Top Roma Festivāli un notikumi jūnijā

Posted on

 Top Roma Festivāli un notikumi jūnijā

Jūnijs ir sākums lielo vasaras sezonā Romā, un mūžīgā pilsēta gredzeni to labi, ar dažiem no saviem svarīgākajiem festivālos un pasākumos. Un, lai gan jūnijā, ir aizņemts mēnesī Romā, jūs joprojām atrast ir mazāk blīvs pūļus nekā jūlijā un augustā, un Siltākā kopvērtējumā.

Šeit ir saraksts ar top notikumiem Romā jūnijā. Ņemiet vērā, ka 2.jūnijā Republikas diena ir valsts svētku diena, tāpēc daudzi uzņēmumi, tai skaitā muzejiem un restorāniem, tiks slēgts.

Republikas diena (2. jūnijs)

Republikas diena vai Festa della Repubblica, ir liels valsts svētku līdzinās Neatkarības dienas citās valstīs. Tā piemin Itālija kļūt par republiku 1946. gadā, pēc Otrā pasaules kara. Milzīgs parāde notiek uz Via dei Fori Imperiali un ietver apdullināšanu viaduktu ar Itālijas Gaisa spēku, kam seko mūzikas Quirinale Gardens.

Rose Garden

Pilsētas Rose Garden ir atvērta sabiedrībai laikā maijā un jūnijā, parasti izmantojot par otrajā vai trešajā nedēļā jūnijā. Dārzs atrodas Aventine kalnā kā Via di Valle Mursija 6, netālu no Circus Maximus.

Corpus Domini (agrīnās līdz jūnija vidum)

Tieši 60 dienas pēc Lieldienām, katoļi svin Corpus Domini, kas godina Svēto Euharistiju. Romā šis svētki parasti svinēta ar masu pie katedrāles San Giovanni in Laterano seko gājiens uz Santa Maria Maggiore. Daudzi mazpilsētas turēt infiorata par Corpus Domini, veidojot paklāju ar dizainu, kas izgatavoti no ziedlapiņām priekšā baznīcas un gar ielām. Dienvidiem no Romas, Genzano ir laba pilsēta, lai ziedlapiņa paklāju, vai arī kāps uz pilsētas Bolsena ezera Bolsena.

Feast of Saint John (San Giovanni, 23-24 jūnijs)

Šis svētki tiek svinēti milzīgo Piazza priekšā baznīcas San Giovanni in Laterano, pilsētas Romas svarīgākajiem katedrāli. Tradicionāli svinības ietver ēdināšanu gliemeži (lumache) un zīšanas cūka, plus koncertus un uguņošanu. Gliemeži ir daļa no tradīcijas, kā to ragi ir doma pārstāvēt nesaskaņas un raizes – ēdot tos, jūs likvidēt visas savas rūpes par gadu.

Svēto Pētera un Pāvila diena (29. jūnijs)

Divi no katolicisma svarīgākajiem svēto svinēta šo reliģisko svētku ar īpašām masu pie Svētā Pētera bazilikas pie Vatikāna un San Paolo fuori Le Mura. Pie Svētā Pētera laukumā, liela infiorata displejs ir vairāk nekā 1 miljons ziedi mākslinieciski redzamos dizainu uz ietves. A iespaidīgas uguņošanas šovu pār tuvumā Castel Sant’Angelo aizver svinībām.

Lungo il Tevere

“Gar Tibras” ir vasaras garumā festivāls krastos Tibras (Tevere) upes, kas iet caur Romu. Tā piedāvā ciemata līdzīgu atmosfēru pārtikas stendiem, pop-up restorānu, mākslas un amatniecības pārdevēji, dzīvā mūzika un pat daži kiddie braucieni un izklaidēm.

Lungo il Tevere notiek uz rietumiem (Vatikāna) upes krastā un ir pieejama ar kāpnēm uz leju, lai upes krastu. Ciemats ir izveidots starp Piazza Trilussa (pie Ponte Sisto) un Porta Portese (pie Ponte Sublicio). Ir piekļuves punkts ratiņkrēslos pie Lungotevere Ripa.

Rock in Roma

Gada Rock romu festivālā sākas jūnija beigās, tādējādi headlining mūzikas aktus vietās pa Romu, ieskaitot Circus Maximus.