Toplu Taşıma Londra’da yaklaşık Başlarken

Posted on

 Toplu Taşıma Londra'da yaklaşık Başlarken

Büyük Britanya başkenti dünyadan insanlar tarafından tanınan yerlerinden büyük bir aralığı ile, dünyanın en ünlü şehirlerinden biridir. Tabii ki, Büyük Londra bölgesinde on milyonu aşkın kişi ile, bu şehir önemli bir toplu taşıma ağına sahiptir sürpriz olduğunu ve bu halk ve ziyaretçiler şehir etrafında almak için yardımcı olması için farklı taşıma çeşitli yöntemler içermektedir. Londra’da seyahat hakkında en iyi şeylerden biri, etrafında almak için bir seyahat-kart kullanabilirsiniz sadece yani, ama aynı zamanda temassız teknolojisi ile herhangi banka veya kredi kartı kullanabilirsiniz ve sistem otomatik olarak sizin için en ucuz ücretler hesaplar.

Tüp By Seyahat

uluslararası ziyaretçiler için tüp veya metro çok önemli mekanlarını alarak ve banliyö alanlarında birçok İngiliz sermayesi crisscross esas metro hatlarının geniş bir ağdır. Bir asırdan fazla kenti hizmet vermiştir oldukça eski ağa rağmen, trenler oldukça modern ve son yıllarda gelişmeler de yeraltı bölümlerden birçok tanıtıldı cep telefonu sinyalinin gördük. Bu bir hafta içi sabah 8 ve 10 am veya 4 ile sabah 6 saatleri arasında seyahat ediyorsanız genellikle çok olduğu gibi, ağın kenarları dışarı doğru olmadıkça, nadiren bir koltuk bulmak mümkün olacak dikkati çekiyor Bitirim sırasında meşgul.

Londra’nın Yeni Gece Tüp Servisi

Geleneksel olarak Londra’da yeraltı demiryolu genellikle gece yarısı kapalı, ama ilginç gelişmelerin bir gece boyunca daha seyrek tüp trenlerin giriş etmiştir. Aralık 2016’ya kadar, aynı zamanda Jubilee, Kuzey ve Piccadilly hatları üzerinde gece trenleri olacağı düşünülmektedir iken bu hizmet, Ağustos 2016 yılında Orta ve Victoria hattı ile başlamıştır. Bu hızlı geri bu kilit ulaşım yolları üzerinde otelinizde doğru hareket için uygun bir yol of Central London gece hayatı alanlarından içine baş ve istediğiniz planlıyorsanız mükemmel bir seçenektir.

İngiliz Başkentte Otobüsler Ve Gece otobüsler

Tüp Londra etrafında almak için iyi bir yöntem olsa da, her yerde kırmızı otobüsler şehirde başka ortak bir görüş vardır ve şehir genelinde seyahat arter yolları kısa banliyö olanlar arasında değişen farklı otobüs güzergahları yüzlerce vardır. Bu zirve saatler dışında ve hafta sonları daha seyrek olabilir rağmen bu yolların çoğu, en azından bir otobüs işlek dönemlerde her on dakikada olacaktır. Gece otobüsler, örneğin, 8 numaralı yol N8 olur yol sayısının önce N harfi ile belirtilmiştir. Bu otobüsler o kadar sık ​​değildir ve sadece ana yolları bir gece otobüsü sahip olacak, böylece gerekli rota gece otobüsü var olduğunu Dışarı çıkmadan önce kontrol edin.

Docklands Hafif Raylı

Canary Wharf iş merkezinden etrafında şehrin güneydoğu ve özellikle bölgenin çok Porsiyon, DLR otomatik ve sürücüler olmadan çalışır ve çoğunlukla yerden geçecek olan bir hafif raylı sistemdir. Bu satırlar tüp hizmetleriyle aynı seyahat kartları aracılığıyla ulaşılabilir ve bunlar Bankası ve Stratford kilit istasyonlarında tüp ağa bağlanmak.

Londra’da Banliyö Trenler

banliyölerde içine şehir merkezinin dışında daha fazla kafa niyetinde ise, sıklıkla Wembley çıkmadan özellikle eğer, daha hızlı ve daha uzun mesafelerde boru trenler çok daha hızlı seyahat üstü hatlarını kullanmak uygun olabilir veya Crystal Palace. Ayrı ücretleri genellikle rotaya bağlı olarak uygulanacak ve Heathrow Express ve Heathrow Connect hizmetleri ile oldukça uzun sürüyorsa tüp yolculuk ile, Heathrow uçuyor, bu uygulayabileceğiniz bir diğer durumdur hem Londra Paddington’dan faaliyet .

Thames Boyunca Su Feribot Hizmetleri

Londra merkezine dolaşmaya en doğal yollarından biri Thames nehri boyunca nehir otobüs servisi kullanmak ve bu altı farklı çizgilerle, sen batıda Putney için, O2 Arena alabilirsiniz Doğu’da Woolwich geçecek toplamda yol boyunca farklı istasyonları hizmet. Bu yolculuklar standart seyahat kartı dahil olmamakla birlikte o gün için geçerli bir seyahat kartı varsa, biletlerin üzerinde 1/3 indirim uygulanacaktır.