijos drabužiai ženklų, kaip Uluwatu ; ir specializuotos parduotuvės kaip Periplus knygynas ir Guardian vaistinės.

Vibe yra ramus ir išskirtinis, tačiau parduotuvės didesnes kainas pakaktų penkių žvaigždučių kurortų, kad aplink jį. (Laimei galite pasikliauti Bali valiutos keitimo punktuose ir kelių bankomatų šioje srityje.)

Nemokamos pervežimo važinėja tarp centro ir kurortų Nusa Dua ir Tanjung Benoa; Paslauga veikia nuo 10 iki 9pm.

Adresas: Kawasan Pariwisata Nusa Dua, komplek BTDC Nusa Dua, Bali ( vieta Google Maps )
Dirba nuo: 10 iki 10 pm
Site: bali-collection.com

Beachwalk centras

Beachwalk centras prisijungia prie Discovery Mall, kaip vienas iš retų prekybos centruose turi būti įsikūrusi šalia paplūdimio.

Kreivi trijų aukštų pastatai alsuoja natūralios šviesos tarnauti kaip įdomų foną į Kuta apsipirkimo patirčiai – Mall sprawls daugiau nei 3,7 hektarų prekybos erdvę su pakankamai vietos specializuotų parduotuvių, restoranų ir kino teatruose.

Pirmame lygyje, po atviru dangumi amfiteatras atneša daug šviesos ir parkas-kaip atmosfera, labiau įnoringas su vandens fontanai ir baseinai nustatytų visoje.

Adresas: Jalan Pantai Kuta, Kuta, Balis ( vieta Google Maps )
Dirba nuo: 10 am-10pm
svetainė: beachwalkbali.com

Kuta aikštė

Prekybos plotas vadinamas Kuta aikštė yra daugiau tinkamai apibūdinti kaip parduotuvių gretutinių Jalan Raya Kuta, iš karto į pietus nuo Jalan Pantai Kuta kolekciją.

Rytinė gatvės pusėje yra pažymėta greito maisto parduotuvėse platinimu, Kentukio kepta vištienos ir “McDonalds” trina pečius su vietos prekinių ženklų kaip Dulang Kafe teig. Didelė Matahari universalinė parduotuvė suteikia mažmeninės prekybos veiksmų šioje pusėje.

Vakarinėje pusėje gatvės yra banglenčių ir sporto prekių ženklų kaip Quiksilver, Summerland ir Hurley kartu daugiau nuobodus ženklus kaip sportininko koja, Polo ir Coco Express savitarnos parduotuvė.

Į Kuta Square parduotuvės parduoti fiksuoto kainų prekes; pigesnių daiktų galite nusiderėti daugiau, išėjimas į Jalan Bakung Sari išėjimo rasti Kuta meno rinka ir jos vietoje pagaminti niekučius.

Adresas : Jalan Bakung Sari, Kuta, Balis ( vieta Google Maps )
Dirba nuo: 8am – 10:00

Lippo centras “Kuta

Į Lippo Mall Kuta anketa vietą netoli Balio tarptautinis oro uostas daro tai ideali stotelė paskutinės minutės Bali apsipirkti prieš savo skrydį. Bet pabandykite neskubėti savo vizitą: Mall turi daug ką pasiūlyti neskubantis pirkėjas, su daugiau nei šimtas parduotuvių prekystalių paskirstytų per tris aukštus aplinkinių klesti prieširdį.

Įprasta asortimentas prabanga ir tarptautinių prekinių ženklų žemę, Lippo centras taip pat sultys žmogaus biudžeto pirkėjai su vietos batiks, Bali amatų ir mažomis suvenyrų, suteikiant pirkėjams daug trenksmu jų pinigus.

Galiausiai, Lippo Mall santykinė naujumas ir stebina santykis atviros erdvės-to-parduotuvėje daro šį jaustis kaip vienas iš labiausiai atsipalaidavęs centrų aplink, su mažai žmonių spūstyje jums rasti kitų, daugiau centrinių čia išvardytų centrai ,

Adresas: Jalan Kartika Plaza Lingkungan Segara, Kuta, Balis ( vieta Google Maps )
Dirba nuo: 10 am-9pm
svetainė: lippomalls.com

Mertanadi Meno rinka

Mertanadi kepiniai padengti mažas, populiarus galą prekybos spektro; Urmu ar taip mažai kroviniams pervežti rinkos kioskuose čia vanagas daug meno dirbinių ir pigių ripoffs mišinį; medžio skulptūros dalintis savo erdve su Bintang Beer marškinėlių ir varpos formos butelių atidarytuvai (!).

Pagrindinis šio meno rinkos dorybė yra jo Charmed vietą Kuta, šiaurinėje pusėje Jalan Pantai Kuta, Jalan Legian-Jalan Melasti turizmo stačiakampio, lengvai pėsčiomis arba iš populiariausių Kuta viešbučių.

Jūs galite gauti daug Bali- ir Indonezija tematikos gyvulių stuffers į Mertanadi meno rinkoje, iš Wayang šešėlis lėles rankomis dažyti gerbėjų medinių kaukių paveikslų. Jūs taip pat galite gauti pigaus knockoffs tarptautinių ženklų bei rankovių su kai kuriais gana nepadorus pranešimų (ačiū, Australijos Bogans). Kuo daugiau perkate, tuo mažesnis galite nusiderėti kainą.

Adresas: Jalan Melasti, Kuta, Balis ( vieta Google Maps )
Dirba nuo: 9am – 9:00