Top Taizemes Alus Brands – 3 Populārākā Alus Taizemē

Posted on

Top Taizemes Alus Brands - 3 Populārākā Alus Taizemē
Alus Taizemē patiešām vārīties uz leju, lai trīs top Taizemes alus zīmoliem: Singha, Leo un Chang.

Visas trīs alus baudīt pārsvarā lojālas šādi sastāv no vietējiem, ceļotājiem un rietumu expats kas tagad saucam Taizeme mājās.

Konkurence Taizemē ir sīva – jūs parasti nav jāmeklē tālu pamanīt kādam T-krekls, kas veicina viena no lielajām alus zīmoliem. Alus dzērāji Taizemē patīk tas, ko viņi vēlas, un tie bauda apgalvojot nianses. Daudzi neapzinās Leo un Singha ražo tajā pašā uzņēmumā.

Alus sākotnēji tika ieviests, lai Taizemē Eiropas apmeklētājiem, bet kopš 1933. gada, Thais ir alus paši. Lai gan jūs varat atrast importēto alu vairumā bāru un restorānu, vietējo alu dara lielisku darbu, kontrolēt sāpes baudot dažas pikantas nūdeles.

Craft alus mēģina izpausties Taizemē, tomēr stingri likumi un bargas sankcijas par Pašdarināta alus brūvēšana ir sagrāvis nozarē. In 2016, likumi tika veikti vēl grūtāk. Kopš režīma maiņas, Taizeme ir savilkšanas savus likumus attiecībā uz alkoholu.

Padoms: Vai nav pārsteigts, ja jūsu alus Taizemē pasniedz ar glāzi ledus ( nam Keng ). Tas nav tik slikti, kā izklausās, jo īpaši Dienvidaustrumu Āzijas siltumu. Vietējā dzeršanas etiķete ir dalīties lielas pudeles; viņi nepaliek auksts ilgi.

Singha

Izruna: “dziedāt” (turpmāk h un klusē) Taizemes pirmais – un daudzi varētu apgalvot, vislabāk – alus ir tīras un kraukšķīgus bāla lager pie 5 procentiem ABV.

Singha ir arī Taizemes alus visvairāk labi zināms ārpus Taizemē, jo tas ir eksportēti uz daudzām ārvalstīm. Šķiet godīgi, tad Boon Rawḑ alus darītava ir ražot Singha kopš 1933..

Nosaukums “Singha” ir atvasināts no Singh , sanskrita vārds “lauvas” un spēcīgu zvērs hindu folklorā (arī kāpēc Singapūra ir pazīstama kā “Lion City”).

Singha bieži ir nedaudz dārgāks nekā citi top alus zīmoliem Taizemē. Varbūt tas ir iemesls, kāpēc tas ir vairāk vairījās no budžeta ceļotājiem, kas dod Leo vai Chang.

Boon Rawḑ Brewery (vecākais Taizemē) galvenā mītne atrodas Bangkokā, bet alus tiek ražots ar izkliedi alus darītavām visā valstī. Sabiedriskās ekskursijas alusdarītavas netiek reklamēti, tomēr, privāto, grupu un uzņēmumu ekskursijas var organizēt pēc sazinoties ar sabiedrību .

Lauva

Izruna: “Leo”

Leo, gaiša ar 5 procentiem ABV, ir viena no Taizemes populārākajiem “Budžets” alus – galvenokārt tāpēc, ka tā iet uz leju viegli un nav Chang.

Reiz, Chang bija šķebinošs reputācija piešķirot konsekventi terrible “Changovers.” Ceļotāji pievērsās Leo, kas tika uzskatīts par labāku kvalitāti, bet joprojām lēti. Tāpat Singha, tas ir arī veic Boon Rawḑ alus darītavas, bet maksā nedaudz mazāk. Jā, nosaukums ir vēl viens bļāviens-out ar mitoloģisku, lauva līdzīgu zvērs.

Leo ir liela tirgus daļa Taizemē, bet gan saskaņā ar Chang loyalists, trūkst garšas oomph par Chang. Call to vidū sāncensis kaut kur starp Chang un Singha.

Cenas mainās visā valstī, bet Leo parasti maksā tikai nedaudz vairāk nekā Chang, bet mazāk nekā Singha.

Alus Chang

Izruna: “ch-ah-ng”, nevis “ch-AE-ng”
Alus Chang ( Chang ir taju vārds “ziloni”), var nebūt tik labi pazīstams Rietumos kā Singha, bet tas ir ļoti populārs Taizemē. Chang ir īpaši mīlēja ar budžeta ceļotājiem, kas pavada daudz laika socializācijai: tas parasti ir lētākais no top taju alus zīmolu piedāvājumu.

Chang ir palīdzēt atsvaidzināt saulē izdedzis ceļotājiem kopš 1995. Daudzi izvēlas drosmīgu garšu pār Leo vai Singha. Līdz 2015. gadam, tad gaišais bija spēcīgākā no alus izvēli Taizemē: par ABV bija grūtāk hitting 6,4 procentiem. Jaunais Chang Classic ir ABV par 5,2 procentiem.

Lai gan tas ir ieguvis vairākas balvas, Chang cīnījās ar reputāciju kvalitātes kontroli. Baumas skrēja savvaļas ka Chang ABV bija nekonsekventa starp pudelēm un varētu sasniegt augstāku par 10 procentiem. Backpackers visā Taizemes baidījās dreaded “Changover”, kas noteikti jutos kā zilonis stāv uz savu galvu. Nevis overindulgence, alus recepte tika parasti uzskatīts vaininieks.

Chang mainīja ABV un formulas, atbrīvojot vairākus variantus, tostarp Chang Light, Chang projekts, un Chang Export. In 2015, visi zīmoli tika apkopoti Chang Classic.

Chang ir produkti ar Thai dzērieni (ThaiBev) , kas ir lielākais dzērienu uzņēmums Taizemē. Viņi arī veikt Sangsom un Mekhong, populārākās rums Taizemē.

ThaiBev tika dibināta 2003.gadā, un galvenā mītne atrodas Bangkokā, bet daudz alus tiek darīts Ayutthaya, senā galvaspilsēta tikai uz ziemeļiem no Bangkokas.

Archa (zirgu) alus tiek ražots arī ar ThaiBev sabiedrība, tomēr tas nav tik labi zināms ceļotājiem. Archa ir populārs pick dažās expat aprindās, kas dod garšu un 5 procentiem ABV.