Toplu Taşıma günü İtalya Çevreyi Tanıma

Posted on

 Toplu Taşıma günü İtalya Çevreyi Tanıma
İtalya böyle Ferrari ve Maserati, sürücü ve deneyimi yeniden yaşamak zorunda hakkında çok hevesli olmayabilir ülkenin şehirlerinden birinde park etmek zorunda olan herkes gibi ünlü otomobil üreticilerinin ev olsa da. İtalya’da toplu taşıma ağı oldukça iyi ve sahil çevresinde trenler, otobüsler ve feribot hizmetleri bünyesinde ve biraz daha az stresli bir tatil deneyimi arıyorsanız kesinlikle dikkate değer. İşte İtalyan ulaşım ağı bir göz ve bir arabanın direksiyonuna almak zorunda kalmadan seyahat planı konusunda bazı fikirler olduğunu.

İtalya’da Yüksek Hızlı Trenler

Uzun yıllar boyunca İtalyan demiryolları bir kalite ve zaman tutulması için kötü bir üne, ancak altyapı önemli yatırımlar ve daha hızlı uçan daha vardır Ülke şimdi büyük şehirlerde arasındaki en yolculuklar yüksek hızlı trenlerde tamamlanması anlamına gelir hizmet veren trenler vardı . Eğer bir bütçe ise o zaman hala biraz daha zaman alacak ama mümkün olduğunca önceden rezervasyon ve online rezervasyon sistemleri kullanarak edeceğini yerel trenlerde seyahat edebilirsiniz can yüksek hızlı hizmetlerden biri genellikle torba bir koltuk için çok makul bir fiyat.

Roma’ya Milan gibi uzun yolculuklarda, biri oluyor ya Roma ve Sicilya arasındaki seyahat ediyorsanız, uyuyan trenlerin aralığı güvenli ve rahat ve uçuş alarak ve ek bir gece en için ödeme alternatif olarak dikkate değer vardır Konaklama.

Yerel Tren Ağı

yüksek hızlı trenler, şube hatları ve hizmetlerin çok sayıda kadar hızlı olmasa da ülke kapağı çoğu yerde criss-cross ve uygun fiyatlı vardır ve genellikle sadece istasyonunda bir bilet satın almak ve atlayıp edecek tren. Yüksek hızlı trenler aksine, bu hizmetlerin hakkında herhangi bir rezervasyon bulamaz ve her zaman acele saat hizmet sırasında bir koltuk alamayabilirsiniz. Ancak, fiyatlar ucuz, ama sadece platformda self servis makineleri birini kullanarak, trende binmeden önce bilet doğrulamak sağlamayı unutmayın.

Ayrıca size belirli bir alanda kalıyorsanız bir çok uygun yol almak çevrede olabilir belirli bir bölgede sınırsız tren yolculuğu, izin bilet satın alabilirsiniz.

İtalya’da Otobüsler

İtalya’da otobüs ağı böyle Megabus ve Flixbus çok İtalya’da uzun mesafe ücretleri sunmaya başlayan gibi pek çok ülkede koç yolları sağlayan şirketlerle, çabuk özellikle uzun mesafeli otobüs seferleri büyüyor biridir. Yerel otobüsler bir gizem biraz olabilir, ama yerel turizm ofisi genellikle belirli bir otobüs veya rota bulmak yardımcı olacaktır. Biletler otogarda dükkan veya otomatik bilet makinelerinden satın alınır ve otobüste kez bilet kontrol etmek etrafında geliyor birkaç müfettişleri varken, doğrulanır.

İtalya’da Tekne Ve Feribot Rotaları

Cenova, Livorno ve Napoli yapan bu hizmetlerin işlek ile böyle Sardunya ve Sicilya olarak İtalyan adalara seyahat hizmetler bol da varken Akdeniz ve Adriyatik, komşu ülkelere feribot yolları bol sunuyoruz. Eğer farklı yollar aramak için izin çevrimiçi çeşitli hizmetler dell’Arcipelago web sitesi bu amaç için yararlı bir kaynak olmak vardır. ülkede çok sayıda büyük göller ile, aynı zamanda sık sık feribot yolları sunan kişiler arasında Maggiore Gölü, Como Gölü, Garda Gölü ve Iseo Gölü ile görüş, zevk sevenlerin arasında çok popüler olan bazı yerel hizmetleri bulacaksınız.

İtalyan Şehirler Metro Ağları

Roma ve Milano ülkedeki en büyük metro ağları varken, birkaç şehirler insanlar da yeraltı demiryolu sistemlerine sahip Torino, Napoli ve Cenova ile etrafında yardımcı olmak için entegre bir yerel ulaşım sistemi var. Otobüs ve tramvaylar da bu sistemlere katkıda ve temel avantajlarından biri en şehirler birkaç farklı hizmetler için kullanılabilir bir bilet satın almak sağlayacak olmasıdır. Çoğu bilet doğrulamak istiyoruz, bu yüzden bunun nasıl kontrol emin olun ve yerel bilet müfettişleri ile herhangi garip konuşmalar önleyecektir.