Touring Luvras muzeju ar Kids

Posted on

Luvras muzejs: ievads
Atslābinieties. Daudzi vecāki uzskata, satraukumu par apmeklējot šo milzu mākslas muzeju ar bērniem, kas vilktu, bet jums var būt brīnišķīgs laiks, apmeklējot Louvre ar bērniem.

Tas ir gigantisks vieta, ar lielu cilvēku frēzēšanas cauri, tāpēc jums nav jābūt bažas par dažiem uzliesmojumi bērnu vai toddler runāt.

Arī tāpat kā citas mākslas muzeju Parīzē, Louvre ir bez maksas bērniem līdz 18 gadu vecumam *: tā, kas rūpējas, ja Jūsu vizīte šajā panteons rietumu mākslas ilgst tikai stundu vai divas?

Jums tomēr ir nepieciešams upurēt jebkuru fantāzijas redzēt vairāk nekā daļu no šī lielā muzeja, bet, kas iet ar teritoriju ceļot ar bērniem … Nāc atpakaļ un uzkavēties pēc tam, kad bērni ir izauguši. Tava misija tagad ir padarīt liels atmiņas ar tiem.

Louvre: Fountain


Atļaut daudz laika jūsu Le Louvre dienas atpūšoties ap strūklaku pirms vai pēc jūsu apmeklējumu. Bērni var tramdīt baloži, bet pieaugušajiem cilvēkiem-skatīties.

Apmeklējiet Luvras muzeja mājas lapā (angļu valodā) par darba laika un citu info– un iegādāties biļetes internetā, tāpēc jums nebūs jāstāv garās line-ups. Arī brīdī rakstiski, jūs varat pārbaudīt somas par brīvu, pie ieejām.

Luvra – Sculpture Galerijas


Bērni mēdz patīk muzeja tēlniecības jomas, kas ir plaši un aicināt izpēti. 3D māksla piebilst papildu apelāciju.

Ģimenes var apskatīt šo un daudzas citas sadaļas šīs milzu muzeja, veicot virtuālo ceļojumu pa Luvras muzeja mājas lapā.

Louvre -Venus de Milo


Apmeklējot Luvru ar trim zēniem divpadsmit un zem domāts apskatei mākslu spirdzinošs tempā. Viņi vēlējās redzēt divus ļoti slavenus mākslas darbus (un kurš rūpējas par visām citām lietām?)

Viens no viņu mērķiem bija Venus de Milo, iepriekš, kas ir statuja no grieķu dievietes Afrodītes, atklāja salā Melos ( “Milo”, mūsdienu grieķu) – līdz ar to nosaukumu. Venēra ir romiešu nosaukums dieviete Afrodīte, un statuja datumus no 2. gadsimta pirms mūsu ēras.

Par laimi, ir pazīmes, kas publicētas Luvrā ved pie pazīstamākajiem gabalos, piemēram, Venus de Milo un Mona Lisa. Tas viss ir pārāk viegli pazust plašajā muzejā, kura akriem no galerijas ir izklāstīts divās garās sāni, atdalītas ar lielu āra saplūdums ar strūklaku un piramīdas.

Louvre: Mona Lisa


Protams, Luvrā slavenākajiem iedzīvotājs ir Leonardo da Vinči šedevrs, “La Gioconda”, labāk pazīstams kā “Mona Lisa”: pat visvairāk anti-muzeju bērni būs ieinteresēts, lai redzētu šo gleznu.

Must-Sk muzeju, netālu no Luvras: Le Musee d’Orsay


Tieši pāri no Luvras ir vēl viens brīnišķīgs muzejs: Musee d’Orsa y, pilns ar šedevriem franču impresionisma. Manē, Monē, Gogēns, Henri Ruso, daudz Degas balerīnas un Tulūzas Lotreka bāru ainas.

Šajā kādreizējā dzelzceļa stacijā, jūs varat dot bērnam tukša kursu pārsteidzošu pāreju no klasiskās mākslas (kas tikko redzējis, pāri ielai no Luvras) uz mūsdienu laikmetā.

Un neaizmirstiet: tāpat kā visas mākslas muzejiem Pars, Musee d’Orsay ir bez bērniem, kas jaunāki 18. Apmeklētāji var pārbaudīt somas par brīvu, kā arī.